|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmanjšanje otekline
13.5.2014 15:12:10   
mini86
vem da je pri zlomu oteklina normalna še tri mesece, ampak a mogoče kdo ve kako naj si jo zmanjšam..
namreč na nartu-sploh ne tam kjer je bil dejansko zlom imam oteklino in je tko občutljivo kokr da bi imela opekline..tud k me kdo prime je groza da je joj..pokrita ponoč tam ne morem biti ker je res kot opeklina..
dajem si obkladke, ledene vrečke gor pa ni nekega izboljšanja..

dejansko če me to nebi bolelo, nebi verjela da imam kaj zlomljeno-no razen omejena gibljivost..

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
13.5.2014 18:16:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmanjšanje otekline
13.5.2014 18:18:37   
mini86
pa bistveno je, da počivaš (


no s tem se nebi strinjala gospa doktorica na soči..res je bila nesramna..

aha..no bom naročila naj mi to kupijo..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmanjšanje otekline
13.5.2014 18:20:47   
mini86
moram probat se z maslom mazat..


zdj mam neko smolnato mazilo in ne vidim nekega učinka..ne v + ne v -

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmanjšanje otekline
13.5.2014 18:24:48   
mini86
deep relief a se to dobi samo na cro

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
13.5.2014 18:40:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zmanjšanje otekline
13.5.2014 18:48:43   
mini86
ja sj to sem najdla, po slovensko pa nisem najdla oz nisem zasledila da bi se kej takega prodajalo pri nas..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zmanjšanje otekline
14.5.2014 7:36:45   
bskrle
Gabezovo mazilo.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zmanjšanje otekline
15.5.2014 5:52:00   
Antilopa
Mini86, si že probala s kakšnim eteričnim oljem? Enega, ki bi znal ustrezati, imam doma, pa ti lahko pošljem vzorček :) Lahko mi na ZS javiš naslov.

_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zmanjšanje otekline
15.5.2014 7:18:22   
Tippi
kinesio taping!
če si že v fazi rehabilitacije, torej da je zlom zaraščen, da lahko hodiš že brez bergel,ipd. potem vsekakor priporočam KT! preverjeno deluje. protibolečinsko, protivnetno, posledično tudi zmanjša oteklino.
Je pa zaželjeno, da ti ga namesti fizioterapevt, z opravljenim izpitom za KT. v ljubljani to delajo oziroma so dve leti nazaj delali v ZD šentvid, v fizioterapevtski ordinaciji. je pa zadeva še vedno samoplačniška, vsaj takrat je bila. lahko da se je v dveh letih kaj spremenilo. vsaj tako so obljubljali, ker zadeva ni krneki, ampak dejansko deluje in vedno več fizoterapevtov se odloča za tečaj v zvezi s kinesio tapingom. namestitev trakov stane 15 eurov. no, pred dvemi leti je.

še slikca, kako to zgleda, da si boš lažje predstavljala:
namesti se ga lahko na kateri koli del telesa, sklepa, mišice....
user posted image

pa še link, da si mal prebereš o terapiji http://www.kinesio.si/


< Sporočilo je popravil Tippi -- 15.5.2014 7:24:43 >

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zmanjšanje otekline
15.5.2014 8:40:56   
mini86
tippi..v srcu čutim da je, zdravniško pa še ni zaceljenouser posted image user posted image danes je točno en mesec od poškodbe, jutri en mesec od operacije..
na nogo žal še ne smem stopt..že migam, jo polagam na tla, fizioterapije v soči se mi začnejo čez 14 dni, danes pa grem v kliničnega se zment..
vsekakor pa hvala za tole inf, ko končam z vsemi fizioterapijami gremo glih na morje in mogoče nebi bilo slabo če bi si tole omislila-malo že poznam in vem da se lahko kopaš tudi s tem..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zmanjšanje otekline
15.5.2014 21:08:41   
ribica.
za zmanjševanje otekline deluje star preverjen recept....polulaj se na krpo in daj ta obkladek gor. Saj če ti smrdi si daj še eno krpo preko in zamotaj. Mislim pa da smrad naj ne bi bil nek silen.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zmanjšanje otekline
15.5.2014 21:49:00   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

za zmanjševanje otekline deluje star preverjen recept....polulaj se na krpo in daj ta obkladek gor. Saj če ti smrdi si daj še eno krpo preko in zamotaj. Mislim pa da smrad naj ne bi bil nek silen.


Kokrat pa mors to delat pa met zavito

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?