|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   roditeljski
13.6.2014 12:26:59   
Balerina
Mene pa zanima ali imate v vseh OŠ samo pa en roditeljski na leto. Mi ga imamo namreč samo začetku septembra cca 15 min in to je to. Potem pa pač govorilne ure. Ker nekje sem slišala da naj bi bil pravilnik kjer je navdeno da mora šola organizirati vsaj 3 roditeljske.
V vrtcu mamo po dva, vsaj, če je vmes kaj tabor ali kaj podobnega pa še kakšnega dodatnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: roditeljski
13.6.2014 12:31:20   
RIJA*
pa kaj niso govorilne boljšeuser posted image

roditeljski so boljali manj vedno dolgočasni...pa neka predavanja vtaknejo....tak, da mam jaz osebno raje govorilne na 4 oči.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: roditeljski
13.6.2014 12:34:13   
petea
če drži, kar tu piše, število ni predpisano:
http://www.studenti.pef.upr.si/~matejs/MARA01_Domace_Naloge/2.%20letnik/Didaktika/Seminarske/NATASA%20&%20PAVEL/Razrednik_sodelovanje_starsi_02.pdf

pa saj boste kmalu menjali šolo - imam prav v spominu?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: roditeljski
13.6.2014 13:03:12   
Balerina
Pa saj se ne pritožujem samo sprašujem če so res take razlike da po eni imajo tudi po večkrat na leto eni pa enkrat 15 min.
Itak da gremo na govorilne tako da ni panike. Mal mi je čudno take razlike.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.6.2014 13:07:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Balerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: roditeljski
13.6.2014 13:13:33   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Balerina
če so res take razlike da po eni imajo tudi po večkrat na leto eni pa enkrat 15 min.


Pri nas je bilo polno tega; točne številke ti ne znala napisati, saj se mi je včasih zdelo, da je vsak dan nekaj. user posted image

So pa pri nas poleg formalnih sestankov še v obeh ustanovah organizirana srečanja s starši - druženje, pa pogovorne ure, pa nastope ...

Mislim, da smo v šoli imeli 2 RS, v vrtcu pa 3.

< Sporočilo je popravil petea -- 13.6.2014 13:14:24 >

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: roditeljski
13.6.2014 13:48:25   
ronja
3+ v oš in v vrtcu. NOn stop nekaj:D. Pa še 2 delavnici navadno...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: roditeljski
13.6.2014 22:42:09   
nusi

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

3+ v oš in v vrtcu. NOn stop nekaj:D. Pa še 2 delavnici navadno...

ste v andersenu? Ker mi tudi pa imamo samo 1 rs na začetku leta

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: roditeljski
14.6.2014 1:55:20   
ronja
ste v andersenu? Ker mi tudi pa imamo samo 1 rs na začetku leta

Prej smo bili v vrtcu pod gradom in to velja bolj za tam, ker v andersenu smo bli letos samo en kratek čas, ti povem drugo leto. Ampak mislim, da je bilo tudi tu več roditeljskih... Mislim, da je odvisno od vzg.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: roditeljski
14.6.2014 17:10:39   
Najaa
V šoli smo imli 3 roditeljske; na začetku leta, pozimi (bolj zaradi zimovanja) in spomladi še enega.
V vrtcu pa tudi 3 se mi zdi.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: roditeljski
14.6.2014 18:53:54   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

pa kaj niso govorilne boljšeuser posted image

roditeljski so boljali manj vedno dolgočasni...pa neka predavanja vtaknejo....tak, da mam jaz osebno raje govorilne na 4 oči.



enako razmišljam... roditeljski so eno predavanja kako vzgajati otroke in program šole, ki ga itak prebereš na spletu ali pa ga slišiš na začetku šole. Govorilne so pa mi bolj potrebne in grem 2x na leto... sem šla.. pa dovolj bo to v prihodnje ... upam user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: roditeljski
14.6.2014 18:55:10   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea
pa saj boste kmalu menjali šolo - imam prav v spominu?


huh, kaj ti pamtiš na RR user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: roditeljski
14.6.2014 19:13:51   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea
pa saj boste kmalu menjali šolo - imam prav v spominu?


huh, kaj ti pamtiš na RR user posted image



Kadar teme zavijajo na področja, ki so mi domača, mi vsaj glavne zadeve nekako še ostanejo v spominu - seveda pa kakšne podrobnosti, kot je, kdo je kaj pisal, rade odletijo. user posted image

Njena težava me je takrat presenetila, ker matična šola ni ravnala tako, kot bi po mojem v skladu z zakonom morala. (če te zanima: http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6127296)


LuLu,
saj veš, kaj je kao raziskovalo Lukka - kako si ljudje vtisnemo v spomin nepomembne podrobnosti o drugih ... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: roditeljski
14.6.2014 19:35:17   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: petea


LuLu,
saj veš, kaj je kao raziskovalo Lukka - kako si ljudje vtisnemo v spomin nepomembne podrobnosti o drugih ... user posted image


sedajle bom pa jaz uletela na temo, čeprav se me še ne tičeuser posted image

sem ravno 40 min nazaj razmišljala o Lukki, ko je bilo pri vremenu rečeno, da bo na S Europe med dežjem naletaval sneg. Sem se vprašala, kaj bi odgovoril, kakšno je vreme pri njihuser posted image . Ja, se nam je tudi oseba, ki sploh ne obstaja, vtisnila v spomin.user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Slovenija, častna gostja na knjižnem sejmu...
Slovenija je častna gostja na knjižnem sejmu v Bologni, s čimer bo na svetovnem zemljevidu še dodatno utrdila svoje mest...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?