|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF MAJ/JUNIJ
2.6.2016 22:08:20   
mišamašaa
Pozdravljene.
Včasih je Bil ta tema zelo živi. Sedaj pa vidim, da ni nikjer nobene, ki bi imele ivf postopek. user posted image

No, jaz sem pri dr. Resu in sem ravno dobro začela z spila nje. V nedeljo imam prvi uz, potem pa bomo videli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
6.6.2016 15:44:51   
shoegal
Pozdravljena mišamaša!

Ja, forum je res nekoliko zamrl. Nekaterim je uspelo, pa so pobegnile verjetno na druge forume, ali se izklopile, ker zaradi dela z otročki, nimajo več časa. Druge pa nimamo kaj pisat, ker še vedno ni uspelo in ni nič novega na vidiku. Sama sem v Ljubljani in čez poletje tako ali tako zaradi prenove oddelka ni postopkov IVF, tako da čakam avgust in naročanje na septembrske roke.

Držim pesti, da pridelaš čimveč celic, predvsem pa enega lepega in zdravega otročička čez 9 mesecev! :-)

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
13.6.2016 10:43:20   
sova1111
Pozdravljena mišamašaa jaz sem v juniju.in zdaj čakam in upam da se bo +.kako si?

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
14.6.2016 6:44:15   
mišamašaa
Jaz tud zdaj že čakam na plus. Sem dobro in komaj čakam da mine teh 14 dni. Ravno včeraj sem imela transfer.

(odgovor članu sova1111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
14.6.2016 22:05:33   
sova1111
Želim ti naj čimprej mine teh 14dni.meni se vleče imam dan ko mislim pozitivno in imam dan ko mislim da ni nič.ampak upam in upam.jaz sem imela transfer v četrtek 9.6.

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
19.6.2016 9:47:57   
viČipU
se pridružujem.. sama sem tretjič v postopku.. grejem 2 pikici..
sedaj je mučno čakanje.. s čim se kratkočasite?

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu sova1111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
19.6.2016 20:54:07   
Radenska_
Mene je tokrat strah in mi cas brzi.
Bolj v smislu "dan ko bom delala test je vse blizje, s tem pa tudi moznost da bom spet razocarana".

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
20.6.2016 8:29:15   
mišamašaa
Radenska kdaj imaš test?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
20.6.2016 8:36:05   
Radenska_
Test (krvni mam 30.6) ampak ga bom doma delala za vikend.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
20.6.2016 15:20:09   
sova1111
lep pozdrav vsem skupaj.kako ste.evo jaz odštevam imam še 3 dni in upam v user posted image črtice.Vstavili so mi 2 in upam da se je vsaj eden prijel.to čakanje je hujše od vseh inekcij user posted image
viČipu,radenska in mišamašaa držim pesti za vas in upam da bomo tokrat vse user posted image .

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
20.6.2016 15:41:07   
viČipU
oo a v četrtek bo d day?
bom pestkala.. so kakšni znakci?

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu sova1111)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
30.6.2016 13:00:19   
bimba81
Je kakšna ki je bila oz. je v MB?

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
30.6.2016 14:37:37   
Radenska_
Jaz sem v MB.

Danes sem mela krvnega, uspelo, beta 718.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu bimba81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
30.6.2016 14:45:40   
bimba81
Čestitam Radenska.

Jaz pa sem na koncu s preiskavami, ampak vseeno mi paše malo poklepetat,
vidim, da na forumih so vsi bolj skopi....ali se pa samo meni tako zdi.

v začetku septembra dobiva rezultate in pol terapija....ponavadi koliko časa se čaka, da
prideš do punkcije....verjetno takoj septembra ne bom imela user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
30.6.2016 14:55:11   
Radenska_
Kaksne rezultate dobis? Previdevam da bos to imela en posvet, potem gre vse akupaj na konzilij, potem mas pogovor pred vklnucitvijo v postopek, potem en mesec jes kt in potem si v postopku. Jaz bi rekla da bos na vrsti dec/jan.
Hvala :) vkljuci se v skupino za neplodnost na fb, tam je bolj veselo.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu bimba81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
30.6.2016 15:04:26   
bimba81
Posvet sva že imela maja meseca. Zdaj delava preiskave. Čez poletje ne delajo. Septembra dobiva rezultate
preiskav, po mojem septembra bom dobila kt in oktobra punkcija.....tako si nekako predstavljam user posted image user posted image user posted image

dve skupini sta na fb, ampak tam mi je bolj tako, ker če kaj komentiram pol vidijo drugi prijatelji, to mi pa ni lih
najbolj všeč. saj to dan danes ni nič kaj takega, ampak vedno se najde kakšna pametna prjatlca in začne solit pamet
v stilu kaj se s tem obremenjuješ, sprosti in bla bla bla

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
30.6.2016 15:21:28   
Radenska_
Ta skupina je zaprta, se ne vidi nic :)

Vem da si orvi posvet ze imela, ampak bos imela se najmanj enega ali dva. Pa konzilij, oni pa zasedajo enkrat na mesec. Bi ti rada rekla da bos septembra na vrsti, ti zelim, ampak ce bo tako kot mislim da bo in je ponavadi, potem bo orav kar sem napisala.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu bimba81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
1.7.2016 10:35:07   
itaMara
Skupina na fb je lahko da zaprta, ampak se pa vidi kdo so člani. in mnogim to ne ustreza. bi moral biti skupina skrivna, da se je sploh ne najde, ampak se tukaj na forumi napiše in potem člani dodajo. Se mi zdi, da nas veliko noče bit na fb, ker se vidijo člani in potem lahko vsi prijatelji in ostali preverijo kdo je v skupini.
Torej...ali obstaja kaka skrivna skupina?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF MAJ/JUNIJ
25.7.2016 16:35:10   
itaMara
No, in tudi, če se želiš pridružiti skupini, nihče ne sprejme...oz zavrača prošnje...

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?