|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
4.11.2005 21:38:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Za vse neporočene...
4.11.2005 22:01:25   
Nasy
Spremeni med partnerjema v bistvu nič...kakor si vzameš..za naju je sprememba. To doživlja vsak posameznik drugače!
Jaz sem bila vedno proti poroki, a morda je prišlo tako obdobje, ne vem kako bi drugače razložila, ko sem začela razmišljati o tem. In vedno bolj se mi zdi, da sem storila prav.Do tega obdobja sem pa tudi jaz govorila, da je to itak brezvezen list papirja, kaj mi bo..če se imava rada...
Sicer pa, če je to nekomu želja, zakaj bi je ne udejanil?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Za vse neporočene...
6.11.2005 16:08:22   
Anonimen
Midva sva se poročila po letu in treh mesecih, ko sva bila skupaj. Obema je poroka veliko pomenila, tako sam obred kot tudi papir. Veliko nama tudi pomeni, da se enako piševa (čeprav ni pravilo, da moraš prevzeti priimek drugega, tako kot se ne rabiš poročit, da spremeniš priimek), in da bomo tudi po priimku pasali skupaj kot družina, ko bomo od januarja dalje trije.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Za vse neporočene...
7.11.2005 9:39:56   
tijana
sem že bila poročena. ni šlo user posted image . zdaj imam drugega partnerja, nimam poročnega prstana pa ful laufa user posted image . se pravi, pomembna je ljubezen in ne prstan oz. papir. včasih tudi midva govoriva o poroki, ampak oba se strinjava da poroka enkrat bo. samo ne veva še kdaj. enkrat pač. in nobeden se s tem ne obremenjuje. veva le, da se imava neeskooooončno rada. ko pa poroka bo, bo to samo najin dan. midva, poročne priče in zvečer še nekaj najboljših prijateljev. in komaj takrat jim bova povedala da sva zdaj mož in žena.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Za vse neporočene...
4.12.2005 9:18:25   
Anonimen
Jaz sem ločena in s sedajšnjim partnerjem nisva poročena. Nimam občutka, da bi mi zato karkoli manjkalo. Še všeč mi je občutek svobode, ki ga imam kljub temu, da imam resno zvezo in družino. Imava isti naslov, jaz bi se lahko kljub temu kadarkoli pisala tako, kot on (sprememba na upravni enoti), papir in prstan pa mi nista dokaz za ljubezen. Poleg tega je izvenzakonska skupnost tudi pred zakonom izenačena z zakonsko (glede pravic, dolžnosti, dedovanja, otrok itd.), tako, da nimava poroke zaenkrat niti v načrtu. če pa že kdaj bo, bo pa dobesedno res iz gole formalnosti in samo zato, da bova imela spomin na poročno slavje. Nič drugega. Vsaj z moje strani je tako. Ne vidim niti enega razloga, zakaj bi se kdorkoli moral poročiti. Vse je lahko enako tudi brez tega.

(odgovor članu tijana)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Za vse neporočene...
4.12.2005 13:08:50   
Pupica
Naj te potolažim, da s "pildkom" (papirjem)  v roki ne bosta nič bolj srečna. Obroček pa ni veriga za srečo. Žal.



(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Za vse neporočene...
4.12.2005 20:30:35   
KODA
Mi smo že 8 let "koruzniki",pa zgleda,da bomo še nekaj časa,preden bomo izrekli "da".

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Za vse neporočene...
4.12.2005 21:34:12   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: *LUNCA*
Poroka, uradni list papirja, ki nc ne spremeni!


točno tako user posted image user posted image

a zakaj se ga vsi tolk branijo? user posted image

pravim jaz, ki sem se po 10-letih poročila user posted image

je že boljš bit poročen, je en čist drug filing, pa še lepš se sliši, pa določene zadeve je lažje urejat user posted image
sva se pa poročila čist v ozkem družinskem krogu, zapravila mal več denarja, kr smo imeli v najtaboljši restavraciji večerjo in si privoščila 14 dni sanjskih počitnic user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Za vse neporočene...
4.12.2005 22:21:53   
sarazan
Jaz sem poročena in bi napisala še svoje mnenje:

Družina je taprava, pa če sta dva poročena ali ne, a imata otroke ali ne (saj otroci ne naredijo družine, ampak jo povečajo).

Poroka ni list papirja ali uradna potrditev zveze, ampak dan v življenju, ki ga nikoli ne pozabiš, če si zorganiziraš točno tako poroko, kot jo hočeš - če jo hočeš! (najcenejša je 7.500 sit, kot je taksa na matičnem uradu, najdražja pa Bog ve koliko, vse vmes je tvoja stvar). Ta dan ne doživljaš, kot katerega koli v življenju, ampak je nabit s čustvi in zavedanjem, kako srečen si, da lahko nekoga tako zelo ljubiš in on tebe - no, pa ta občutek lahko doživiš tudi kako drugače, če je atmosfera prava.

Me pa zelo moti, ko moje neporočene prijateljice ali neporočeni prijatelji, ki so v dolgih zvezah, z otroki, izrečejo kaj v smislu: "Bom pa spokala in šla..." "Jo bom pa pred vrata postavil, pa bo..." Takih besed nisem še nikoli slišala od poročenih parov. A je res, da, če si "brez papirja", potem lahko pa bolj svobodno manipuliraš z usodo svoje družine???? Vsaj tak občutek sem dobila user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Za vse neporočene...
6.12.2005 9:15:00   
tanikaa
Meni je zaenkrat čist super brez prstana. Mogoče si bom kdaj premislila, ali pa tudi ne...vseeno pa...in živela sta srečno do konca svojih dni.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?