|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.9.2016 20:51:45   
Yogi
Jaz vem, ko sem zaspana in bi šla ob sedmih spat in se mi zapirajo oči. To je pri meni najzgodnejši znak. Pa smrdijo mi stvari pa nič me ne napihne tako kot pred menstruacijo. Pa nimam nobenih čustvenih melt down-ov (tako kot ta petek npr. user posted image ). Zaradi odsotnosti vsega tega vem, da tokrat ne bo nič. Počakam še menstruacijo in se preselim v oktober. Upam, da vsaj kateri rata še v septembru, no user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 0:08:01   
Micka87
Izida to pa zdaj ni pametno, da si mi povedala:)) torej je en od pokazateljev lahko tudi ovul.test? Torej, ce bo nasl.mesec crtica od ovul.dneva zacela bledet pomeni, da nismo nic pridelali?user posted image .. Ah joj..mogoce pa vseeno boljse, da grem v novi mesec po tastarem sistemu, brez njih..in tebi izida pa zelim lepo in mirno nosecnost se naprejuser posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 7:27:06   
Yogi
Ne, Micka. Ovulacijski lahko pokaže nosečnost na ta način, ampak kasneje (tako kot je izida rekla, njej je na 25 dan po ovulaciji, ali pa je mislila na 25. dan cikla, ne vem). Torej najprej začne po višku bledeti, šele ko je nosečniški hormon prisoten, se črtica spet ojača. Ovulacija pa seveda ni, ker ima redko kdo dve na mesec. Se pravi je lahko edino nosečnost.
Pa takrat, ko je ovulacijski dan, je črtica že bleda. Ne začne bledeti na ovulacijski dan, ampak po višku. Ovulacija je 24-48 ur po višku na testu user posted image Tako da ti kar še naprej testiraj user posted image

< Sporočilo je popravil Yogi -- 28.9.2016 7:28:18 >

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 8:39:17   
ječi12
Js ne bom seznama olepsala...roza pikice zjutri. Ocitno m en dan prej.... Vsaj tocna je kao

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 8:54:50   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Yogi

Jaz vem, ko sem zaspana in bi šla ob sedmih spat in se mi zapirajo oči. To je pri meni najzgodnejši znak. Pa smrdijo mi stvari pa nič me ne napihne tako kot pred menstruacijo. Pa nimam nobenih čustvenih melt down-ov (tako kot ta petek npr. user posted image ). Zaradi odsotnosti vsega tega vem, da tokrat ne bo nič. Počakam še menstruacijo in se preselim v oktober. Upam, da vsaj kateri rata še v septembru, no user posted image


Kaj pa vem ... tole glede znakcov ... ne prvič in ne drugič se nisem počutila nič drugače kot pred M. Edino kar se spomnim, da je bilo drugace pri zadnji N - ni me bolelo ob strani dojk. To je bilo edino drugače.

Joj, punce, ko berem to temo pa testki gor pa testi dol ... še mene prime da bi šla testkat, pa sploh še nisem v tistem delu cikla user posted image
user posted image user posted image .

A še katera mora testkat te dni? Držim pesti!

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 9:15:50   
Yogi

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Js ne bom seznama olepsala...roza pikice zjutri. Ocitno m en dan prej.... Vsaj tocna je kao


Enako. Sem dobila pol ure nazaj. Bom pa bolj pozorna drug mesec kdaj točno je O, ker sem jo dobila na 14. ali 15. dan po. Točna torej. Se beremo v oktobru user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 10:16:10   
Anaina
Hej.
Punce ta seznam je pa res grozen videt. Upam, da bo oktobrski kaj lepši in da nas čimveč zagleda user posted image .
Jaz ze prav malo izgubljam voljo do vsega. Me skrbi da bo tudi za drugega trajalo tak dolgo ko za prvega.

Lp vsem. Pa pridne bit da bo cim vec +

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 18:42:57   
Micka87
Hvala punce, vidim, da se bom se marsikaj naucila o testih user posted image .. Evo, ker mi seveda ni dalo moru to testkanje z lh testi, sem morala preverit se jaz kako zgleda crtica 26DC..sliko sem nalozila v album pa me zanima vase strokovno mnenje..niti priblizno ni tako temna kot sem imela 15DC, niti pa ni tak svoh, kot je bila dan za tem..

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 18:52:51   
Yogi
Strokovno mnenje user posted image Boš videla čez par dni kaj pomeni user posted image Jaz sem jo tudi imela kar cel cikel. Ni pomenilo nič. Raje naredi N test, če reeeeeeees ne moreš čakati.
Zato smo tu, da se kaj naučinmo druga od druge user posted image


< Sporočilo je popravil Yogi -- 28.9.2016 19:00:02 >

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 20:24:01   
Micka87
Sem se ze spustila nazaj na zemljo zdaj Yogiuser posted image Za mene ste prave strokonavkinje saj sem si na najvec vprasanj prav tukaj odgovorila..vas ze spremljaj od marcauser posted image Eh test sem tak vceraj ze delala pa bolj bel skoraj ni mogel bituser posted image ..pocakam gospodicno pa se preselim v oktobrski seznamcek.. user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 20:27:00   
Micka87
Ahjoj saj ne znam vec pisat:))..Se opravicujem na napakah, pisem preko mobitela (majhne crke, hitri prsti) in potem je ze prepozno user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.9.2016 20:42:47   
Yogi
15. dan je bil višek, včeraj pa 25. dan, če prav razumem. To se pravi je bilo včeraj 8 ali 9 dni od ovulacije. Jaz še ne bi vrgla puške v koruzo. Pa tudi testa ne bi tako hitro delala, vsaj do 1. oktobra počakaj. Saj vem, težko se je zadržat user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Yogi -- 28.9.2016 20:43:27 >

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
29.9.2016 9:35:53   
Micka87
Ja prav si razumelauser posted image ..pa kaj vem, ce sem prehitro vrgla pusko v koruzo, kot pravim nimam nobenih ampak res nobenih znakcev za user posted image user posted image ..jutri dobim user posted image in gremo v nove boje..

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
29.9.2016 12:50:59   
meandmini
Tudi jaz nimam popolnoma nobenih znakov. Danes naj bi bila približno 8 DPO - kako se ti dnevi vlečejoooo... vsak dan me ima, da bi šla po test, ampak se zaenkrat še spretno upiram tj ideji :D itak je še prezgodaj za testkanje...

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.9.2016 8:40:47   
ječi12
Evo da olepsam seznam, uceraj user posted image popoldan lepo vidni....juhu....


Drzim pesti za vse v oktobru!

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.9.2016 10:26:30   
MartinaTaja
ječi12 user posted image čestitke za user posted image ..... končno malo zelen september

Pri meni še nič novega .... znaki kot pred user posted image špikanje, beli tok, ki ga do sedaj nisem opazila .... se počutim kot da se bo vsak čas vlila, a je ni .... ne upam, delat ponovno testa, da ne bom razočaran

Naslednji teden v petek imam ginekologa, bom naredila test en dan prej

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.9.2016 14:02:21   
meandmini
Danes bi morala dobit M, če bi bili cikli normalni na 28 dni - ampak itak je bila verjetno O kasneje in se tako premakne tudi datum za M - tako da je sreda nekje zanji dan, ko bi jo morala dobit. Znakcev še vedno popolnoma nobenih...user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.9.2016 18:48:37   
Micka87
Ze to, da pri meni nebi bilo nobenih znakcev, bi zame bil veliki znakuser posted image ..stiskam pesti mocno za vajuuser posted image ..mora, da je uspelo, ze zatoo, da bo ječi12 imela druzbo v junijkahuser posted image

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.10.2016 11:54:56   
meandmini
OMG, mislim, da lahko tudi mene pobarvate v zeleno - FS mi je danes pokazal zeloo rahlo črtico user posted image user posted image sicer je tole še popolnoma neuradno, moramo čez par dni naredit en test, da bo črtica zares vidna.
Drugač mi je pa občasno slabo, prsi me pa nič ne bolijo user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.10.2016 16:06:26   
meandmini



user posted image user posted image SEPTEMBER 2016 user posted image user posted image

1.9.
user posted image pika poka 1, 1 otrokuser posted image

4.9.
user posted image user posted image izidauser posted image user posted image

5.9.
user posted image katjesss, 13. krog, 0 otrokuser posted image

11.9.
user posted image Radenska_, 1 otrokuser posted image

12.9.
user posted image Mayche, 0 otrok (2SS)user posted image

14.9.
user posted image rozica15, 2. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Katte, 3. krog, 2 otrokauser posted image

15.9.
user posted image Katriss, 15. krog, 0 otrokuser posted image
user posted image Allstar, 14. krog, 0 otrokuser posted image

18.9.
user posted image Veronique, 4. krog, 0 otrokuser posted image

24.9.
MartinaTaja, 2. krog, 2 otroka

26.9.
user posted image Anaina, 1 otrokuser posted image

29.9.
user posted image Ječi12, 2. krog, 2 otrokauser posted image

30.9.
Yogi, 1. krog, 0 otrok
user posted image meandmini, 1. krog, 1 otrokuser posted image
Micka87, 6. krog, 0 otrok

user posted image navijačiceuser posted image
Damuš





(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.10.2016 17:49:28   
Micka87
Cestitaam Mimiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.10.2016 8:01:48   
MartinaTaja
Punce pri meni nič novega, danes zjutraj delala test, tam kje naj bi prišla user posted image črtica se vidi samo obris, kot en zmazek, predvidevam, da to nič ne pomeni.

Tako, da me kar obarvajte v rdečo za september in čakam na user posted image v oktobru.

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 497
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?