|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
22.3.2020 15:53:47   
Metka234
Ma ta virus je obstojen kot hudič. Par dni na površinah, do 3 ure lebdi v zraku če nekdo zakašlja itd. Tako da upam da se mu izognemo. Jaz spremljam če je kaj novega, ampak piše da za 1. in 2. tromesečje seveda ni nobenih podatkov še, če pa se okužiš proti koncu pa pač sprožijo porod, če je hudo z mamico in zdravijo oba. Nekaj % okuženih nosečnic je imelo tudi hude težave.



Ja vse laufa zaenkrat tako kot mora. Tako da je to najbolj safe (in edina :D) varianta trenutno. Če se pa virus razširi in bo še večji kaos, potem pa vprašanje kaj bo. 😊

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Julcki2020
27.3.2020 12:31:32   
Veselje123
Živijoo :) Kako ste kaj? Jaz sem malce razočarana, ker so mi odpovedali pregled pri ginekologu čez 2 tedna. Vseeno se mi zdi pomembno, da pri nosečnicah izvajajo redne preglede. Že tako mi ginekologinja sploh ne naredi nobenega ultrazvoka (razen tistih 2 ki jih krije zavarovalnica) ali pa posluša plodovih utripov, zdej bom očitno mela preglede na 1,5 ali celo 2 meseca...


Hvala drugače za ideje glede spletnih nakupov in informacije glede popustov. Sem tudi jaz na Tosami naročila precej stvari. Imate pa na strani Wow baby 20% popust na vse, s kodo pomlad 2020. Imajo oblačila, gnezdeca, posteljnino...Imajo pa v vseh teh otroških trgovinah takooo lepe stvari, da bi kar vse pokupila 🥰

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Julcki2020
27.3.2020 20:28:50   
Metka234
Hej hej


Še malo pa bo april.
Jaz sem imela pregled pri ginekologinji normalno, lonček za urin mi je dala kar sestra, tako da nisem šla v laboratorij nič. Meni vedno naredi UZ. Naročila me je naslednjič čez 3 tedne. OGTT so mi skenslali no. Drugič grem dat tud kri kar sredi dneva. Sva pa zrihtala tudi priznanje očetovstva na csd, so imeli izjavo z najinimi podatki že napisano, tako da sva samo podpisala 3 liste in v 2 min bila gotova. Malo hitiva, ker mi vsaka aktivnost predstavlja kar velik napor, me takoj kaj boli, tako da večino dneva preležim in moja aktivnost obsega kavč-wc-hladilnik 10_x_ na dan 😊 Upam da prilezemo čim dlje.
Kako ste kaj ostali? 

(odgovor članu Veselje123)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Julcki2020
28.3.2020 8:32:26   
Bozicka
Jutro vsem. Evo jst imam pregled zs sladkor 6.4 in v istem tednu se pregled. Upam da pri tem ostane in ne skenslajo. Jst se ok pocutim. Le tole, da sem doma me res ze mori. Moj dela, tako da dopoldan pospravljam, kuhsm, pecem. Moj se heca, da toliko kot sedaj kuham nisem v 6 letih kar sva skupaj😂😂😂. Popoldan greva pa vedno hodit v naravo, lahko se hodim ene 7 km narediva na dan, ampak tako pocasi na izi. Ce nebi mogla bi se mi pa res mesal. Drugace pa nikamor ne hodim, sem se res izolirala. Mal gledam kaj morava kupit pa tako. Metka csdji pa to delajo normalno? Midva morava se to urediti tudi ja. Razmislala sva da bi sklenila zunajzakonsko zvezo in potem se ocetovstvo avtomacko prizna. To morava na maticnem uredit pa nevem ce delajo. Uzivajte lepo soboto, jutri bo baje spet slabse vreme😡😡

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Julcki2020
28.3.2020 8:39:52   
Bozicka
Aja, ima katera kako dober predlog za kak film? 😂😂😂 sedaj je res cas. Imam Netflix ce se kaj ostane kar se nisem pogledala ali pa kje drugje😂😂. Metka imas ze vozicek? Ste se odlocile kako boste z imeni? Evo midva sva se, in ga ze ves cas tako kliceva tako da, mislim da kar pri tem ostane 😂😂

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Julcki2020
28.3.2020 10:49:35   
Metka234
Pridna božička, jaz bi tudi bila tako aktivna, ampak žal mi začne vse dol pritiskat oz špikat če pretiravam, tako da se rajši pazim kot pa da bi si očitala pozneje. Pač skuham in v celem tednu ravno 1x pospravim stanovanje po delih, to je pa to. Gledam tv, malo na yt kakšne šole za starše iz tujine in mine. Se kar vleče, ampak cilj je jasen in koooomaj čakam junij, prej ne smeta prit sem se odločila 😊 Pa 2 kolegice nosecke imam in cele dneve debatiramo. Joj če nebi bilo spleta bi pa bil obup res.

CSD drugac ne dela, so zaklenjeni, jaz sem jim pisala ce se da zdej to kej na daljavo uredit da podpiseva pa posljeva, ampak je rekla da to je nujno, ker je pogoj za ocet. dopust in da bodo razmere samo se slabse in da nej kr prideva. Pri nas vsak dan ena dela, da ce bi katera zbolela, da lahko druga vskoci. Aha, to za zunajzakonsko nic ne vem kaj je to 🤔 Midva se imava namen porocit cez ene 3 leta upam da 😄 Druge papirje pa vse prek maila je rekla lahko.Vozicka se ni... So mi rekli da lupinice imajo, da se z dobavljalcem menijo za prevoz, da kao delajo in da pride. Upam da res 🙏 Tako da cakam se posteljice in vozicek, ostalo pa vec ali manj imava v grobem. Ti kaj gnezdiš? 😄O super za ime 😄 Midva sva tudi za fantka kar 80 % odlocena, ju pa vseeno klicem puncka in fantek, partner pa moji otročički 😍
Upam da se imate lepo 😊

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Julcki2020
28.3.2020 12:30:33   
hope2018
Oo pridne punce kar gnezdite.. Hehe jaz bom pa sedaj pocakala se z oblekcami in vse potrebnim. Za nego otroka... Ker sem vse ostalo tako pohitela da to ze vse imam pa bom. Za druge stvari kar malo pocakala.... Vglavnem ja tudi midva morava na csdju to uredit pa se potrebno bo oddati kmalu za porodniskoo vlogo.... Hmmm...... Bom morala en dan poklicati da vidim kako je z vsem tem......midva sva razmisljala o tem da bi se porocila pac da greva samo podpisat.... Ampak zdaj vse to joj ocitno bo to se malo pocakalo....jaz pa kar nimam miruu.... Skoz bi nekaj cistiiilaaa ampak enostavno se mi kdaj tako cudno vleze daa ne morem tud s kavca vstat... Hahha... Ja tudi midva imavaa zbrano ime ze od samega zacetka in tako bo tudi ostalo... 😊😊😊🤗🤗🤗 Zadnje case gledam porode na youtubu... In vidim da ni to glih tak. Macji kaselj haha... Ampak bomo zmoglee🤗🤗🙈🙈meni so za slatkor odpovedali... So me pa potem tud teden dni kasneje klicali da so mi tudi pregled prestavili za dva tedna... Tako da ga imam sedaj sele 14.4. Vprasale so me ce se vredu pocutim itd.. Vglavnem ni sile bomo ze zdrzali.... Vazno da on lepo brcaaa in da vem da mu ni dolgcas😁😁😁👶👶👶


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Julcki2020
28.3.2020 22:37:48   
MacB
Živjo. Sam hodim delat, moja draga pa že dobrih 14 dni na bolniški zaradi tega virusa, preventivno. Ji je tak dolgčas, da je stanovanje vse spucala, kuha vsak dan, kar prej ni rabila, saj ima kosilo v menzi na šihtu, jaz pa tudi. Danes je šla ven na sprehod po dolgem času, se ji je že mešalo doma. Malce jo bolijo kolki pa v trebuhu kdaj pa kdaj zareže, verjetno kakšna vez, ker se trebušček širi. OGGT ima v ponedeljek, ji ga niso odpovedali ali prestavili, pregled pa bi morala imeti v torek, a so ji prestavili na nasljednji ponedeljek, kar tudi ni takšna panika. Mali veselo brca in nama pravi, da je tukaj. Bomo pa v torek že v 26 tednu, torej se bliža 3. tretjina nosečnosti user posted image najinega drugače že kar po imenu kličeva, tudi ljubkovalno. Tako da se ga že res veseliva, od opreme imava skoraj vse, samo še vse te dodatke za nego telesa še preveriva kaj rabiva. Moram nek seznam najti, kaj točno se rabi.

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Julcki2020
29.3.2020 7:54:06   
Metka234
Super da ste vsi okej 😉 Pa res hecno da vsak dela malo po svoje, eni ogtt ja, drugi ne... Meni je rekla da ga tudi aprila ne bomo delali. Ja tole se bo kar še podaljšalo očitno, pa se prepovedi nekih izhodov se obetajo. Upam da pri nas na podeželju ne bo tega. Joj mene tudi kar prime, da bi šli kar podpisat en dan za poroko 😁 Moja sošolka se čez en mesec poroči in sploh ne ve, če se bo lahko, grozno 😕


Pijete še kaj magnezija in ostalih vitaminov?

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Julcki2020
29.3.2020 12:00:43   
MacB
Moja še uživa magnezij. Ostalo pa ne več. Pa kakšno banano več poje, ker ima premalo kalija.

< Sporočilo je popravil MacB -- 29.3.2020 12:01:14 >

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Julcki2020
29.3.2020 13:42:57   
hope2018
Jaz se vedno jemljem novalac pa magnezij obcasno.... Ga bom morala Zaceti redno piti ker imam vse vecje krce ponoci v nogah.... 😐😐😐


Test za slatkor o se dela do 28 tedna baje....jaz bi morala v naslednjem tednu imeti pregled oa je prestavljen tako da tudi na test za slatkorno ne bom. Sla ker bom drugi teden ze 28 teden.... Pri nas je se vse po starem nobenih sorememb.... Zeloo me zanimaaa ali se je moj otrocicek ze obrnil na glavicoo alii me se vedno tam doli zuliii z nogami... Hahaha😁👶🙈 komaj cakam pregled... Se 3 tedne jaoo... 

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Julcki2020
29.3.2020 18:14:31   
Veselje123
Jaz redno jemljem Femibion 2, ker mi je bilo po ostalih dopolnilih za nosečnice zelo slabo. Plus 600mg magnezija dnevno, ker mi tako trebuh otrdeva, da brez tega ne gre..


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Julcki2020
29.3.2020 18:23:39   
Metka234
Jaz tudi jemljem premama duo in magnezij - velike količne. Tudi kar 2 ali celo 3 vrečkice kakšen dan če se mi zdi da me kaj uščipne. Itak če se predoziraš se pojavi diareja, drugo ne.


Veselje, kakšen je to občutek otrdevanje trebuha? A to trebuh boli, samo čutiš da postane trd, se naredi ena kepica nekje, ali tišči nižje ali kako? Pa za koliko časa in kolikokrat na dan? Se opravičujem, ampak me res zanima. Ker včasih kaj občutim in ne znam ubesedit. 

(odgovor članu Veselje123)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Julcki2020
30.3.2020 10:01:03   
Veselje123
Pri meni se celoten trenuh zelo napne in postane cel zelo trd. Takoj občutiš razliko, tudi moj, ko da roko na trebuh, takoj začuti kdaj mi trebuh otrdeva. Pri meni je tako, da se mi to največkrat pojavi med gibanjem, če stojim predolgo in pa če se kdaj razburim. Pomaga edino takojšen počitek in pa magnezij. Občasno tudi boli, ja. Baje da je so 10_x_ na dan normalno. Pri meni kakšen dan več kot 10_x_, kakšen dan samo parkrat. So pa baje nekatere tudi hospitalizirane zaradi tega, tako da se poskušam čim bolj paziti. 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Julcki2020
31.3.2020 15:47:19   
sladkosnedek
Heeeej vsem, nekaj časa vas že berem, zdaj pa se vam končno še pridružujem … Mi pa bomo postali velika družina, menda sem spadamo vsi, ki imamo tri otroke. Pričakujemo v sredini julija in se ga že ful veselimo. Ker sem precej suha in imam že zelo velik trebuh me vsako popoldne že kar precej boli v križu in včasih se po večerji kar zasedim in počakam, da se bolečina malo poleže. Od dodatkov pa jemljem magnezij, res spijem ogromno donata, ker imam sicer krče in mi otrdeva trebuh, jemljem tudi kalcij in d vitamin.

K sreči oba z možem delava od doma, tako da upam, da se virusu izognemo. Za dojenčka pa tudi več ali manj vse imam in mi je res lažje, kot če bi se mi to zgodilo, ko bi pričakovala 1.

Če rabi kdo seznam potrebščin, lahko pošljem. Se mi zdi, da so nam takrat na šoli za starše dali uporabne nasvete, da res nismo kupovali nepotrebnih stvari.

(odgovor članu Veselje123)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Julcki2020
1.4.2020 16:13:47   
Veselje123
Pozdravljena in čestitke tudi tebi. To je pa zelo lepo slišati, da boste postali velika družinica :)

No, jaz bi seveda lepo prosila za pomoč in za seznam stvari. Malce me skrbi, ker so odpovedane šole za starše in otroka pričakujem prvič. Prebrala sem že ogromno člankov in forumov, pa se mi zdi, da ima veliko mamic različna mnenja. Imam pa že nekaj vprašanj zate, če lahko :) Zanima me od kdaj naprej se priporoča spanje v svoji sobici? Midva imava za začetek zibelko, vendar potem zaradi prostora, ne bova mogla imeti posteljice v spalnici. Pa ne vem ali naj kupim obposteljno posteljico za potem, saj bo zibelka v uporabi kratek čas ali kako organizirati spanje.Kako je glede košev za planice? Se odnesejo navadni ali je bolje tisti s kaset_ami? Od veliko mamic sem prebrala, da kupujejo Angel care, ki nadzoruje dihanje dojenčka. Kakšno mnenje glede tega? Že v naprej se zahvaljujem za odgovore. Mogoče je kakšno vprašanje smešno, vendar sem prva med prijateljicami in bom vesela vsakega mnenja :) 

(odgovor članu sladkosnedek)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Julcki2020
1.4.2020 19:07:43   
Bozicka
Veselje, super vprasanja si postavila, glede na to, da tudi jst pricakujem prvic bodo odgovori super. Bi pa tudi jst prosila za ta seznam da malo vidim kako in kaj.
Hvala

(odgovor članu Veselje123)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Julcki2020
1.4.2020 20:30:49   
hope2018
Smo zeee triii tudi jaz bi rada videlaa seznam👌👌😁😁 super... Kako ste kaj drugaceeee kdaj imaste naslednje preglede.... Joj jaz moram se dva tedna pocakati do pregledaa zdaj se mi pa vlecee.... Je pa imela kolegica danes pregled in so rekli da so dostim odpovedalii preglede in da so fuuul razredciliii pregledee tko da mora na naslednjega 5 tednov cakat jao... Ze tiste 4 komaj cakas da minejo.... No sam da jih imamo hvala bogu🙊🙈 a ste kaj gledale na 24 ur kako so mamice ki so ored kratkim rodilee brez prisotnosti partnerja zmogle itd.... Jaz se vedno upaam da bo do takrat ko bomo me na vrstii tale korona ze izginila in da nazaj uvedejoo prisotnost....... Saj ne recem hudega brez njega mi ga ne boo ampak vseeno zeli biti zraven in zeliva to skupaj podoziveti.... Ampak ce bo tko ko je pac ne bo mogel zal🙄😔😔


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Julcki2020
1.4.2020 20:51:00   
Veselje123
Jaz sem zelooo razočarana zaradi te situacije. Ta teden sem namreč dobila obvestilo, da sem za to kritično obdobje prestavljena v regionalni center za ginekologijo v Celju. Se pravi, da bom pri vsakem pregledu imela drugega ginekologa, svojo ginekologinjo pa lahko pokličem zgolj preko telefona. Že 3 tedne nisem imela pregleda+ sploh ne vem kdaj bom mela naslednji pregled. Tako da sem kar malo nervozna... Sploh pa ker se navadiš na svojega ginekologa in veš da mu lahko zaupaš in te že pozna. Eh... Sploh pa imam iz preteklosti slabe izkušnje s Celjskimi ginekologi, do sedaj so bile same nadute in nesramne ženske. Ne zdi se mi pošteno no. 


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Julcki2020
1.4.2020 22:19:28   
Metka234
Hej hoj nova julijka 😃 Super za veliko družinico.


Jaz sem danes naletela na neko online izobraževanje od zd velenje in se lahko prijavimo iz cele Slo do zapolnitve mest. Ene 5 predavanj je ob torkih in cet ob 10h. Stevilka je 041360021. Jaz sem se prijavila za april in zacnemo jutri. Maja bo pa ponovitev in junija, ce bo se vedno kaos. Zastonj.
Jaz imam pregled 14. 4. 
A se se kateri dogaja, da ko poje kaj sladkega otrok podivja? Jaz sem vceraj jedla puding. In cez nekaj caka zacne trebuh samo poskakovat haha. Vsak na svoji strani. Danes isto ene 3 piskote pojem pop in po 3 urah mirovanja spet zacneta brcat 😁 
Jaz bom mela obicne postlce v spalnici in upam da bomo lahko vsi spali v spalnici cim dlje, da se ne bota budila itd. 😊 Sobice ne misliva opremljat se, imava pa pac 2 otroski sobi lahko v 2 sobah za goste, bomo prilagodili ko bo treba. Tudi varuske ne mislim se zdej kupit in isto senzorja dihanja ne ce ne bodo v porodnisnici rekli zarad morebitnih tezav. Prav tako crpalke itd. Ce bo treba bomo ze dobili menda kje na hitro.
Joj kaksen dan se mi zdi da sem ze 10 let noseca zdaj ko grejo dnevi takoooo pocasi ko sem samo doma 🙈

(odgovor članu Veselje123)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Julcki2020
1.4.2020 22:22:29   
Metka234
kos bom pa mela tudi nek navaden s pokrovom in morda disece vrecke noter. In bomo vsak dan pac nesli plenice v kos. Ce bo pa kriza mam pa balkon blizu previjalne in bom mela kar na balkonu kos. 90 € res ne mislim dat za koš 😁


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Julcki2020
2.4.2020 8:57:10   
Bozicka
Res zanimivo z pregledi. Meni so moj pregled prestavili, za 14 dni. Pravi da je naslednji pregled po morfologiji med 26 in 28 tednom. Prvotno je bilo pri meni v 26 tednu sedaj v 28 kao da naj naceloma nebi odpovedali le prestavili na malo dlje. Ampak ze tako komaj cakam te preglede sedaj pa pac malo vec. Ampak je pa ista ginekologinja kolegiciodpovedala pregled med nuhalno in morfo in sedaj v bistvu gre iz nuhalne direkt na morfo. Skoraj 2 meseca brez pregleda. Groza. Ampak fora, za sladkor pa so mi poslali sms da nebom pozabila da imam pregled v ponedeljek. Noro vse. Metka jst sem zadnjic po dolgem casu pila kokakolo mi je res zapasalo. In noro potem res😍😍😍 res se mu je dogajalo. Sem tudi gledala tisto oddajo in mi je bilo kar noro da bi doma rodila. Valda si noro zelim da je zravn, ampak kljub vsemu ce bo se tako grem v porodnisnico sama kot pa da doma kaj tvegam res. Jojj jst se vedno nimam nic😂😂. Kar upam da se zadeva do maja uredi in bom lahko kaj sla kupit. Na maticnem nic ne mores sedaj urejat kar sem hotla, tako da bo se noro. Evo grem si eno kavico skuhat vam pa zelim en res lep dan. Cmok in objem


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Julcki2020
2.4.2020 9:06:19   
hope2018
Metkaaa tudi jaz sem gledaaala da bii se narocila na to solo za starse v zd velenje.... Kaj si samo poklicala in te je prijavila to je to??.... Glej ga zlomkaaa spet imave na isti dan uz hahahahha🙊🙊🙊🙈🙈🙈🤗🤗🤗 jaz varusko bom kupila sigurno tisto ko je pa za zastoj dihanja pa ne verjamem ker se zna narediti da vcasih pozabis izklopit ali paa se kdaj kej ne zazna pa zacne piskat se mi srce odtrga....na zacetku sem mislila da bom to kupila ker sem bila vsa panicna kaj pa ce.... Ampak sem si rekla da ne bom bw nekaj panicarila in zivela normalno in ne pretiravala.... Kar se pa varuske tice je pa fajna zadevcaa sploh ce ga zapres v spalnico ti pa moras kuhati recimoo ga lahko spremljass skoz... Ne da bi vsake 5 min hodil v soboo preverjati ce je vse ok... 🤗🤗🤗Huhhh kar se pa cokolade tice.... Uffff.... Meni je ginekologinja rekla da v pac pozni nosecnosti vedno soremljam njegove gibee ce se mi bo kdaj zazdeloo da ga ne cutim oziroma da dosti manj brca ob dolocenem casu ki ponavadi redno brca npr. .... Naj pojem cokolado ker otrok prvo vzame sebi slatkor in ga zacnee razganjati... Takoo da ce oa takrat nebii razganjal je rekla takoj urgenca.... Vglavnem lepo ze migajo in lepe akrobacijeee delajo vsaj pri meni tale moj mali vcasih zna kar zabolet kok se na pretegne na vse pretege🙈🙈🙈grem si tudi jaz kavico skuhatiii uzivajtee v lepem soncnem dnevuuu😘😘😘na kavcu doma hahaha😂😂

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Julcki2020
2.4.2020 12:39:22   
Metka234
Ja, smo ze koncali danes s 1. predavanjem. Cca 44 nas je blo sm vidla. Prek ene aplikacije na racunalniku ali telefonu gledas in poslusas njo, pa tudi slajde ima. Danes je bilo o porodu. Kul je blo, bolj prakticni nasveti kaj pripravit, kdaj it, tako da si zapomnis. Ni nekaj veliko dolgovezila o teoriji 😃 V torek nas ima psihologinja. Sem pa samo poklicala in si zabelezi mail in ime in po mailu poslje navodila. 


Haha zakon hope, sva usklajeni. upam da bo do pregleda vse mirno in tudi na in po pregledu 😊Haha a res so to prav navodila gin, da sladkor pojes? Super. To pa meni ni problem vsak dan ce treba. Joj ce prilezem do konca se bom pomojem kotalila in ne hodila 🤦 Ah bomo ze potem vozickali in kurili. 25 kg vozicek + 10 kg otrocka in bodo misice 😉💪 
Aha ja sej pomojem bova itak potem kupila varusko, ker je res prakticno. Ampak zdej prej pomojem se ne. Kaksne pa so dobre, take video ali samo audio ali kako? Pa jaz rabim za vsakega svojo? Jaz bom pomojem kar panicna, vsaj glede na to da sem ze sedaj ful. Amoak upam da ne prevec. Ti dojencki vcasih res neredno dihajo. Vem da ko sem bla sama s cisto majhnim necakom ali pa sem ga pelala na sprehod sem se veckrat ustavila ce ni nic trzal in poslusala ce diha 😊 al ga pa scipala, da se je premaknil. 😁

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Julcki2020
2.4.2020 13:32:03   
hope2018
Jaz bom kupilaa kar z video moznostjo... Postavis kamercooo tko da snema otroka in ti v miru vse delas hehe kolegica ga ima je top... In ko je tamala zrasla ko se je zacela ze plazit po postelji in ko jo je dala spat sva jo opazovalee kaj vse je pocela dokler ni zaspala hahahaha... Vglavnem top shit... Zdej ce bos kamerco nastimala tko da bo oba naenkrat snemala mislim da imas dosti samo eno... Ja meni je dala taksno navodilo v orimeru da se ne odzove pojej nekaj slatkega in bi se moral hahaha in res se.... 😁😁😁😂😂Ja najbolj pomembnoo je tooo daaa je in boooo vsee okejjj hujsale bomooo po poroduuu🙊🙊😂😂


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ime za deklico
Lucka9

Katero ime vam je všeč?

Anastazija (17%)

Arija (10%)

Živa (31%)

Klara (42%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!