|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "KVA JE"
4.2.2016 13:57:03   
Sarica2
Pozdravljene
Ali bi še klicale svojega partnerja na telefon, če bi se vam on v zadnjem obdbobju namesto s npr. halo, ja, prosim, itd. zadirčno oglasil: Kva je. Meni je začel ta njegov način nesramnosti tako motiti, da ga sploh ne kličem več, razen če je nujno. Pa še takrat se moram zelo potruditi, da to preslišim. Tega, kako se oglaša na telefon, mu nisem omenila, ker bo itak zanikal, da ni res. V zadnjem obdboju vse zanika ali prevali krivdo na druge (npr. tudi na hišno mačko, čeprav ni nič kriva).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "KVA JE"
5.2.2016 7:02:17   
mateyka
zakaj mu to ne rečeš, ko pokličeš? če takrat zanika, mu pa reč "vosel lažnivi" in prekini vezo.


p.s. hišni mački pa daj extra priboljšek ker ni nič kriva in ker je cool user posted image

(odgovor članu Sarica2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "KVA JE"
5.2.2016 7:44:33   
Stella83
Da se ti tako oglaša na telefon, je očitno nekaj narobe ... Najprej z njim razčisti, kaj ga moti/žre ipd.

Mogoče ga prevečkrat pokličeš, mogoče ga preveč zaslišuješ, mogoče ga prav v tistem trenutku pri nečem motiš... Veliko preveč je tega mogoče, tako da, če se ti zdi, da zanj to ni normalno obnašanje, se z njim o tem tudi pogovori..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "KVA JE"
5.2.2016 8:43:52   
Sarica2
Resnica je taka, saj jaz mislim tako, da je zanj to čisto normalno obnašanje. Vem, da ga nekaj muči, vendar sem že poskusila govoriti z njim, pa sem slišala, da naj se brigam zase. Njega vsi motimo, .. če kaj rečem, vse zanika in govoiri, da nimam pojma. Rekel mi je tudi še da sem tupa, ker jaz itak nič ne razumem.

(odgovor članu Stella83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "KVA JE"
5.2.2016 8:59:36   
RIJA*
vidva se enostavno ne spoštujeta.

če je to dobra podlaga za skupno življenje, pa boš morala sama razmisliti.

ali pa imaš primitivca za partnerja.

v obeh primerih si si sama kriva, da je tak.

ker to dopuščaš.


< Sporočilo je popravil RIJA* -- 5.2.2016 9:00:36 >

(odgovor članu Sarica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "KVA JE"
5.2.2016 10:12:09   
Sarica2
Pozdravljena!

Hvala za tvoj odgovor in zadnji stavek. Mislim, da drži. To sem mu jaz dopustila. Pa če zraven pripišem še njegovo mamo, ki ga ves čas zagovarja (bivamo v bistvu skupaj,, sicer drugi vhodi, itd, vendar jo je vedno povsod polno).


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
5.2.2016 15:21:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sarica2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "KVA JE"
5.2.2016 16:25:36   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Sarica2

Pozdravljene
Ali bi še klicale svojega partnerja na telefon, če bi se vam on v zadnjem obdbobju namesto s npr. halo, ja, prosim, itd. zadirčno oglasil: Kva je. Meni je začel ta njegov način nesramnosti tako motiti, da ga sploh ne kličem več, razen če je nujno. Pa še takrat se moram zelo potruditi, da to preslišim. Tega, kako se oglaša na telefon, mu nisem omenila, ker bo itak zanikal, da ni res. V zadnjem obdboju vse zanika ali prevali krivdo na druge (npr. tudi na hišno mačko, čeprav ni nič kriva).

V bistvu sploh ni važno, če bi ga me še klicale, če bi se tako obnašal. Važno je le to, ali je tebi to vredu in boš tolerirala naprej ali pa boš kaj naredila v zvezi z zadevo.
Eni bi ti mogoče rekli, da si malenkostna in delaš iz muhe slona ter da to ni nič takega. Taki bi ti svetovali, da ga normalno kliči naprej in se ne sekiraj za to. Spet drugi bi ti zgroženo pametovali, da je pa to višek nesramnosti in nespoštljivosti in da je to znak zate, da je čas da spakiraš kufre.
Ni važno torej kaj bi me naredile temveč kaj boš ti. Saj boš to naredila zase.

Bi pa jaz tako kot ponavadi pokukala na drugo stran. Če nisi ti malo preveč nadležna s klici ali ga velikokrat kličeš v neprimernem trenutku, ko je sredi dela ali nečesa nujnega, ali se mu zdi, da ga preverjaš, zaslišuješ, kontroliraš...
Manjka informacij. V večini primerov ljudje niso brez vzroka osorni in nesramni. Seveda so tudi taki kalibri, vendar ne tako zelo pogosto, da bi te kar dan za dnem takole nazijali, ko jih pokličeš.
Na tebi je , da pri sebi razčistiš, če morda ti njemu dihaš za ovratnik in ima tvojih klicev malo dosti in je zato takšen kol, ko komunicira po telefonu. Ali pa je on tak brez pametnega razloga in se pač tako bedasto meni.
Ko boš to potuhtala, se pač odločiš, ali boš to prenašala naprej, ali ne.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Sarica2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "KVA JE"
5.2.2016 19:42:31   
Stanislava_
Seveda bi ga klicala.

Zakaj takšni odzivi, ne vem. Lahko je res tak čudak, ki se ne zna pogovarjati, lahko ga kaj teži, ne vem....če ga ne kličeš, ni možnosti, da izveš.

(odgovor članu Sarica2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
9.2.2016 14:26:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "KVA JE"
9.2.2016 16:45:58   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

Doloceni ljudje se žal vedno tako obnašajo. Do določenih ljudi. Zaradi njihovega nacina komunikacije, spostovanja sočloveka in na koncu vendarle tudi sebe. Poznam par ljudi ki so taki. Pac do ljubljene osebe so nekaj mesecev, let cist ok pol pa se pokaze pravi nacin. Pac enostavno ne znajo drugače. Delam z ljudmi 12 let tako da mi tak tip človeka ni tuj.
Predvidevam da gre ona njemu na živce pa nima jajc povedat zakaj ozirima niti se mu ne zdi smiselno vzet si cas zanjo- žalostno. Nekoga ki imaš rad pa tud če ti najeda poveš "ei sory mam ful dela ne morm klepetat". Kljub vsemu pa, saj sta par. Men se moj moz nikol ni tko javil, kljub temu da sm mu kdaj težila ( v težkem obdobju) včasih pa zgolj iz dolgcasa, ker sem ga pogrešala. Tko da obsojat da je sama kriva ker mu teži se mi zdi mal mimo. Zgolj moje mnenje. Ce jo ima rad bi/se/bo pogovoril. Pa tuki nema izgovorov.

Tako kot ostali, tudi ti bolj kot ne ugibaš. In ne vem, kdo obsoja koga, da je sam kriv. Nekateri le predvidevamo, da ljudje niso osorni in brezvezni po telefonu čisto tako iz dolgega časa. Vse ima svoj vzrok.
Kje pa piše, da ji on ni že večkrat rekel, da naj ga ne kliče tako pogosto, ali med delovnim časom...Mogoče ima občutek , da ga preverja kaj počne...Mogoče ima on jajca in ji je že razložil, da ga njeno klicanje iz določenega razloga moti, ona pa še vedno to počne in je povrhu čisto užaljena in kao ne ve, zakaj je takšen. Razmišljam. Mene tole spomni na ankete po telefonu. Tudi tam so na drugi strani prijazni v tri nadstropja, pa se jih ponavadi s prijaznostjo ne zlosaš pa če si še tako vztrajen . Največkrat pomaga osorni " ne hvala" in bumf prekinitev.
Tudi jaz ne živim pod staklenim zvonom in lahko po drugi strani rečem, da poznam kar nekaj žensk, ki so ubitačno vsiljive in dušeče po telefonu. Včasih sem zraven, ko katera kliče tipa in si mislim, da bi jaz, če bila on, že zdavnaj popihala od nje.Nekateri preprosto ne želijo čutiti, kdaj jih imajo drugi dosti.
Ne rečem, da je takšna avtorica in da je njen tipson angel Gabrijel. Je pa tudi takšna možnost in jaz se na prvo žogo ne bi na celi črti zgražala nad njim. Kdo ve.Sto ljudi sto čudi.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "KVA JE"
24.2.2016 12:05:36   
mijav123
Pozravljena!

Tale tvoj je en "čuden" tip. Ne vem kaj si mu do sedaj dopuščala, vendar to ni način normalnega komuniciranja.

user posted image

(odgovor članu Sarica2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "KVA JE"
14.3.2016 12:33:43   
ronja
Ne bi, če ne bi bilo nujno, tako kot ti. (Sicer ga v službo na splošno ne kličem, če ni nujno, ampak to je odvisno od poklica in navad). Sama sem malo bolj občutljivček in sem oladila s klicanjem že, kadar sem imela bolj občutek, da mu ne paše, čeprav ni bil tako zelo siten kot tvoj:D. Ampak kot so ostale rekle: posavi meje in mu povej, da se do tebe pač ne more tako obnašat oz. bodo posledice. ne mislim, da moraš zato spokat kufre, sploh ne. Ne bi pa ga glih pričakala doma z večerjo in vsa prijazna, recimo;). In ko bi se mi javil Kva je, bi mu takoj rekla, kot je mateyka rekla - takrat bo težko zanikal... Lahko pa na kva je, rečeš nič ali sploh nič ne rečeš in vržeš telefon dol. Ljudje, ki mendrajo meje, včasih ne razumejo drugače, na žalost.
Seveda je idealno, da se pogovorita, kaj ga teži, vendar praviš, da si to že poskušala... Torej spremeni taktiko. Naj bo še njemu bedno, kadar se tako obnaša, kakor je tebi - če mu boš vrgla tel. dol, mu gotovo ne bo luštno. Ko se bo pripravljen pogovorit, pa se zmenita in bo vse ok:). Poveš, da te to prizadane in da bi rada vedela, kaj se dogaja z njim itd... Ampak se morata oba bit pripravljena zmenit.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mijav123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "KVA JE"
16.4.2016 17:16:19   
Heia
Posnemi ga in mu predvajaj!!

(odgovor članu Sarica2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?