|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 13:58:40   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
sem mnenja, da pa ni ravno potrebno iz vsake malenkosti, vcasih tezkih zgodb naredit posmeha


Nesia,
ne poznaš nas. Kot tudi mi tebe ne.
Ne pomeni pa to, da imamo vsi ves čas idealno življenje, nobenih tegob in da se vedno popolno odločamo.
Sama pišeš o različnem dojemanju vajinih avantur skozi vajine oči.

Kolikor gledam komentarje, smo predvsem pisale o tem dvoličnem sprejemanju vajinih razmerij.
In veliko smetile temo. user posted image


Glede mojega današnjega komentiranja:
Zase priznam, da me zelo fascinira čudno interpretiranje jasnih zadev.

Kakšni pa bi naj bili drugačni procesi zanositve?

Jasno je, koliko časa preživijo spermiji, pa če so še tako športni. Tu ni odzadaj veliko drugih možnosti.
Od zadnjega seksa s športnikom do prenehanja tvoje zaščite je minilo kar nekaj dni, kolikor razumem tvoje pisanje. Torej so že do takrat njegove semenčece že zdavnaj pomrle.
Edino, kar bi lahko bilo diskutabilno, je, ali si kljub zaščiti imela ovulacijo. To bi namreč logično pojasnilo, zakaj si tako hitro zanosila. A glede na to, da si prepričana, da si zanosila šele s starim partnerjem, je ta možnost praktično minimalna.
Ali pa ne?
In te to vseeno vedno bolj skrbi?

Me je namreč sedaj pri ponovnem branju tvojega prvega sporočila pritegnilo tole:
Že teden po prenehanju moje zaščite sem zanosila.


kaj misliš s tem - da si en teden kasneje to že izvedela po testu ali da si si kasneje preračunala za nazaj, kdaj je bil 'dan D'?


Kakšna pa je bila tvoja zaščita? KT? Je vmes prišlo do menstruacije?
Kako je G določil PDP - na osnovi meritev velikosti ploda ali na osnovi tvoje ZM?

Teh podatkov o tebi ne vemo. Veš jih samo ti.
Mi lahko komentiramo in sklepamo samo na osnovi tvojih zapisov. Če so popolni, smo pri tem bližje resnici, drugače bolj ugibamo.

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 14:06:39   
respect
Pač drugače mislimo. Varanje je nespoštovanje na nek način,zate je očitno samo težavica.
In ne ni SAMO intimno ljubkoval z njo. Če bi ne bi zapustil LASTNE družine in z njo odšel.
In tako naprej...

ja imaš prav briga me zate,me pa fascinirajo takšne "zadeve" .

In ker vidim v okolici je veliko ,veliko premalo žensk,ki se spoštuje in "dragemu" vse oprosti on pa potem znova in znova za njenim hrbtom "težavice dela" .

Saj vidim,da sem te razjezila ,prizadela,samo to ni bil moj namen,čeprav dostikrat pišem čist direkt brez olepšav.
želim si samo,da se ne bi pustile tako pomemtati .Pravtako kot si želim,da si srečna ,ne samo ti ,ampak tudi ostale.

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 14:06:46   
Nesia



Tako ja, ravno o tem sem pisala. Da so razlicne moznosti zanositve in da je marsikatera moznost odprta. Od ciklusa do tveganja zascite, do tega da sam plod ni recimo v prvihtednih primerljiv z nekim standardom glede na tiste tedne... Vec moznosti je. Ampak prisezem da takrat res nisem bila niti malo pozorna na to. Ne in nisem izvedela takoj orvi teden. Preracunala sem.
Kot sem napisala, seveda sem prepricana, vendar pa vsaka taka zadeva vseje nehote kancek dvoma. Resnicno. Vedno. Pa ceorav si stoprocentno preprican. Se vedno je nekje tisti - kaj pa ce je...
Kakorkoli, tezko je za vse tri. Punci ne obcutita, mi trije pa. In nekako vse skupaj postavljamo na glavo...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 14:14:20   
Nesia
Respect

Jo takole, pac neko mnenje si dala o tem da je moj ljubkoval drugo. Ja, oprosti, to je zame samo!
Napisala si, da je zapustil lastno druzino. Ni je! Puncko je imel pri sebi, toliko kot pri jeni, skrbel, placeval, celo kredit ki sva ga imela na moje ime je placal vedno, brez da bi mu kaj rekla, poklical vsak dan kaj potrebujemo... mislim...
Ves, tudi z moje strani ni bilo vse ok. In moski nikakor niso vsi ene pisde in ne vem kaj vse. Jaz sem se odlocila da bom z njim in ko sva videla da je ljubezni in spostovanja dovolj, sva odsla na skupno pot. Spet.
Da ti tvoj otrok pride domov in rece da je sosolceva mami vecja faca kot ti, ga bos iz spostovanja do sebe ruknla v posvojitev? Kruta primerjava, ampak direktna.

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: dveletna punčka v primežu treh
25.5.2015 14:17:24   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
In vedno znova me presenetite doloceni uporabniki, kako hitro obsodite in kako hitro zacnete o samospostovanju. Marsikaj na svetu bi bilo veliko lepse, veliko enostavnejse, ce bi se malo manj "spostovali" in malo vec odpuscali.


o tvojem (ne-)samospoštovanju in podrejanju ... smo razpredali zaradi tvojega opisa stanja
naj ti osvežim spomin z izseki iz naslovnega sporočila:

IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
morebiti se bo katera forumovka iz mojega trapastega življenjskega poigravanja celo kaj naučila.

Kasneje sem seveda takoj opazila, da je potreboval čas s svojo drago ljubico. Ko se ga je naveličala ga je izpljunila kot prežvečen čigumi. Ni kaj, takrat sem ga v šoku spustila,

Vsak dan se tresem, da obvesti mojega partnerja. Pekel iz katerega vem v naprej kakšen bo izhod – ponovni prepir z mojim, če ne celo razhod, na koncu pa bom ostala sama. Niti si ne upam mislit kaj vse sledi…



IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
Tako sebi kot drugim.


Upam, da bosta tudi vidva čim prej dosegla to stopnjo.



IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
Ko bi mene zanimalo kaj ti menis o mojem partnerju, bi dala pod naslov moj me je varal. Tako je pa tema dve leti stara puncka, ki je v primezu treh, ki vsi trije po malem trpijo.

no, sem spremenila naslov odgovora user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
Ampak kot sem napisala, to ni tema. Zato se ni potrebno obesat na te malenkosti.

Napisala si tudi, da ne pričakuješ kakšnih konkretnih nasvetov, ker edini logični je tako znan - test DNK.

In da si svojo zgodbo napisala drugim v opozorilo in razmislek.

Torej, zakaj sedaj ne smemo prosto komentirati in pisati svojih misli o vaši zagati?

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 14:18:16   
respect
Ok,potem bi tudi tale situacija zate mogla biti SAMO !

user posted image

in ne da delaš zdaj halabuko
Da ti tvoj otrok pride domov in rece da je sosolceva mami vecja faca kot ti, ga bos iz spostovanja do sebe ruknla v posvojitev? Kaj ima to veze s spoštovanjem?
Iz jeze do mene sploh ne razmišljaš več kaj pišeš .
Ljubica ,saj bo boljše.

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 14:21:23   
petea
Pa se je pred tremi leti zgodilo tudi nama – pok in on se na hitro odseli rekoč, da ne more več, da rabi čas zase. Kasneje sem seveda takoj opazila, da je potreboval čas s svojo drago ljubico.


jaz to razumem, kot da je zapustil družino ...


glej, ni ne prvi ne zadnji starš, ki je šel;

samo ne razumemo, zakaj tako strastno zagovarjaš njegove poteze, sebe, ki si bila odrinjena in odvržena, pa prikazuješ kot grozno

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 14:25:29   
respect
Eh Petea škoda besed.

Saj je itak SAMO nič takšnega ni.Kot da bi jedel čokolado user posted image

Rajši jo pustimo,da se posveti partnerjuuser posted image ,da ne bo živčna zaradinas še cel dan

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 14:33:48   
Nesia



Aaaaa? Aja zdaj sele vidim, zakaj ste toliko na forumih. Hahahaha, analiza... Face ste. Ni kaj. Ne ni sem bila zavrzena, najine skupne tezave so pripeljale da sva sla takrat na razen.
To je obdobje ki je za nama. In najin dogovor, da se res ne bova vec prizadela je tisti, ki ga nekako zdaj jaz krsim. S to situacijo. Ampak ni kaj. Dnk in zadeva bo adakta. Bom se pa res drzala enega nasveta prihateljice, ki sem ji ravno vceraj dejala da sem pac po dolgem casu zajadrala na ta forum, ki mi je rekla - tam pa samo napisi stavek, malcica ima vrocino, pa bo ze dost, da bodo napisale - to je pa neodgovorno da jo ima. Hahahaha.
No kakorkoli, jaz he bom vec na temle nivoju, res ne. Ja, toliko SPOSTOVANJA pa imam, da se pa res ne bom pustla desetim starim babam (baje po tem slovite) brez moskih, zagrenjenim, pustla. Se opravicujem, ampak tudi jaz znam bit direktna.
Pa vse dobro, seveda. Tudi vasim oartnerjem, ki morajo vas zelo spistovat, da vas pustijo ob druzinah takole kot hiene viset na portalih.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 14:37:42   
respect
Hvalabogu,da sta sele zdaj prisla k pameti in se zdaj dogovorila,da ne bo vec varanja. Mislim kako to nista prej uredila,pa ne bi bilo tega :)- ja,ja mi zagrenjene babe... Saj nimamo nc od zivljenj

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 15:41:44   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Nesia



brez moskih,


včasih zna biti manj težav, če si brez moških, kot pa če jih imaš preveč in prehitro enega za drugim....user posted image
user posted image

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 15:43:04   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Kakšni pa bi naj bili drugačni procesi zanositve?




jah so...jaz sem zanosila recimo 3 mesece po oploditvi user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 17:32:00   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: petea


Kakšni pa bi naj bili drugačni procesi zanositve?




jah so...jaz sem zanosila recimo 3 mesece po oploditvi user posted image



a
user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 18:16:28   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
se pa res ne bom pustla desetim starim babam (baje po tem slovite) brez moskih


1.
user posted image

2.
user posted image

3.
user posted image

4.
user posted image

5.
user posted image

6.
user posted image

7.
user posted image

8.
user posted image

9.
user posted image

10.
user posted image

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 18:17:19   
petea
pa še ena z moško družbo user posted image

user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 18:18:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Nesia

No kakorkoli, jaz he bom vec na temle nivoju, res ne. Ja, toliko SPOSTOVANJA pa imam, da se pa res ne bom pustla desetim starim babam (baje po tem slovite) brez moskih, zagrenjenim, pustla.


Tom Cruise in en naš slovenski predstavnik đet seta imata pa rada stare babe........tako da tudi za nas obstaja "face book hope"........user posted image

Se opravicujem, ampak tudi jaz znam bit direktna.


V svoji direktnosti te običajno zanese in postaneš prozorna.......zato, če želiš ostati skrita, se pomiri in ne piši pod vplivom čustev oz. ne bodi direktna.......

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 18:27:19   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
zajadrala na ta forum, ki mi je rekla - tam pa samo napisi stavek, malcica ima vrocino, pa bo ze dost, da bodo napisale - to je pa neodgovorno da jo ima.


glej, ne rabimo mi tebi o neodgovornosti user posted image

kar smo te skušale zbodriti, da bi malo bolje gledala nase, je bilo, žal, neuspešno



Če pa že hočeš: ja, neodgovorno je, če ima otrok vročino. Sigurno je kriva grozna mama, ker ga ni zavila v vato in pokrila z volneno kapo. user posted image

Samo da slaba komunikacija med partnerjema ni neodgovorna do otrok ... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
Ja, toliko SPOSTOVANJA pa imam, da se pa res ne bom pustla desetim starim babam (baje po tem slovite) brez moskih, zagrenjenim, pustla


Ljubica, samo spominjam te - tebe skrbi, da boš ostala sama, če bo tvoj partner (spet) odšel po svoje, ne nas ... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Nesia
Tudi vasim oartnerjem, ki morajo vas zelo spistovat, da vas pustijo ob druzinah takole kot hiene viset na portalih.

user posted image

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: facebook ubije družino
25.5.2015 20:25:35   
mateyka
petea, čist si falila - me smo

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: facebook ubije družino
26.5.2015 23:06:54   
Vijoličarka
Na splošno o nesporazumih: se mi zdi, da znajo ljudje vedno manj jasno opisati svoj problem in okoliščine in na pol pričakujejo, da jim drugi berejo misli in to potem dostikrat rezultira v nesporazumih. Po drugi strani se tudi rado zgodi, da ljudje premalo pozorno prisluhnejo in kar sledi, pač ni prijetno.

Zdaj, o tejle situcaiji, ki jo vedno manj razumem. Semenčeca definitivno ne morejo preživeti en teden, tako da vse skupaj meče na zdravstvene delavce čudno luč. Možno je, ker poznam diplomirano medicinsko sestro, ki verjame take mazaške stvari, da dol padeš.

Pa nima veze, kot je iz dodatnih podatkov videti, je možno da je do zanostive prišlo že prej, ker KT pač niso 100% zanesljive. Verjetnost je sicer majnha, ampak obstaja. Tako da, DNK test je treba opraviti in kar se mene tiče, bi bilo to prvo, kar bi jaz v taki situaciji storila in to takoj, ko bi me 'potencialni biološki oče' kontaktiral in si s tem prihranila nekaj drame.

OK, pač vsak po svoje. Se pa pridružujem mnenju, da trenutna situacija ne pomeni, da si ZDAJ ti nekaj storila, kar bi lahko prizadelo partnerja. Ti pišeš, da ima moški pravico, da se umakne in vse skupaj premisli in si omisli v tem procesu tudi novo partnerico. In ja, iz povedanega je možno sklepati, da se on nikoli ne bi vrnil, če ga ona ne bi dala na čevelj. In ja, je možno sumiti, da si ti sprejela vse pogoje, da ga dobiš nazaj in da vajin odnos nekako temelji na neenakopravnem odnosu. Mislim, samo povem, kako je videti, ampak če je tebi to všeč, pa tudi prav.

Ja, strinjam se, da vsak potrebuje, da malo pojamra in pojoka, včasih tudi neracionalno. Vendar, kadar ima človek v rokah škarje in platno in noče nič storiti za izboljšanje svoje situacije, potem je tak jok in jamranje težko prenašati.

Me veseli, da bo punčka sprejeta in ljubljena, kot je bila do zdaj, ne glede na to, kakšni bodo rezultati testa. Predvsem pa upam, da celotna kolobocija ne bo postala nekakšno orožje v rokah tvojega partnerja in da se bo tebi zdelo, da ima do tega pravico. Pa se ne gre toliko zate, ker ti si odrasla in polnoletna. Problem je, ker take napetosti vplivajo na otroke, pa kakor jih hočejo starši prikriti. Otroci pa žal o tem ne morejo odločati, njim je dovoljeno samo nositi posledice.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: facebook ubije družino
27.5.2015 7:06:37   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Problem je, ker take napetosti vplivajo na otroke, pa kakor jih hočejo starši prikriti. Otroci pa žal o tem ne morejo odločati, njim je dovoljeno samo nositi posledice.


ni kaj dodati ...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: facebook ubije družino
2.6.2015 9:56:28   
ronja
Ma, dobro, punce, nihče ni celo življenje samo srečen, vsi delamo napake in zato otroci še niso bogi, če smo kdaj nesrečni. Seveda čutijo, da nekaj ni ok, ampak če vidijo, da starši delajo na tem, da bo ok, se naučijo, da se da probleme rešit in da se splača borit - kar pa ni slabo:). Seveda je bolj fajn, če smo srečni in na spidu, zadovoljni z življenjem in vsem, vendar pač ves čas to ni tako, ker ima pač življenje svoje vzpone in padce.
Temu detetu ne bo nič hudega, če bojo naredili ta test, ugotovili, pri čem so in se meli še naprej radi. Če bi se slučajno ugotovilo, da je punčka športnikova, se bojo pač dogovorili za neke stike, otrok bo pa še vedno živel z mamo in očetom kot doslej in rada jo bosta lahko imela enako kot doslej.
Otroci čutijo napetost tudi, če starša ne spita skup, pa bi v bistvu rada (ali še hujše, da en bi, drugi pa ne), pa če se kregata, ker en pušča nogavice po tleh, pa če imajo denarne težave, itd... Pa jim na splošno zato ni hudega;). Že prav, da pazijo, da ne bi to vplivalo preveč nanjo, ampak pričakovat, da bomo pa vsi celo življenje samo srečni, pa tudi ni realno. Zdaj je, kar je, to rešujejo in bo vse ok, če ne zakomplicirajo preveč.

Nesia, če bi bila punčka v resnici stara 1 mesec več, bi ti to že v trebuščku ugotovili, že na 1. pregledu, ko bi ti izračunali pdp po m., bi ugotovili, da se pa ne ujema z velikostjo ploda - plod v prvih mesecih zelo konstantno raste in kar dobro vejo, kdaj je bi kateri narejen (ne na dan natančno, ampak za 1 mesec pa ipak ne falijo;). Problem bi bil edino, če ti mogoče veš, da si se s športnikom dobivala še potem, ko sta bila s tvojim že skup in da je dejansko vprašljivo, čigava je. V tem primeru se lahko sekiraš, ker dejansko ne veš, sicer pa bodi brez skrbi.

< Sporočilo je popravil ronja -- 2.6.2015 9:57:11 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?