|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost-ginekolog
8.7.2014 13:54:24   
vrtnica88
Kdaj ste v nosečnosti prvič obiskale ginekologa? Kdaj svetujete? Noseče pa sem 4 teden ker sem bila pri osebni zdravnici in je potrdila mojo nosečnost. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost-ginekolog
8.7.2014 14:15:57   
*snezinka*
Test sem naredila cca 30 dni od prvega dne zadnje menstruacije, torej, ko mi je 2-3 dni zamujala.
Potem sem takoj naslednji delovni dan poklicala k ginekologu in se naročila na pregled, ki sem ga imela nato pri 7t 2d nosečnosti, torej v 8. tednu in je bilo ravno prav, videlo se je vse, da je G lahko potrdil nosečnost.

Kako je pa tebi osebna zdravnica potrdila nosečnost?

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost-ginekolog
8.7.2014 14:17:04   
Tejča05
Pokliči ginekologa in te bo on naročil kdaj se moraš oglasiti pri njemu. Tukaj ne izbiraš ti kdaj se lahko oglasiš ampak ti da G glede na datum tvoje zadnje menstruacije rok za pregled, ker če si prekmalu pri G je možnost, da se ne bo nič videlo. Tako da pokliči in se naroči.

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost-ginekolog
8.7.2014 14:21:56   
vrtnica88
Najprej sem sama naredila test in je bil pozitiven potem sem sla pa k zdravnici in mi je še ona nek test naredila in je bil tud pozitiven.



IZVIRNO SPOROČILO: *snezinka*

Test sem naredila cca 30 dni od prvega dne zadnje menstruacije, torej, ko mi je 2-3 dni zamujala.
Potem sem takoj naslednji delovni dan poklicala k ginekologu in se naročila na pregled, ki sem ga imela nato pri 7t 2d nosečnosti, torej v 8. tednu in je bilo ravno prav, videlo se je vse, da je G lahko potrdil nosečnost.

Kako je pa tebi osebna zdravnica potrdila nosečnost?


(odgovor članu *snezinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost-ginekolog
8.7.2014 14:23:29   
vrtnica88
Saj sem danes klicala pa me je sestra nadrla da kaj tako kmalu klicem ko sem komaj 4 tedne noseča zato me je zanimalo kdaj ste bile pa druge naročena.

IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

Pokliči ginekologa in te bo on naročil kdaj se moraš oglasiti pri njemu. Tukaj ne izbiraš ti kdaj se lahko oglasiš ampak ti da G glede na datum tvoje zadnje menstruacije rok za pregled, ker če si prekmalu pri G je možnost, da se ne bo nič videlo. Tako da pokliči in se naroči.


(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost-ginekolog
8.7.2014 15:45:17   
*snezinka*
Ja, so pa smešni, no, sej ti oni dajo datum, ki je po njihovo taprav za pregled in potrditev nosečnosti, pa nima veze, kdaj ti pokličeš. Naš G recimo dela samo 1x na teden nosečnice in itak ne dobiš takoj termina.
Pa so te potem vseeno naročili?

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost-ginekolog
8.7.2014 15:56:36   
vrtnica88
Ja naročili so me 22.7 tako da včasih jih res ne razumeš, najprej te nadere pol da pa datum tako kmalu.

IZVIRNO SPOROČILO: *snezinka*

Ja, so pa smešni, no, sej ti oni dajo datum, ki je po njihovo taprav za pregled in potrditev nosečnosti, pa nima veze, kdaj ti pokličeš. Naš G recimo dela samo 1x na teden nosečnice in itak ne dobiš takoj termina.
Pa so te potem vseeno naročili?


(odgovor članu *snezinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečnost-ginekolog
8.7.2014 22:40:54   
SU
Fajn je nekje po 6. tednu, da se že kaj vidi... in lahko že slikco dobiš user posted image ...jaz sem pa klicala takoj po izostanku M in so mi res potem oni določili datum pregleda, ker oni vejo kdaj bi blo fino, da prideš...

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
9.7.2014 9:52:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SU)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečnost-ginekolog
10.7.2014 9:08:03   
Polona31
Jaz sem bila v prvi nos. na prvem pregledu v 10. tednu, v drugi pa celo v 11. tednu.

Gin. pa sem seveda poklicala takoj ko sem naredila test...in me je naročila glede na prvi dan zadnje menstr.

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečnost-ginekolog
10.7.2014 9:58:05   
vrtnica88
ja saj zato mene cudi zakaj je bila take reakcija ko sem poklicala.

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Jaz sem bila v prvi nos. na prvem pregledu v 10. tednu, v drugi pa celo v 11. tednu.

Gin. pa sem seveda poklicala takoj ko sem naredila test...in me je naročila glede na prvi dan zadnje menstr.


(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečnost-ginekolog
11.7.2014 8:29:38   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica88

ja saj zato mene cudi zakaj je bila take reakcija ko sem poklicala.

[


Eh nekatere sestre so čudne user posted image Moj gin. je SUPER zdravnik in človek, ampak sestra je pa user posted image

Če imaš mail naslov od gin. mu pošlji el. pošto, ker jaz pri svojem delam tako, ker se mi res ne da ukvarjati in boriti z njegovo tečno sestro.

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?