|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: test nosečnosti...
15.5.2014 16:46:46   
Anonimen
ja seveda se vidi druga crtica....user posted image user posted image

sama sicer niam izkusenj s tem testom, ampak po mojem je to to!

ponovi vseeno cez 2 dni da bo ziher, do tedaj pa: cestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TistaTeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: test nosečnosti...
15.5.2014 17:27:59   
Anonimen
Sori ampak jaz je ne vidim, po treh tednih ko bi morala prit M bi se že mogla konkretna črtica narisat in to takoj. Je pa seveda vse možno, jaz bi šla na tvojem mestu na krvni test, ta je ziher.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: test nosečnosti...
15.5.2014 17:35:58   
TistaTeta
Hvala za odgovore :)) Tudi slika je malo bolj nejasna, na svetlobi se veliko bolje vidi.. Jutri grem na kri, tako da bo vse jasno, upam da ne bom razočarana user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: test nosečnosti...
15.5.2014 17:44:23   
Lanalana
Zivjo punce.. Zanima me kaj bi to pomenilo user posted image bi mogla dobiti 10.5 ampak jo do danes ni user posted image user posted image user posted image user posted image delala sem dva testa fs pa sta negativna in sicer 12.5 in 13.5 user posted image .. Danes sem dobila mocne krce ampak samo ko vstanem.. Prsa me bolijo ze od dneva pricakovane user posted image ..bi lahko bila noseca.
P.s nisem ljubiteljica pekoce hrane ampak ze dva dni jem samo pekoce :) mogoce se vse skupaj cudno slisi..neznam vam drugace povedati :) slabo mi ni nisem zaspana ...nevem kaj naj si mislim po dveh negativnih testih..user posted image kolokov testov ste vi srecke naredile dokler niste zagledale user posted image user posted image

(odgovor članu TistaTeta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: test nosečnosti...
15.5.2014 17:51:39   
Lanalana

IZVIRNO SPOROČILO: TistaTeta

Hvala za odgovore :)) Tudi slika je malo bolj nejasna, na svetlobi se veliko bolje vidi.. Jutri grem na kri, tako da bo vse jasno, upam da ne bom razočarana user posted image




Sreeeecno :)

(odgovor članu TistaTeta)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: test nosečnosti...
15.5.2014 19:53:47   
TistaTeta
Lanalana, hvala ! :) Pa srečno tudi tebi! Svetujem pa ti, da še malo počakaš, vsak dan je nivo hcg hormona višji, tako da ponovi čez par dni (vsaj 2) :) Verjetno je še prezgodaj. Vem da je zelo neugodno tako čakat, vsaka ura se ti vleče kot večnost.. Jaz sem delala že kar ogromno testov, sem pa največkrat kupila tega First sign, mi je nekako najbolj všeč. Ponovi vajo in sporoči kako se izide!! :) Držim pesti user posted image

(odgovor članu Lanalana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: test nosečnosti...
15.5.2014 20:04:36   
Lanalana
Hvala za odg:) ja res je vsaka ura vsaka minuta trajajo dle, ko bi vsaj vedela,kaj se dogaja!! Pa je mogoce da so testi (2) negativna in bo se vseeno pikica, nebi tolko panicarla imela sva
ss po 6 tednu, in me je strah da se je spet prijelo in bo kaj narobe rada bi vedela da se pazim:/ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TistaTeta)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: test nosečnosti...
15.5.2014 20:50:49   
TistaTeta
Tudi sama sem imela SS, po tem pa sva poskušala vsak mesec in točno vem kako ti je; ne veš ali je ali ni, ali boš začela s folno, pazila pri vsem,... Sama sem se toliko obremenjevala, da sem res že bila prava razvalina. Moraš si rečt : "Dovolj je bilo paničarjenja!" Vse lepo steče ko si umirjena in se ne sekiraš :)) Pa seveda je možnost da bo čez nekaj dni user posted image , verjetno si prehitro delala test. Vzami si malo časa zase, umiri se, privošči si kakšno kopel, zavrti si kakšno fajn muziko, in res čim manj sekirancije, ker ne pripelje nikamor. Ti pa svetujem da, če boš kupila fs duo, narediš en test recimo v sob ali ned, drugega pa proti koncu tedna user posted image

(odgovor članu Lanalana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: test nosečnosti...
15.5.2014 21:58:46   
Lanalana
user posted image ja res je tesko po ss, spet iste razlage spet se merkas pa sploh neves ali je ali ni!
Dobro bom se malo pocakala:-) upamo da bo mala pikica. Je res da sva se mlada (23) in (21) ampak po 4 letih skupnega zivlenja se nama ne zdi ne zgodi ne prepozn"" jaaa in je res mava se cas ampak ko gres cez ss si zelis cim hitreje in zdravo pikico :-) sreco zeliva tudi tebi user posted image user posted image

(odgovor članu TistaTeta)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: test nosečnosti...
17.5.2014 10:31:12   
TistaTeta
Midva sva tut še mlada (24 in 22), ampak tako kot si rekla; rada bi čimprej. Sva pa tudi že lep čas skupaj in po 2 letih resnega truda, enostavno še nič ni.. No, jaz sem šla na kri včeraj, in imam hcg 0!! Nula, nič, zero, niente.. Na UZ pa se je videl 3mm embrio. Tako da pričakujem še en ss.. Ampak kaj hočmo, mogoče pa še ni čas za naju. Polek tega pa še mi je včeraj odkrila policistični jajčnik, tako da sem trenutno prava razvalina. Pozitiva in srečno vsem! user posted image

(odgovor članu Lanalana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: test nosečnosti...
3.6.2014 10:24:44   
Anonimen
Čist isti rezultat se je men z istim testom narisu v soboto, vsake 5 minut sm hodla gledat trakec če črtica je al ni :) no in zdj sm po dveh dneh še enkrat naredla first sign u plastiki in ne pokaže nč. Ka pa nj zdj? Prov nevem al še nej probavam delat teste al ne :( mal mi že gre na živce :)

(odgovor članu TistaTeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: test nosečnosti...
3.6.2014 16:37:37   
lillith82
Evo še slika mojega včerajšnjega pozitivnega testa. Danes pa o črtici ne duha ne sluha na dveh testih. Nič jasno user posted image
http://shrani.si/f/2d/J7/1GV9pvTQ/20140602051521.jpg

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: test nosečnosti...
3.6.2014 16:47:01   
jabuk
Res se vidi rahla črtica, ampak se jo kar lepo vidi...Probaj narediti čez 1 teden še 1x in to zjutraj.

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: test nosečnosti...
3.6.2014 17:20:51   
jabuk
Živijo punce, sem na nekem drugem forumu brala zgodbe žensk-mogoče kateri pomaga:

1. Prvi dan zadnje menstruacije je bil 20.9.2008! menstruacijo imam na 26 dni in mi je en dan zamujala tako da sem naredila test Clearblue 15.10.2008 in je bil čisto rahli plus! Naslednji dan torej 16.10.2008 pa sem začela rahlo krvaveti - ne vem če sem dobila menstruacijo ali je bilo to krvavenje do katerega lahko pride v zgodnji nosečnosti. No, krvavela sem pet dni čisto rahlo. Ko je krvavenje prenehalo sem ponovno naredila Clearblu test ki mi je zopet pokazal čisto rahli plusek. Klicala sem ginekologinjo in me je naročila za 21.11.. naredila sem še test Baby Check ki mi je tudi pokazal zelo rahlo črtico in pa Baby Check lističe ki mi niso pokazali NIČ!!! Zanima me če je bila že katera v takšni situaciji da ji je skozi kazalo rahle pluseke ali črtice - čeprav ste bile noseče že sedmi teden!? Vam je pokazalo kdaj močneje ali je bil skozi samo en rahli rahli znakec???

2. Ista oseba 4 dni kasneje:


POMOČČČČ!!!!
Pozdravljene...zdaj sem pa res že zelo zmedena. Včeraj bi morala dobiti menstruacijo ki pa je ni! Seveda sem zelo vesela če je ne bo, ampak ne gre mi v račun zakaj mi Clearblue ne pokaže nič??!! Se je kateri že kaj takega zgodilo in je bila vendarle noseča?? Test sem naredila ravnokar in NIČ!!!


3. Leta 2013 druga oseba

pozdravljene,
a je mogoče da ti test najprej pokaže izrazito črtico in čez 15 minut narediš v isti urin še en test in ti ne pokaže črtice? Kaj si potem lahko misliš. Naredila sem pa oba testka od Clearblu.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: test nosečnosti...
3.6.2014 17:53:57   
Magg
Pozdravljene (bodoce) nosecke!

Meni je pa iz izkusenj najbolj vsec cb digital. Te trakci mi niso vsec, first sign ampak tisti s palcko tudi ni slab
Se mi pa zdi, da cb digital najbolj razlocno pokaze, torej je + ali pa -.
Ni vmesne moznosti, da je nekaj rahlo obarvano pa da se potem sprasujemo..

No cim vec pluskov zelim :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: test nosečnosti...
3.6.2014 17:58:19   
Žabinčica
Lilith, črtica je na fotki zelo dobro vidna, res. Kaj pametnega ti sicer nimam za svetovat, bo treba najbrž ponovit test, ali pa kar na krvni-tam bo najbrž vse jasno. Sicer ti pa močno, močno držim pesti, da bo na koncu rezultat tak kot si ga želiš/želita user posted image .

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: test nosečnosti...
3.6.2014 19:49:38   
Katte
Lilith, vsaj po mojih izkušnjah je test sumljiv. Tudi kontrolna črtica je zelo rahla. Na vseh testih, kar sem jih polulala doslej, je bila ta črtica močna. To pa ne pomeni, da nisi nosečka. Počakaj kak dan ali dva in ponovi. Srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: test nosečnosti...
5.6.2014 17:23:12   
lillith82
Izgleda da je bilo res nekaj narobe s testom...moja user posted image je danes prišla, vsi ostali testi ki sem jih naredila pa so bili negativni. Gremo dalje...sem že vajena da me zmer kaj zafrkava user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Lilith, vsaj po mojih izkušnjah je test sumljiv. Tudi kontrolna črtica je zelo rahla. Na vseh testih, kar sem jih polulala doslej, je bila ta črtica močna. To pa ne pomeni, da nisi nosečka. Počakaj kak dan ali dva in ponovi. Srečno!



_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: test nosečnosti...
5.6.2014 17:31:09   
Teya D.
Testi znajo bit zelo zahrbtna zadeva. Odvisno je koliko zaznajo tega hormona v telesu da se sploh obarvajo.
Jaz sem vedno delala te majhne teste od Baby Check in tudi ko je bila prosojna črtica je to bilo to! Smo zelo težko zanosili v lrvo in vem kako vam je, ko si želiš in nič. Jaz sem se sprostila in odmislila ( zaposlilo me je drugo delo ) potem sem pa naenkrat zagledala + čisto nepričakovano!

Imamo že dva sončka, želim si še tretjega ampak ko bo, bo.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: test nosečnosti...
5.6.2014 17:35:46   
jabuk
IZVIRNO SPOROČILO: lillith82

Izgleda da je bilo res nekaj narobe s testom...moja user posted image je danes prišla, vsi ostali testi ki sem jih naredila pa so bili negativni. Gremo dalje...sem že vajena da me zmer kaj zafrkava user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Lilith, vsaj po mojih izkušnjah je test sumljiv. Tudi kontrolna črtica je zelo rahla. Na vseh testih, kar sem jih polulala doslej, je bila ta črtica močna. To pa ne pomeni, da nisi nosečka. Počakaj kak dan ali dva in ponovi. Srečno!




Hecno, na to pa nikoli ne bi pomislila, da  to lahko zeza. Zdaj vem, na kaj vse moram bit v življenju pripravljena :)

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?