|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Upajte z mano!
27.4.2015 9:46:51   
Daise
Men se rola, v glavi vrti se...

Joj, sploh ne vem kje naj zacnem. Mogoce s tem, da vas ne sprasujem "ali sem noseca" ker je to bolj stvar jasnovidke, zanimajo me vas izkusnje. Sem 10. dan po ovulaciji (DPO), stvar sr je razvijala takole...

1. DPO - zive sanje
2. DPO - nenormalno zive sanje (ko sem se zbudila sem zacela prav histericno jokat, to se mi se ni zgodilo)
3. DPO - popoldne spala 2 uri
4. DPO - popoldne spala 4 ure (popoldne nikoli ne spim, ker vedno dobim drisko ??)
6. DPO - krci v L delu spodnjega dela trebuha (ta dan sem zacela povezovati te cudne znake in ugotovila, da lahko kazejo na nosecnost - ni nacrtovano, ampak zdaj se vsi upamo da je to to!)
7. DPO - popoldne slabost, brez apetita, zaspana, spat krci v L predelu)
8. DPO - slabost, obcutek polnosti v predelu maternice, 3 krat jokala brez posebnega razloga.
9. DPO - slabost, rahli krci zvecer, bolece dojke, obcutek napihnjenosti. - to je bilo vceraj, ker se mi je res ze mesalo, sem sla zvecer v dezurno lekarno po teste. Rezultat - NEG (Pred tem sem v roku 1 ure spila liter vode ker mi je bilo slabo)

Danes, na 10 DPO, sem takoj ko sem vstala ponovila test. Na prvi pogled samo ena crtica. Kot kup nesrece sedim na kavcu in ponovno zacnem buljii v test. Ce RES dobro od blizu pogledam - zelo zelo bledo vidim drugo crtico. Ko nekaj casa strmim vanjo, mi "izgine". Tako bledo, da je velika moznost da si vse skupaj le predstavljam.

Kaksne so vase izkusnje? Koliko stane samoplacniski pregled krvi? Je ta bolj zanesljiv? Delala sem s testi Baby Check, ker naj bi bili bolj obcutljivi (25 nekih cudnih merskih enot, medtem ko jih ima ClearBlue 50 - povedala farmacevtka.

Hvala vam za kakrsnekoli odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Upajte z mano!
27.4.2015 12:19:37   
Anonimen
Točki 1 in 2: shit happens.

Točke 3-7: trebušna gripa.

Točki 8 in 9: pms ali nosečnost.

Za znake je še čas, ne lulej manično na teste, počakaj izostanek (vsaj 14 dni po O) in naredi CB digital. Ne želi si bledih črtic na testih z večjo občutljivostjo...

Pa srečno user posted image

(odgovor članu Daise)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Upajte z mano!
27.4.2015 14:00:33   
bskrle
Joj, počakaj še malo.
Bodi optimističnauser posted image

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Upajte z mano!
27.4.2015 18:50:58   
m_dzaba
Preveč se sekiraš. Bolje je biti umirjen, ker stres nikoli ni dober. Zelo negativno vpliva na telo. Jaz sem prejšnjič imela podobne težave kot ti. Očitno so bile tablete krive in injekcija. Seveda sem čez čas dobila fajn bolečo menstruacijo, na žalost.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?