|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day11
17.9.2005 9:42:17   
soncece24
Lepo deževno jutro.

Danes je tortica dan!

Za kosilo bodo špageti s pelati in zelena solata, za večerjo pa kakšna tortica. Zdaj se ravno odpravljam v interšpar v nabavo (njami). Jutri pa spet sadna groza. Zdaj je še fajn, ko se ful sadja dobi, kaj pa bomo potem, ko bodo meli samo pomaranče pa ne vem...

Mejte se lepo in uživajte v današnjem kosilu in predvsem večerji .

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune-day11
17.9.2005 9:46:55   
mojchka
ojla,
moj jedilnik pa je/bo tak:
Z: hruška
M: bela kava (ne morem si pomagat, tako močno sem si jo želela, itak pa bo danes dan grehov, kot boste videle... pa saj bo jutri sadni dan vse počistil)
K: testenine s paradižnikovo omako, spet in spet
M in V: greh in greh na greh krat greh... gremo na rojstni dan, kjer bo gora jedi iz morskih sadežev, povrh pa še torta (vsaj ta bo po planu, )

Lep vikend vam želim, pa večkrat se kaj javite... nekam malo nas je, ne?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune-day11
17.9.2005 10:55:20   
afnapika
Včeraj sem spila dva bambusa... sem se zjutraj skregala s tehtnico      pol kilograma več... pa fuuul sem bila pijana, ker sem zelo malo jedla   

Danes: picaaaaa (paradižnik, paprika, gobice, olive, por, česen, čebula - a lahko vse to?
za večerjo pa ananasova tortica

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune-day11
17.9.2005 11:28:36   
eva1
O punce...jst se tut kregam z mojo vago...nč ne gre dol, pa se čist nč ne grešim ...mi je rekla sestra, da sedaj k luna narašča itak ne bom hujšala, da naj počakam še par dni in bo šlo kar naenkrat dol...pa me zanima, a pri vas tut stoji, al gredo kej kile zdej dol??

Pri meni je bila za zajtrk melona, za malico kavica, za kosilo bojo testenine in omaka...za večerjo, pa še ne vem...neki sladkega 100%...

Afnapika-jst sem zadnjič dala vse to na pico...men je bla dobra...pa še testo sem od pečjaka kupla...je blo odlično!!

No lep dan in veselo pojedino !

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune-day11
17.9.2005 12:17:50   
bobek05
Danes stala na vagi: -3KG do sedaj, sem kar zadovoljna, čeprav še je daleč moja željena teža.. Pa saj bo..

Mi je pa ta teden tudi teža nekam stagnirala in gre vse skupaj bolj počasi dol - mogoče pa je kaj na tej luni??

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune-day11
17.9.2005 12:46:43   
soncece24
Jaz sem mam sicer namen tehtat komaj v sredo, samo ne pričakujem nekih čudežev. Ko sem jaz pred 5imi leti delala to dieto je šlo prvi mesec vse skupaj kakih 5 al 6 kil, potem se je ustavlo, na začetku tretjega meseca me je pa začelo tak pobirat, da mi je bilo v 14 dneh čisto vse iz omare preveliko.

Telo rabi malo časa, da razgradi to kar smo si me par let prižirale , tak da potrpite malo. vse ob svojem času.

afnapika: poredna z bambusom

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune-day11
17.9.2005 14:47:26   
ma&he
No jst sem za Z pojedla jabolko, za K špagete z bučkami in sedaj imam sladkorni napad, sam iščem kje je kaj sladkega, sem pojedla čist mal krofa, ma je bil dober, da sem ga kar našmu dala, če ne bi ga celega snedla, pa dva piškota, no zdaj je pa zadost. Pa zvečer brez tortice, ampak ne vem kaj bo saj gremo babe same ven žurat ( imamo babji žur) zato nič čudnega če bo jutri cel dan dež.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
17.9.2005 16:52:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune-day11
17.9.2005 21:43:11   
mojchka
BA, od česa misliš, da si bruhala?
Ni nič prijetno, kaj?

Jaz sem se na zabavi kar v redu držala, vseeno pa sem zmazala 2 kosa mesa in kos kruha, pa seveda torto...

Se mi zdi, kot da sem dobila nazaj vse izgubljene kile pa še kakšno povrh.
Še dobro, da je jutri sadni dan...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
18.9.2005 12:13:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?