|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2. zanositev po porodu (1. z IVF)
27.5.2015 13:23:26   
Anonimen
Pozdravljene punce!

Preiskala sem že nekaj tem, a sem našla bolj malo izkušenj na to temo. Torej, do prvega sončka sva s partnerjem prišla s pomočjo umetne oploditve. Ker si želiva še drugega otroka, pridno delamo na tem, seveda če bo kaj iz tega. Prejšnji cikel je celo bil test pozitiven, a je drug dan prišla M user posted image .

Zanimajo me vaše izkušnje po rojstvu prvega otroka spočetega s pomočjo IVF - ali ste potem ponovno šle v postopek ali vam je mogoče uspelo po naravni poti? In tiste, ki vam je uspelo po naravni poti, koliko časa po porodu vam je uspelo?

Lep dan vam želim

A user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2. zanositev po porodu (1. z IVF)
30.5.2015 16:27:56   
astrid1
Kolegica je prvič zanosila v 4. postopku IVF. Dve leti po porodu sta šla spet na umetno. Ratalo v prvem poskusu. Samo da bosta tokrat dvojčka.

Sama sem šla enkrat na IVF. Neuspešno. Dva meseca nato sem spontano zanosila.

Mislim, da tu ni nekega vzorca, na katerega se boš lahko zanesla. Te stvari so blazno nepredvidljive.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2. zanositev po porodu (1. z IVF)
30.5.2015 17:49:19   
Anonimen
Vem, da je lažje če slišiš kakšno podobno in pozitivno zgodbo drugih. Ampak je res vsak par v edinstveni, unikatni situaciji. Nekdo tako, drug tako. Sej ni enih vzorcev. Zato kar pogumno napiši nov unikaten uspeh na poti do otročka.
Vseeno pa dva primera iz moje okolice: soseda je v prvo zanosila po 4. Ivfju. Potem pa dvakrat naravno!
Sodelavka prvič v postopku ivf, drugic naravno.

Ni pravila, vsak prehodi svojo pot do sreče. Srečno!user posted image

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2. zanositev po porodu (1. z IVF)
30.5.2015 18:14:56   
Hope2
Prvi otrok po 6 letih in 6 IVF. 2 leti po porodu sva sla po eskimcka, pa se ni prijel, zato sva rekla, da bomo imeli edincka.

Drugic zanosila po 6 letih od poroda, naravno, nenacrtovano. Sledil je splav-abrazija. Takoj po prvi M od abrazije sva pazila, ampak ocitno ne dovoljuser posted image , saj se je zgodila 3 nosecnost- uspesna. Zdaj pa res ful pazimouser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 30.5.2015 18:16:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2. zanositev po porodu (1. z IVF)
30.5.2015 21:02:31   
chocolatecake
Zanimiva tema.
Vem za par punc,ki so se za prvega ful namatrale, ga res dolgo čakale ali pa celo zanosile z IVF, drugi je pa kar ratal, enim celo ponesreči.
Jaz sem pa bila napotena na ICSI zaradi PCOS in oligozoospermije zaradi varikokele pri partnerju, pa spontano zanosila preden sem prišla do prvega pregleda na kliniki za zdravljenje neplodnosti.
Je pa to moj prvi otrok, tako, da zase še nemorem rečt kako je v drugo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?