|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.4.2014 12:19:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRALNE PLENICE
24.4.2014 12:39:07   
rakica82
Mi imamo zdaj že pri drugi punčki racmanke, imam sicer model vse v enem, ker smo se teh navadili. Sestrična od mojega ima te bambus in je tudi zelo zadovoljna. Pač mi smo izbral racmanke zardi dobrih priporočil in malo tudi zaradi tega, ker se nama je zdelo lepo podpret slovenski izdelek.

Rabiš jih okoli 20, moj mož je pred nakupom dejansko naredil cel izračun, upošteval pranje, prašek, poraba vode,...in je izračunal da se splača. začetna investiciaj je res večja ampak jih dejansko lahko uporabljaš pri več otrocih. jaz jih perem na 60 stopinj, tu pa tam dam na 90, skupaj s tetra plenicami in takimi stvarmi. na ene dva do tri dni imam za en stroj te robe, obešanje mi potem vzame par minut in to je to.

Jaz jih priporočam

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRALNE PLENICE
27.4.2014 17:27:49   
*zvezdica zaspanka*
kaj pa pralne kopalne plenice? ima katera? se obnesejo? koliko jih potrebuješ? kako hitro jih malčki prerastejo? ali bolj priporočate kar one za enkratno uporabo?

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRALNE PLENICE
28.4.2014 9:11:15   
barbuska
Živjo,

naš malček jih ne potrebuje več, če jih katera mamica želi odkupiti - rabljene samo za enega otročka!
So pa racmanke ene 15 kom + kar nekaj podlog + prekrivnih hlačk (4kom)

Pralne hlačke (neopren - št. 68) podarim poleg pleničk.
Pišite na barbusk@gmail.com.

Ugodno,lpB

< Sporočilo je popravil barbuska -- 28.4.2014 9:14:43 >

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
28.4.2014 10:12:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barbuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.4.2014 23:38:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRALNE PLENICE
30.4.2014 18:39:44   
marelcaspelca
Tele pralne kopalne pleničke se super obnesejo. Mi imamo ene in ko smo šli na morje, smo potrebovali samo ene. V eni uri so suhe... vmes je bila pa mala tako ali tako na nepremočljivi podlogi kar nagi :P So pa se mi zdi 3 velikosti, nisem sigurna, so po kilogramih. Pa mala je zgledala zelo šik v njih :P

kar se pa pralnih pleničk tiče, mi imamo Flipke, so SUPER, ne zamenjam. Glavna razlika od ostalih je, da otrok ni širok, ker pri strani pride samo prekrivna, nič "vpojnega dela" pleničke. Za dnevne vložke so se pa super izkazale tetra pleničke. Zložim jih na primerno velikost in to je to. Samo zlikane morajo biti, ker tako zavzamejo veliko manj prostora na ritki :P Prodajajo jih pa v Baby Centru.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralne plenice
9.6.2014 13:05:02   
barbav
Tudi mi uporabljamo pralne pleničke, več je napisano na blogu:

http://pandorinbrlog.blogspot.si/2014/06/09/pralne-plenicke/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralne plenice
23.6.2014 17:48:05   
anjuz
tudi mi smo uporabljali racmanke, sicer bolj malo, ker nismo hotli obremenjevat varusk še s tem. So pa super. Tukaj jih prodajamo :


http://www.bolha.com/oblacila-obutev-modni-dodatki/otroska-oblacila-obutev/oblacila-za-novorojencke/plenice/pralne-plenice-racman-
1293685386.html

(odgovor članu barbav)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralne plenice
5.11.2014 8:37:53   
ZojaEma
Tudi jaz razmišljam o pralnih pleničkah za mojo še nerojeno pikico. Kako je na dopustu s pralnimi pleničkami? Ste jih na roke prale?

(odgovor članu anjuz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralne plenice
5.11.2014 17:43:27   
marelcaspelca
Mi smo bili s križarko letos na Zakintosu. Za na križarko sem imela te za enkratno uporabo. Tam smo pa bivali v apartmaju. Vsako jutro sem si vzela pol ure in sem jih preprala. Obesla na sonce in posušila. Za tiste dva tedna je bilo OK. Doma sem jih pa potem normalno preprala. vzela sem jih toliko, kot se jih potrebuje za dva dni. V mojem primeru 3 prekrivne in 8 dnevnih ter dva nočna vložka. Mi smo bili tam zelo zgodaj, ko še ni bilo za kopat. Drugače bi rabila še manj pleničk, kej je otrok v kopalkah/nag.

(odgovor članu ZojaEma)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralne plenice
5.11.2014 20:48:22   
ZojaEma
Hvala za info marelcaspelcauser posted image ! Kako je pa potem v vrtcu? A jim dajejo vzgojiteljice pralne pleničke gor, al morajo biti za v vrtec plenice za 1x uporabo?

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pralne plenice
10.12.2014 10:43:45   
marelcaspelca
v našem vrtcu dajeta moje plenice gor :) ni nobenega problema. popoldan jih pa dobim zapakirano v vreči :)

(odgovor članu ZojaEma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pralne plenice
10.10.2015 16:58:43   
eko_fanica
Mi smo probali TOTS BOTS, ker imajo dobre reviewe in smo ful zadovoljni! So dovolj vpojne, sploh če kupiš še dodatne vložke :)


(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?