|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki nosečnosti
2.7.2014 19:38:46   
vrtnica88
Lepo pozdrav malo me zanima kakšne znake je imela katere ko je zanosila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znaki nosečnosti
3.7.2014 8:46:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica88

Lepo pozdrav malo me zanima kakšne znake je imela katere ko je zanosila?


14 dni preden bi mi M.prišla mi je plomba odletela,smrdela mi je hrana ...potem izostanek M. delala sem teste in vse negative...grem k ginekologu pa mi naredi krvni test in se je vidlo da sem noseča čez en teden sem šla na uz in se je GV vidla

(odgovor članu vrtnica88)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znaki nosečnosti
3.7.2014 10:57:12   
vrtnica88
Men je pa samo slabo velikokrat. Samo malo me čudi ker mi je ponavadi zvečir slaba in se mi vrti. pravijo pa da če si noseč se ti te simptomi pojavljajo zjutraj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znaki nosečnosti
3.7.2014 11:18:54   
Anonimen


Meni se je od 8 tedna naprej pojavilo vrtoglavice in slabosti samo zvečer okol 20h..nikoli zjutraj

(odgovor članu vrtnica88)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znaki nosečnosti
3.7.2014 11:48:07   
vrtnica88
Mene je še ena stvar malo bega nevem zakaj me na momente pike v jajčnikih pa tak čuden občutek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znaki nosečnosti
4.7.2014 14:26:07   
vrtnica88
Danes naredila test in je pokazal plus tako da misli da se lahko veselim.

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znaki nosečnosti
8.7.2014 22:43:22   
SU
Najprej iskrene čestitke! Slabost te lahko spremlja skozi cel dan... Meni je blo skozi cel dan slabo... ne skoz... tko v "navalih" ...tudi zvečer... Tako, da, kljub temu, da se reče "jutranja slabost", ni samo jutranja... žal. Meni je kava zasmrdela... obakrat. Tako, da moj pravi, da bo takoj vedel kdaj bom noseča... ko bom odklanjat začela kavo... user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 8.7.2014 22:44:11 >

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znaki nosečnosti
21.7.2014 10:51:05   
mamyce
Živjo.

Prosim če mi lahko katera pomaga. Že pol leta načrtujem drugega otroka in nikakor ne uspe. Pri prvem je šlo v prvo in sem takoj zanosila, zdj pa kr ne. Spremenilo pa se je to, da odkar načrtujem otroka se mi je menstruacija zmanjšala na samo 2 dni in še to je čisto slaba, tudi vmes preneha pa potem spet teče... Prej pa sem vedno imela vsaj 5 dni ali več in to ful. Ta mesec bi mogla pridet 5.7, je ni bilo, gremo na morje se pa pojavi, 12.7. in tudi čisto rahlo 2 dni zopet. Preden sem začela z načrtovanjem nisem jemala kontracepcije. Testi skos minus kažejo, bila sem na pregledu pri ginekologinji in ni ultrazvok nič pokazal. Meni je pa skos neki slabo, včasih vrtoglavica, napihnjena sem ful, skos se slabo in utrujeno počutim... Sedaj pa sem že nekam panična, če bom sploh lahko še imela bebico. Je imela katera podobne težave? Oziroma kaj ste storile, če niste mogle zanositi? Hvala vsem

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znaki nosečnosti
21.7.2014 11:24:50   
astrid1
Ker nisva mogla zanositi več kot eno leto, sva šla v Leonišče. Potem pa so sledile preiskave in postopki.

Tole kar se tebi dogaja so lahko hormonske motnje. Pojdi nazaj h ginekologinji, pa naj te temeljito obravnava. Ker ni v redu, da se tako slabo počutiš.

(odgovor članu mamyce)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znaki nosečnosti
18.8.2014 10:06:23   
mimica24
Ojla, mene pa zanima, če je bila katera noseča in ni imela bolečih prsi? Zadnjo M sem imela 13.7., novo pa bi morala (po men. koledarčku) dobit 14.8. a do danes še nič. Sicer se mi še m. ciklus ni uredil in nimam točnih M, zato tudi nisem takoj letela po test.
Ponavadi me pa kak teden pred M bolijo prsi in bradavičke pečejo, tokrat pa nič. Čutim edino neko špikanje v jajčnikih, kot neko tiščanje. Prav tako me boli križ (trtica).
Torej je možno da sem noseča pa me sploh ne bolijo prsi?
Na otroku delava že več kot pol leta a ne uspe. Pred tem sem jemala kontracepcijo 7 let in me malo skrbi da so se mi hormoni čist zmešaliuser posted image
Strah me je nardit test in bit ponovno razočarana. Tak da še bom par dni počakala... in upala nauser posted image user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znaki nosečnosti
18.8.2014 15:41:00   
m_o_i
prsi? meni se niso povečale niti za pol milimetra-do konca nosečnosti in še naprej user posted image
če bi se zanašala na spremembe prsi, bi do danes ne bila noseča (pa sem pred štirimi leti rodila)

ti kar naredi test user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu mimica24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znaki nosečnosti
18.8.2014 20:44:39   
mimica24
Torej še je upanje, hihiuser posted image Do srede še počakam, potem pa nardim test, če nebo prej user posted image

Sem pa danes še opazla povečano količino prozornega izcedka ampak samo ko se obrišem po mali potrebi. Nekaj podobnega kot ob ovulaciji.. Res čudno.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Znaki nosečnosti
18.8.2014 21:01:43   
Tejča05
Jaz sem v tretje n oseča in me nikoli niso bolele joške. V prvi samo bradavice potem pa nikoli več nič.
Po vsem tem ko bereš so boleče prsi eden izmed prvih znakov nosečnosti in kot berem je že to skorajda pravilo. Samo pri meni tako ni pa imam že dva doma in še enega na poti.
Tako da očitno ni vse taklo kot piše. user posted image

(odgovor članu mimica24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Znaki nosečnosti
22.8.2014 8:54:11   
mimica24
Naj povem, da user posted image še vedno nisem dobila, test pa sem delala komaj danes, ki je pa žal negativen.user posted image Tako da vsi ti "znaki", niso znaki ampak en doolg PMS očitno.

Ah ja, pa v nove podvige, kaj čemo.
Vsem ki si želite otročička pa vam želim čimprejšno zanositev. lp

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Znaki nosečnosti
22.8.2014 11:06:33   
Sassika
Jaz imam se 7 dni do izostanka M in se mi je tudi plomba "načela"moram it k zobarju ampak to je lahko zgolj slucaj.

(odgovor članu mimica24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Znaki nosečnosti
25.8.2014 17:20:20   
Blue wing
Zdravo punce.

Jaz sem ga pa končno dočakala user posted image Srečna kot še nikoli. Test je en dan po pričakovani user posted image pokazal plus. Danes, dva dni kasneje, grem še enkrat po test, da se prepričam, saj še vedno ne morem verjeti.

Znaki so se pojavili pred izostankom M in sicer, križ me je bolel kot hudič, tudi ponoči in sem se vsako noč zbujala. To mi sploh ni podobno. Potem naslednji znak je bila žeja. Ko bi ve vedele...najraje bi se priklopla direkt na pipo. user posted image in pa trtica, zaspanost, zehanje in seveda ležanje v spalnici že ob 9, kar je zame popolnoma nenormalno. :) No, ampak še vedno grem po en test hehe

Vsem bodočim nosečkam želim čimhitrejši +, ostalim pa Congrats :))

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Znaki nosečnosti
26.8.2014 17:31:45   
Sassika
user posted image user posted image user posted image čestitke!!! :)

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Znaki nosečnosti
16.9.2014 17:51:56   
nikita89
Pozdravljene, na forum pisem prvic. Pisem pa vam ker s fantom delava na tem da bi zanosila. Zadnjo M sem imela 18.8, imam jih redne. Danes 16.9 pa sem dobi.a M en dan prehitro kar ni v navadi. Krvavitev je nekoliko bolj rjave barve, boli me v predelu križa in v predelu jajcnikov. Ze prejsnji teden sem imela ponoci krce v predelu jajcnikov kot da bi dobila M , kar se mi je zdelo čudno, ker ni v navadi da bi se moje telo pripravljalo na M ze toliko prej. Je verjetnost da sem lahko noseca& Je imela katera podobno izkusnjo?

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Znaki nosečnosti
10.12.2014 20:08:59   
vrtnica88
Se je kateri ob zanisitvi zvisal pritisk?

(odgovor članu nikita89)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Znaki nosečnosti
17.12.2014 15:49:15   
She1
Pozdravljeni,

je opazila katera težave s kožo kot nosečniški znak? Npr. miliario?

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Znaki nosečnosti
4.1.2015 17:46:09   
bygi
Težav s kožo nimam, vendar me prsi bolijo že več kot en teden. Zadnja menstruacija je bila 25.12. Fora je v tem, da sem imela spolne odnose med menstruacijo in na zadnji menstruacije. Brez zaščite in vsakič nisva nič pazila, ker sva pač mislila, da ne more nič biti. Par dni po tem so me začela boleti prsa in me bolijo še danes. Pa okoli jajčnikov me vsake toliko špikne. Zdi se mi, da sem bila plodna kar nekje med menstruacijo in po njej. Ker to se mi še ni zgodilo, da bi me tako bolele prsi. Nekaj sumim, da bi lahko zanosila, kljub neplodnim dnevom. Če bi bila noseča, ne bi smel biti problem, ker je malo nenačrtovano. Počakala bom do 20.1. da naredim test. Zanime me, če ste tudi ve imele take znake nosečnosti in ste potem zagledale na testu plusek?

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?