|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   živo rdeči izpuščaji na ritki
19.9.2005 10:56:40   
tejč
Kako naj jih pozdravim-poleg praške paste, bubchen in "luftanja" ritke?
Punčka kaka zelo tekoče in je kar naprej pokakana. Pediatrinja je stanje videla, pa nam ni nič dala.
Iamte izkušnje, da bi vam zdravnik kaj predpisal v hudem primeru?
Kaj če postane krvavo? Tudi mažem s praško pasto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   živo rdeči izpuščaji na ritki
19.9.2005 11:02:53   
ZARA
Ne uporabljat robčkov, umivaj jo z kamilicami in vatko, al pa pleničnimi predlogami...Zara je enkrat imela podobne izpuščaje po riti in sem jih pozdravla s Canestenom. Ne vem kako pa zgleda pri tvoji punčki... Zakaj pa nisi pediatrinji kar rekla, naj ti napiše kaj za rito ??
S Praško pasto je pa baje tako, da se ne sme uporabljat več kot 2-3 dni ??! Enkrat je ena pisala o tem, pa se ne spomnem dobr...

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   živo rdeči izpuščaji na ritki
19.9.2005 11:05:13   
*maja
Umivaj izključno samo z vodo, poskusi mazat z navadnim lekarniškim hladilnim mazilom, drugače pa pomaga Canesten.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   živo rdeči izpuščaji na ritki
19.9.2005 11:07:00   
JASNA D
Naši ta mali je "predpisala" naslednjo kombinacijo, ki jo sama "skup namešaš":50% Bepanthena, 25 % Canestena in 25 % Kuterida G. Zaenkrat pomaga samo to. Drugače jim pa daj še enkrat zatežit, pa naj rito še enkrat pogleda. Jaz sem sama pacala nekaj dni s praško, pa nekaj dni s Canestenom, pa še s čim, pa ni nič pomagalo - rane so šle v živo. Zgoraj napisan "recept" pa je težavo odpravil po 2 ali 3-eh previjanjih....

Jasna

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   živo rdeči izpuščaji na ritki
19.9.2005 11:18:42   
amadeusa
probaj ji ritko umivat s čajom iz hrastove skorje in kamilic to zelo pomaga, potem pa dobro rito obriši in namaži z bepanthen kremo.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   živo rdeči izpuščaji na ritki
19.9.2005 11:47:44   
tejč
V sredo imamo cepljenje in ji bom kar rekla za kako mazilo.
Seveda, saj že skoz umivam samo z vodo in vato, nič z robčki.
Zanimivo, glede teh mešanic kreme...Bom ji rekla.
Prav živordeče ima od kakca!
Zadnjič še ni blo tok rdeče kot danes.
Ok, hvala za nasvete.

P.S. Čudno, da mi je mesiđ sploh poslalo, sem mislila, da ne, ker me je ven vrglo.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   živo rdeči izpuščaji na ritki
19.9.2005 12:38:46   
Anonimen
Mi smo imeli podobno pred mesecem , pa mi je pediatrinja zabičala, da ne smem prati z vodo, ampak z olivnim oljem in mi napisla kremo Nistatin mazilo.

(odgovor članu tejč)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   živo rdeči izpuščaji na ritki
19.9.2005 12:52:43   
urška
jst sem tud brala, da ne smeš z vodo umivat, ampak vsaj močne kamilice skuhaj. nam zelo pomaga šentjanževo olje.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   živo rdeči izpuščaji na ritki
19.9.2005 13:56:49   
tina104
Naš je imel zelo rdečo ritko in mu je pomagala Bebival krema za ritko; bolj na debelo vedno namažem. Bubchen smo mogli ukinit.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?