|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za mnenje o testu
27.8.2015 15:53:01   
Mladarozca
Pozdravljene

Forum spremljam ze odkar delamo na bebici. V teh 9 mesecih je zdaj prvic da nisem sigurna glede rezultata. Vceraj popoldne sem naredila baby check mini. V roku 5 min je bila vidna user posted image vendar je bila druga crtica cisto rahla. Pa sem test takoj ponovila s svezim urino in je bil enak rezultat. Danes sem enak test ponovila se z jutranjim urinom in je malo mocnejsa in bolj roza. Fant pravi da ce ni mocna crtica da ni nic ( nikoli se nisem imela niti sibke crtice pa sem zaradi pco naredila ze 1000 testov). Prosila bi ce pogledate slikice in podate svoje mnenje. http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17956 v zivo se bolje vidi. Fant jih je tudi takoj

Sem 23dan cikla, ki so zelo neredni zaradi pco. Sem pa imela parkrat krce in kapljico krvi kake 4 dni nazaj. Zato sem sla tudi zgodaj delat test.

Pardon ce je post predolg in raztresen. Ne vem ce naj grem kar h ginekologinji ker imam pco ali kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za mnenje o testu
27.8.2015 15:56:11   
asyka
Počakaj 2 dni, da hormon naraste na 2x količino in si kupi CB digital. Izgleda pozitiven test. S CB digital pa boš vedela tudi kako dolgo si približno noseča, ker ti gor izpiše tedne. Tako boš to znala tudi okvirno povedat G, da te ne bo naročala prehitro. Nekje po 7 tednu se šele kaj pametnega vidi na UZ. Tudi že prej ampak takrat se pogstokrat še ne vidi srčka, ali pa sploh ploda in je samo nepotrebna panika. Večina pa niti ne naroča pred 10 tednom nosečnosti

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Mladarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za mnenje o testu
27.8.2015 16:01:21   
Mladarozca
Hvala za tako hiter odgovor. Skrbi me predvsem ker pri pco ponavadi dajo na zacetku dabroston (progesteron), pa me zdaj skrbi da bo slo brez tega v ss preden dobim dovolj mocen rezultat da bi sla do ginekologinje. Vse to me dela ze cisto zmedeno LoL. Zivljenje je preprosto dokler ne zacnes delat na user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za mnenje o testu
27.8.2015 16:50:50   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Mladarozca

Hvala za tako hiter odgovor. Skrbi me predvsem ker pri pco ponavadi dajo na zacetku dabroston (progesteron), pa me zdaj skrbi da bo slo brez tega v ss preden dobim dovolj mocen rezultat da bi sla do ginekologinje. Vse to me dela ze cisto zmedeno LoL. Zivljenje je preprosto dokler ne zacnes delat na user posted image


Brez zamere ampak potem je najbolje da pokličeš svojo G in ji razložiš zadeve. Nima smisla zgubljat časa s forumom.

Moja črtica je bila rahla še po 12 dneh zamude M. Pa sem bila noseča. Žal je potem prišlo do SS.

Čimprej pokliči svojo G in te bo najbrž poslala na krvni test. Vsaj mene je.

(odgovor članu Mladarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za mnenje o testu
28.8.2015 7:26:54   
Mladarozca
Hvala punce. Sem danes zjutraj za vsak slucaj se 1x naredila test in je bil brez dvoma negativen.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za mnenje o testu
28.8.2015 10:12:06   
Shana86
Če si delala test že na 23. dan, je lahko rahlo pozitiven tudi zaradi ovulacije. Tako da upam, da sta user posted image in bo čez dva tedna pa tapravi plusek user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Mladarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za mnenje o testu
28.8.2015 12:31:05   
Janchek81
Se strinjam s predhodnico, lahko je pokazala rahla črtica prisotnost LH hormona - ovulacija...
Te testi so zelo občutljivi, meni je dopoldne po zamujanju pokazalo isto rahlo drugo črtico, kasneje se je tečka ulila user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za mnenje o testu
29.8.2015 14:22:14   
Mladarozca
Hvala punce. Jaz tud mislim da je bila to ovulacija. Po testu sem imela kak dan se rahle krce, menstruacije pa se ni, tako da mislim da ni slo za kemicno nosecnost.

user posted image smo, pa bomo videli. Rekla je sicer gin da verjetno nimam rednih ovulacij, tako da mi je ze ponujala klomifen. Zaenkrat sem jemala 3 mesece dabroston. Za klomifen bi pa rada pocakala da dokoncama stanovanje itd. Po eni strani bi tudi raje da se zgodi naravno. Po tisti zacetni fazi zafrustriranosti ko so vse okoli mene takoj zanosile, sem se zdaj malo pomirila.

Bom pa test ponovila okoli 30 dne cikla ( ponavadi imam 34 dni) za vsak slucaj.


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za mnenje o testu
24.9.2015 19:28:24   
Mladarozca
Evo update za vse ki vad zanima...
Sem potem se dvakrat imela rahlo crtico na bcheck mini. Danes sem mela pregled pri ginekologinji. Njihov test je bil negativen. Na uz se je vidlo da je sluznica cisto tanka, tako da najverjetneje nisem niti ovulirala, niti bila noseca. Dala mi je zdaj spet dabroston za sprozitev user posted image potem pa se tri mesece za regulacijo. Uporablja pa ginek kar test first sign.

Zakaj pa sem vidla crtice na mojih testih pa ni komentirala.

Lepo bodite pa ce bo kaj novega javim ;)

(odgovor članu Mladarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za mnenje o testu
24.9.2015 19:40:37   
Daise
Ojla! Nasvet: stran z BabyCheck mini! Meni je tudi vceraj pokazalo "2" crtici (identicno tvojemu testu) pa se mi je danes zjutraj ulilo :) pa veliko srece!! :)

(odgovor članu Mladarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za mnenje o testu
24.9.2015 19:47:39   
Mladarozca
Ja, vidim da ni ravno zanesljiv. Vso sreco tudi tebi ;)

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?