|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avto Strela Mcqueen
2.12.2014 12:56:06   
Bojana 29
Sin si za Božička želi Avto Strela Mcqueen, ki se spremeni v letalo, pa še vedno izgleda kot Avto Strela Mcqueen (tako je tudi napisano v pismu - napisala mu ga je starejša sestica). Ali obstaja tak avto (na Googlu sem našla http://www.amazon.com/Mattel-W7215-Cars-Lightning-McQueen/dp/B007RDGGBK ampak tega pri nas ni za dobiti, ali se motim?) in kje ga lahko kupim? Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avto Strela Mcqueen
2.12.2014 21:07:42   
respect
Naroči ga

(odgovor članu Bojana 29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avto Strela Mcqueen
3.12.2014 4:46:45   
Hope2
mi smo tudi narocili bozicku amazonuuser posted image . Predvsem ker je pol cenej, kot v trgovini. Lani pa si je nekaj zelel, kar ni bilo vec v trgovini, pa smo rabljeno kupili- otrok je bil bolj vesel kot novega, on itak ni vedel da je rabljeno

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avto Strela Mcqueen
3.12.2014 19:06:33   
cacaca
pozdravljena...

poglej po drugih spletnih straneh če ga imajo in ga naroči tam...

tud mi smo imeli težavo, ker si je zazelel maksa od carsov...in ga v trgovinah nimajo več...od lego citiya...mi je potem ena prodajalka rekla, da jih nimajo več, ker je bila stara zaloga...no hvalabogu za tuje spletne strani sem ga tam naročila in upamo da ga bo prinesu :) :)

zelim ti uspesno iskanje :)

ne stekam pa zakaj tko promovirajo strelo macqueen pol pa nič ne dobis...maksa sploh ni...


(odgovor članu Bojana 29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avto Strela Mcqueen
4.12.2014 11:57:35   
cacaca
Oj...vidla v mullerju za 45 e

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avto Strela Mcqueen
4.12.2014 13:15:56   
Bojana 29
Hvala za vse namige. LP

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?