|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
21.10.2015 0:16:12   
Akajni
No in ker sem tako "na easy", sem sedaj popolnoma slabe volje, ker sem danes pozabila vzeti kar DVE ESTIMI! Jemljem jih v službi, in ker je bil danes nek izreden dogodek (evakuacija), nisem bila na delovnem mestu in sem se šele potem okrog 19.00, ko sem šla domov, ugotovila, da nisem vzela odmerkov zjutraj in popoldne. Groza. Še toliko malo upanja, ko sem imela, je povsem splahnelo. Ima mogoče katera podobno izkušnjo ?

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
21.10.2015 7:40:04   
tajazan
Akajni tukaj ti pa ne znam pomagat....glede pozabljene estime pa res nevem kako je...
Mogoce pa le ni tako narobe ce pozabis...nevem no...

Tudi mene je spikalo in zvijalo po jajcnikih in spodaj po trebuhu...ne meci puske ze zdj v koruzo...kdaj te caka test???

Jaz sem ok...dajejo me sicer slabosti cel dan,jem ko nora ze zdj...pa joske mam velkeuser posted image
Drugace pa super...nestrpno cakam 29.10 ko bom mela UZ

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
22.10.2015 14:29:47   
Akajni
Glede pozabljenih Estim je Pušenjak eni dogovril, da je to bolj za back up, tako da zdaj se glede tega ne sekiram več.

V ponedeljek bo 14 dni od ET, tako da bom test delala takrat, nič prej, ker niti ne vem, kdaj bi mi pravilno pokazal, glede na to, da sem imela ET že 2. dan.
Tajazan, ali si imela občutljive prsi? Ker jaz ne vem, kako naj bi to zgledalo. Vem samo, da če nimam modrca (zvečer) čutim malce pritiska v njih. Ali je to zaradi Estime?

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
22.10.2015 14:35:00   
tajazan
Akajni vidis da se nimas kaj sekirat...bolj si na easy boljse je...

Ja joske so se mi napihnile in povecale ze prej...ko sem se jih dotaknila so me bolele...
Pa spodnji del trebuha je bil obcutljiv...skos me je spikal oz.ko bi me neki rezal...slabo pa tudi ze doati prej...veliko srece ti zelim...jaz sem imela et 3.dan in mi je test ze 9.dan pokazal crtico....drzim pesti zate

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
26.10.2015 7:52:30   
Akajni
Živijo, punce. Test žal neuspešen user posted image . Kaj čmo, gremo dalje (edin zamenjala bom kliniko).

Ima mogoče katera sveže podatke, kolikšna je čakalna doba na kliniki v LJ za prvi pregled?
user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
26.10.2015 8:02:26   
tajazan
Akajniuser posted image user posted image user posted image
Zal mi je...upala sem in drzala peati da bi ti uspelo...
Za Lj nimam pojma...vem da se kar obrne nekaj casa da prides na vrsto...
Jaz sem sla v Dravlje ravno zaradi tega ker prides takoj na vrsto za postopek

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
30.10.2015 20:13:21   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: Akajni

Živijo, punce. Test žal neuspešen user posted image . Kaj čmo, gremo dalje (edin zamenjala bom kliniko).

Ima mogoče katera sveže podatke, kolikšna je čakalna doba na kliniki v LJ za prvi pregled?
user posted image


Racunaj da je takoj 3-4-5 mesecev okrog... sicer ne za pregled ampak za postopek... na pregled prides dokaj hitro, potem pa posvet, pa konzilij,pa posta iz konzilija, pa narocit se....to vse veliko traja,res je. Jst sm sla prvic na kliniko aprila, v postopek sem bila novembra. Ampak, nekaj kar meni veliko pomeni je da nisi random oseba in ne tretirajo vsakega isto v postopku (tega sem bila delezna v Dravljah).

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 207
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?