|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj sine hoče kitaro
20.2.2015 19:59:52   
ZelenaZa
Pozdravljene/i,
že celo popoldne se pregovarjam s sinom (3,5 leta) na vsak način hoče kitaro, tako, da mi ne preostane drugega kot, da mu jo kupim.

Zdaj sem prebrskala trgovine in našla tole zadevo: https://www.bfcshop.si/kitara-bontempi-rock-gr5401-2
Jasno mi je, da za 12 € ne moreš pričakovat ne vem kaj, ampak vseeno me zanima, če morda kdo to že ima in kako se obnese, bojim se le, da ne bo čez 2 dni vse v kosih, ker potem je škoda 12 € :(.

Je kolikor toliko kompaktna tale zadeva?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj sine hoče kitaro
21.2.2015 9:33:34   
bskrle
Mi smo kupili v leclercu za podoben dnar, ap jo imamo že več let. Le strune smo zamenjali

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu ZelenaZa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj sine hoče kitaro
21.2.2015 13:17:57   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: ZelenaZa

Pozdravljene/i,
že celo popoldne se pregovarjam s sinom (3,5 leta) na vsak način hoče kitaro, tako, da mi ne preostane drugega kot, da mu jo kupim.

Zdaj sem prebrskala trgovine in našla tole zadevo: https://www.bfcshop.si/kitara-bontempi-rock-gr5401-2
Jasno mi je, da za 12 € ne moreš pričakovat ne vem kaj, ampak vseeno me zanima, če morda kdo to že ima in kako se obnese, bojim se le, da ne bo čez 2 dni vse v kosih, ker potem je škoda 12 € :(.

Je kolikor toliko kompaktna tale zadeva?

Seveda. Ni druge rešitve. Če si krofek nekaj zaželi je to potrebno takoj kupit. Saj veš travme pa to.
Kakšna je tale kitara? Zanič, ti rečem.Ker jo je treba takole oglaševat, pa se ji vseeno po moje ne dvigne prodajauser posted image
Če pa je tvoja " stiska" resnična, se pa ne sekiraj, če boš vrgla 12 evrov stran, če bo kitarca takoj fuč. Otroških želja ne zmanjka in boš definitivno čez dva dni v isti situaciji, ko boš nujno morala kaj kupit.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu ZelenaZa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?