|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ss ali ne?
2.6.2014 17:18:32   
Anonimen
pozdravljene, jaz imam eno čudno vprašanje, sicer sem jutri naročena pri G, samo me zanima, če je katera imela podobno izkušnjo

prejšnji mesec sem se končno po 2 eh porodih odločila za zaščito in sicer vaginalni obroček. ko sem prvi dan krvavela (nej bi bil prvi dan M) sem si vstavila obroček, drugi dan je krvavitev ponehala. in tako je šel mesec mimo. v petek sem začela krvaveti (normalno, čas za M) v soboto zvečer sem imela močne krče, kakor popadke, moj mi je prinesel naklofen, ker sem jokala in se zvijala od bolečine, mislila sem, da so normalni menstrualni krči. včeraj popoldan pa sem na vložku zagledala gmoto/- nevem kako nej jo opišem, mogoče se malo čudno sliši, samo najbolj me je spominjalo na en majhen kalamar : bel kos mesa, na strani pa je bila temna zgoščena kri, tole je bilo veliko cca 3cm premera, sluzasto in mehko.....
a je možno, da se mi je tamle spodaj pač nekaj odluščilo (nimam pojma kaj :/ )

moram še omeniti, da sem imela prejšnji teden pregled in UZ (zaradi bolečine pri spolnem odnosu, tako da nevem natančno, kaj vse je G pregledal in po moje bi se morala nosečnost videti?!?!) pred 10 dnevi me je G dal na močne antibiotike zaradi hudega vnetja....nosečnost sicer ni bila planirana, bi pa bil otroček več kot dobrodošel!

zaj me pa samo potolažite, da razpadam in da nisem splavila!! user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ss ali ne?
2.6.2014 18:57:25   
sandra85
.

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ss ali ne?
4.6.2014 22:43:22   
Anonimen
Dihaj, punca, dihaj... karkoli je že bilo, je minilo. Malo nenavadno, ampak me težko tu presojamo, zakaj se je šlo, ker nismo vedeževalke. Povprašaj pri svoji ginekologinji.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?