|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
20.3.2015 10:00:43   
bubika86
Pozdravljena dekleta!

Mene pa zanima ali je katera imela podobno: vzeli so mi kri in ugotovili, da imam povišan nivo hormona prolaktin, ki je si sicer stresni hormon. Dobila sem napotnico za endokrinologa, sedaj pa čakam na datum kontrole.
za user posted image delava že 1 leto in 3 mesece vendar še nič user posted image

Ali je katera imela tudi povišan hormon in je kljub temu zanosila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
24.3.2015 7:30:12   
Aysha2008
Jaz sem dvakrat dala kontrolirat prolaktin. Prvič sem v laboratorij divjala iz službe v laboratorij, vsa živčna da ja ne bom zamudila......
itak da je bil prolaktin povišan. Nato sem imela dopust in šla v laboratotij lepo v miru. Prolaktin je bil normalen. Zanosila sem po naravni poti.
Bila sem v postopku za inseminacijo pa so se mi folikli začeli naeknrat manjšat in ne večat user posted image ................ampak sem v nekem trenutku
nekako sprijaznila da pa bebice ne bom imela in sem si umislila nov hobi. Z dragim sva začela iskat nov avto in glej ga hudiča..............zanosila
sem. Ja pa še to...........V času zanositve je moj praznoval rojstni dan in sva ga mal popila in sigurno je takrat ratalo user posted image .
Ne obupaj.............sugurno bo tudi zate posijalo sonce.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
25.3.2015 10:04:36   
bubika86
Aysha2008 hvala za odgovor in spodbudo user posted image

Zadnje čase se mi itak zdi da mi gre vse narobe user posted image in stres naredi svoje user posted image

(odgovor članu Aysha2008)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
25.3.2015 11:16:02   
Aysha2008
Vse bo o.k. Jaz sem svojo pikico čakala dolgoh sedem let in jo tudi dočakala.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
25.3.2015 11:55:28   
RIJA*
jaz sem imela povišanega, dobila neke tablete za zniževanje, ampak jih nisem potem jemala...ko sem šla v postopek, je bil prolaktin kljub vsemu normalen...

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
25.3.2015 13:27:41   
bubika86
Ufff Aysha to pa si čakala ...svaka čast.

No jaz tudi že imam eno pikico ampak je želja še po enmu user posted image pvelika user posted image

RIJA* si mogoče dobila tablete Bromergon?

Jaz moram počakat na pregled endokrinologa, vmes pa močno upam, da že prej zanosim.

Lep pozdrav!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
25.3.2015 15:07:30   
Hope2
Jaz sem pred leti imela visokega, jedla dostinex tablete.

Za drugega otroka nisem jemala, ocitno je bilo ok

Glede na to da je stresni hormon, je ttreba vzet kri 3x v razmaku parih ur.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.3.2015 15:12:05 >

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
25.3.2015 17:16:08   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Ufff Aysha to pa si čakala ...svaka čast.

No jaz tudi že imam eno pikico ampak je želja še po enmu user posted image pvelika user posted image

RIJA* si mogoče dobila tablete Bromergon?

Jaz moram počakat na pregled endokrinologa, vmes pa močno upam, da že prej zanosim.

Lep pozdrav!


ja, točno te user posted image

katastrofa od stranskih učinokov....še moji sicer res zdravi nohti so mi šli dol....user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
25.3.2015 18:06:21   
Hope2
Zato pa ce mas moznost izbire, izberi dostinex. Je precej boljsi oz manj stranskih ucinkov. Jaz jih nisem imela, cisto nobenga

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: povišana vrednost hormona PROLAKTIN
24.4.2015 18:23:43   
Ronkolino
Jaz sem imela 1. povišan prolaktin (60), nato so me poslali še enkrat v laboratorij. Drugič sem tja prišibala, ker se mi je mudilo in ko sem dobila izvide, me je skoraj kap, prolaktin 100 user posted image V tretje so me pa poslali na ritem prolaktina na polikliniko. Tam se pa držijo točno določenega protokola (ležiš, kri jemljejo na 15 minut). Takrat pa so bili izvidi OK, vse v mejah normale, tako da ni bilo potrebne nobene terapije user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?