|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   viola test iz Mullerja
19.2.2016 13:26:39   
pikapoka pika
zanimajo me izkušnje pri uporabi Viola testa pred izostankom. Je kateri pokazalo user posted image pred izostankom? Koliko dni prej? In pa tudi če so zaradi občutljivosti potem tudi velikokrat lažno pozitivni? Hvala že vnaprej za mnenja user posted image

P.s. Pa vem da je najbolje počakat na izostanek..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: viola test iz Mullerja
19.2.2016 14:34:15   
Bigmamma
Meni ni pokazal nosecnosti, pa sem bila takrat v 4.tednu..predlagam ti first sign iz dm-a, pri obeh mi je takoj pokazal zelo ocitno user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: viola test iz Mullerja
23.2.2016 18:33:13   
Stella83
Brez zamere, ampak zakaj bi ga delala pred izostankom?

Dr. Pušenjak pravi, da gre v prvih 14. Dnevih veliko nosečnosti naprej. Tudi moja prijateljica je test delala pred izostankom in ji je pokazalo + oz user posted image in je bila čisto navdušena. Čez par dni je dobila M. Ji je G rekla, da če ne bi testa tako kmalu delala, sploh ne bi vedela, da je bila noseča. Lahko si predstavljate, da je bila popolnoma obupana. Bi si pa prišparala kar nekaj živcev in solz, če ne bi bila tako neučakana.
Pač moj dobronamerni nasvet - počakaj vsaj do izostanka..

(odgovor članu Bigmamma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: viola test iz Mullerja
1.3.2016 12:26:14   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

zanimajo me izkušnje pri uporabi Viola testa pred izostankom. Je kateri pokazalo user posted image pred izostankom? Koliko dni prej? In pa tudi če so zaradi občutljivosti potem tudi velikokrat lažno pozitivni? Hvala že vnaprej za mnenja user posted image

P.s. Pa vem da je najbolje počakat na izostanek..


Meni je pokazal user posted image na dan izostanka, prej ga pa nisem želela delat ...

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?