|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF
5.5.2016 14:40:23   
zoja87
ha ha ha si me nasmejala do solz :) neeee to bosta takoj oddala ob pol osmih pa bodo oni vse pripravili... nič se ne sekirej... vloga partnerja? no ja skupej bosta čakala in čakala in ne on nebo zdraven ampak bo še malo dlje čakal, da te zrihtajo in da si potem v sobi še malo spočiješ... moj gre ponavadi na kavo... pa pride pol nazaj... največja vloga je da te odpelje domov :)

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF
6.5.2016 10:56:09   
Amour

v prvo dostikrat rata sam da se tiste punce ne javijo, ker pač niso imele težav in smo ponavad na forumih tiste, ki smo imele manj sreče :)


Evo, za malo spodbude: moji prijateljici je uspelo v prvo, problem je bil slab spermiogram in čisto nič drugega, zato sta imela dobre obete že za prvič. Uspela dva zarodka, oba vstavili in danes se po njihovem dvorišču preganjata dva štiriletnika user posted image

(odgovor članu zoja87)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF
6.5.2016 19:12:36   
itaMara
Hja, me veseli, da sem te nasmejala. In kaj je bilo danes....mi reče, da kaj pa je punkcija takega, da bom itak pod narkozo....si lahko predstavljaš moje navdušenje ob tej izjaviuser posted image

Je na punkciji tudi sistem, kdor prej pride, prej ga mesarijo? Pridejo pari tudi tu že ob 7h?

zoja14, srečno jutriuser posted image

(odgovor članu zoja87)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF
6.5.2016 20:34:01   
Sofie

Srečno jutri.

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF
7.5.2016 5:26:36   
zoja87
Narkoza niti nebi bla tko slaba je pa sam lokalna :) bove preživele ni tko hudo... srečno tudi tebi držim pesti za čim boljše rezultate.... hvala za srečo...

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF
7.5.2016 5:38:36   
mava1975
Držim pesti ✊

(odgovor članu zoja87)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF
7.5.2016 14:39:26   
itaMara

IZVIRNO SPOROČILO: zoja87

Narkoza niti nebi bla tko slaba je pa sam lokalna :) bove preživele ni tko hudo... srečno tudi tebi držim pesti za čim boljše rezultate.... hvala za srečo...



No, naslednjič dobim analgezijo, ker je lokalna prepozno prijela, če sploh user posted image in je zelo bolelo kotuser posted image
Moj rezultat je veličasten - 1 celica! user posted image Ne, nisem pozabila napisat 0, ker jih ni 10, ampak samo en revček.

Kaj pa tvoj pridelek?

(odgovor članu zoja87)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF
7.5.2016 17:17:38   
zoja87
Ce mi je uspelo sem ti pisala zs :-)

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF
12.5.2016 12:06:23   
1aneja1
Punce, mi lahko katera pove zakaj bojo novi postopki šele septembra?
Jaz sem pa tako upala da pridem na vrsto še pred avgustom :(

(odgovor članu zoja87)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF
12.5.2016 14:09:43   
itaMara

IZVIRNO SPOROČILO: 1aneja1

Punce, mi lahko katera pove zakaj bojo novi postopki šele septembra?
Jaz sem pa tako upala da pridem na vrsto še pred avgustom :(


Ker prenavljajo oddelek. iN JA, SEPTEMBRA BO GUŽVAAAAAuser posted image

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF
16.5.2016 14:54:08   
shoegal

IZVIRNO SPOROČILO: itaMara


IZVIRNO SPOROČILO: 1aneja1

Punce, mi lahko katera pove zakaj bojo novi postopki šele septembra?
Jaz sem pa tako upala da pridem na vrsto še pred avgustom :(


Ker prenavljajo oddelek. iN JA, SEPTEMBRA BO GUŽVAAAAAuser posted image

si me nasmejala do solz :) neeee to bosta takoj oddala ob pol osmih pa bodo oni vse pripravili... nič se ne sekirej... vloga partnerja? no ja skupej bosta čakala in čakala in ne on nebo zdraven ampak bo še malo dlje čakal, da te zrihtajo in da si potem v sobi še malo spočiješ... moj gre ponavadi na kavo... pa pride pol nazaj... največja vloga je da te odpelje domov :)

(odgovor članu itaM


Ojoj, a to pomeni, da se jaz čez nekaj dni (ko dobim m) sicer lahko naročim (zaporedno št. že imam), ampak bom vseeno na vrsti šele septembra. Ufffff. Jaz sem si pa vse tempirala, da bom junija, pred poletjem, še na vrsti, da bo potem otroček čez poletje pridno gnezdil user posted image . Ta novica me je pa prav potrla. Sem se po zadnjem postopku (trije neuspešni so že za mano) kar malo odklopila od vsega, zdaj se pa končno spet počutim psihično stabilno, pa tole. Ahhhhh...

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF
16.5.2016 21:16:27   
itaMara
Nisem prepričana, da sploh naročajo sedaj, verjetno šele avgusta. Ima katera kako drugo informacijo?

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF
17.5.2016 7:37:20   
Zoolita
Naročali so do 15.5, če si imel na ta dan prvi dan menstruacije, pa še to samo kratke protokole. Na konziliju so rekli, da poklicati v začetku avgusta, da preverite ali klinika že obratuje.

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF
17.5.2016 17:44:37   
shoegal
Ufff. Če se jim še kaj pri obnovitvenih delih zakomplicira, bomo torej v postopku enkrat oktobra. Pri vsem skupaj imam jaz predpisan še dolgi protokol, tako da se bom očitno res še načakala. Ahhhh.

(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF
18.5.2016 16:51:07   
Zoolita
Kakor sem jaz razumela, naj bi bilo ze prenovljeno, samo narediti morajo selitev vseh papirjev, aparatur itd.

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF
20.5.2016 15:41:02   
shoegal
In za to rabijo dva meseca? user posted image user posted image user posted image Vsako leto je malo drugače - med dopusti tako ali tako kakšno leto "zaprejo" za nekaj časa ali delajo v zmanjšanem obsegu... Vsekakor je poleti vedno zatišje, ampak letos pa sploh naročajo ne od 15.5. dalje, kar pomeni, da od druge polovice junija do druge polovice avgusta (približno) sploh ne bo postopkov.

No ja, bomo pa potem jeseni deležne "deluxe" tretmaja user posted image

(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF
20.5.2016 18:12:11   
alleya
Pozdravljene vse ...
sledim vašo debato in na tem mestu se bom vključila še sama- tudi povratnica, kot nekatere.
Lani jeseni sva imela s partnerjem prvi postopek, ki se je 8. dan po ET končal s krvavitvijo.user posted image

Tudi midva sva v Ljubljani, in sva prejšnji teden trepetala, ali bo šlo skozi ali ne...ali bodo oddelek prej zaprli.
Pa je prišla M pravočasno in sedaj se že veselo špikava ...

Akajni vidim, da si še aktivna tu ... kako je z vama? Spomnim se te od lanskega leta, pa tudi Lastovica je objavila post pred kratkim ..
Skratka, upam, da nam/vam vsem uspe kmalu in čimprej, kar bo prej user posted image

user posted image

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF
23.5.2016 17:36:10   
alleya
Nič kaj veliko vas ni tule .. . no, se bom pa kar jaz ojunačila...
Včeraj sem imela UZ drugič, ker so bili folikelčki na prvem še premajhni.
Ponovnega imam jutri, ko bom najbrž izvedela, kdaj bo stopka in punkcija.

Od napetosti me že kar boli tam doli in komaj čakam, da bo končno mimo.
No, vsaj punkcija ... čakanju se pa pač ne bom mogla izognit user posted image

Včasih se mi zdi, da kar naprej nekaj čakam, še najbolj pa tole user posted image


Kako ste ostale?
Ima še katera jutri UZ ali pač katerikoli drugi korak v postopku?


(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF
23.5.2016 22:29:00   
Akajni
Jaz sem žal še vedno tukaj in še vedno nenoseča:) Januarja sva imela nov neuspešen postopek, sedaj pa sva zamenjala kliniko (dr. Reš - Leonišče) in sva naredila še par preiskav - npr. jaz imam očitno neko pregrado, tako da grem na histeroskopijo avgusta, septembra pa menda že kar v nov postopek, tokrat prvič dolg protokol. Torej, čakajoč na četrti in upam da zadnji postopek in zelo zadovoljna s svojo novo zdravnico:)


(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF
24.5.2016 8:22:09   
lastovica

IZVIRNO SPOROČILO: alleya


Akajni vidim, da si še aktivna tu ... kako je z vama? Spomnim se te od lanskega leta, pa tudi Lastovica je objavila post pred kratkim ..
Skratka, upam, da nam/vam vsem uspe kmalu in čimprej, kar bo prej user posted image

user posted image


Jaz se pa sedaj tukaj res bolj malo oglašam, vendar pa vas vsake toliko časa še vedno malo preberem... sem se namreč preselila na drug forum NOSEČNOST. user posted image V četrtem poskusu nama je končno uspelo, pa čeprav me je moral dragi prepričat, da sem šla, saj sem sama že kar obupala. No, sedaj sem že v 9. tednu.

Vsem vam želim, da čim prej zagledate čarobni plusek. user posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF
24.5.2016 9:31:53   
shoegal
Hej!

Evo, tudi jaz po dveh neuspešnih IUI postopkih, dveh neuspešnih IVF in enem neuspešnem ICSI postopku še vedno tukaj in še vedno nenoseča. Jeseni v nov postopek. Ponovno ICSI z dolgim protokolom. Nas je očitno kar nekaj, je samo forum malce zamrl.

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF
25.5.2016 19:54:39   
alleya

Pozdravljena Akajni - no, važno, da je odkrit vzrok, ki vaju ovira do vajine sreče. Ko te bodo porihtali, boš kmalu zagledala plusek.
Poznam primer pri kolegici, ko je dala skozi operacijo je zanosila brez, da bi morala iti na postopek user posted image
Katero zdravnico pa imaš v Leonišču?
Bravo, tako je treba - pogumno naprej pa četudi je prvi, tretji ali četrti!

Midva z mojim sva v drugem. Spremenilo se nama je tudi marsikaj v lajfu - morda bo ravno to pripomoglo, da bova tokrat uspešna.
Tudi terapijo imam nekoliko drugačno kot prvič...
Držim pesti in upam, upam in upam na končno uresničenje najinih želja.

OOO, Lastovica - čestitke!!!!! V katero vama je ratalo? Super. Sem zelo vesela. Za vsako, ki se ji po taki kalvariji nasmehne sreča, sem vesela in od srca privoščim.


shoegal- če prav razumem, si dala skozi že petkrat postopek?
Kolikokrat je še krito iz zavarovanja?




(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF
26.5.2016 19:53:01   
lastovica

IZVIRNO SPOROČILO: alleya


OOO, Lastovica - čestitke!!!!! V katero vama je ratalo? Super. Sem zelo vesela. Za vsako, ki se ji po taki kalvariji nasmehne sreča, sem vesela in od srca privoščim.






Sla sva po zamrzjencke iz drugega postopka. Skupno je bil to cetrti poskus.

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF
20.6.2016 8:35:47   
bimba81
Pozdravljene,

da se še jaz javim, vedno prebiram, nikoli pa nič ne napišem user posted image
v maju sva bila prvič na posvetu v mb. Zdaj pa delava preiskave (prejšnji teden sem imela prve, naslednji teden imam UZ in on spermiogram, prvi teden v julijo pa preiskavo za progesteron). 1.9.2016 branje rezultatov, kako bo pa pol naprej nevem. Samo upam, da ne bova spet toliko čakala, ker to čakanje je najslabše......srečno vsem, enkrat nam bo vsem uspelo user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bimba81 -- 20.6.2016 8:37:31 >

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?