|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 15:59:04   
Srečka138
N****, pocutje je ze kaksna 2 tedna super, nimam vec slabosti, ker sem ugotovila da moram cez dan velikrat po malo jesti, tako imam na dan okrog 6-8 obrokov. V prejsni N mi je bilo recimo slabo non stop, zadnji teden pred SS pa sem bruhala, niti vode nisem mogla zadrzat v sebi, kaj sele hrano. Meni so prakticno vsi znaki zaenkrat izveneli. Prsa imam malo povecana in pa okrog bradavick je obcutljivo, bolijo me pa ne. Na vsake toliko imam krcke, spijem magnezijevo tableto in je spet ok. Imam pa nenormalno mastno kozo, si jo ocistim in umijem, cez pou ure se sploh ne vidi vec da je bila cista....pa nenormalno me boli trtica, vcasih prav ne morem sedet, ampak to je baje zaradi sirjenja medenicnega obroca.
Žanka, dabrostona ti niso nic predpisali? Ponavadi ob krvavitvi to takoj predpisejo. Seveda pa cimvec pocivaj, ce se le da. Pij magnezijeve tablete, da ne bo prihajalo do krcenja maternice, mogoce bo kaj manj izcedkov oz. krvavitve.

(odgovor članu Žanka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 16:34:44   
Žanka
Nobenih tablet mi ni predpisal mogoce mi bo moj G.Počivam kolko se da,trenutno sem na dopustu že od junija,tak da vidim kaj bo reko moj G v sredo.Sestra me je malo skregala po telefonu zakaj nisem prej prišla ,ker to pa baje ni vredi če tolko dni že imaš izcedek in zmes tudi krvaviš

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 16:44:52   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Žanka

Nobenih tablet mi ni predpisal mogoce mi bo moj G.Počivam kolko se da,trenutno sem na dopustu že od junija,tak da vidim kaj bo reko moj G v sredo.Sestra me je malo skregala po telefonu zakaj nisem prej prišla ,ker to pa baje ni vredi če tolko dni že imaš izcedek in zmes tudi krvaviš


Zdajle se krvavis? Ali se je ustavilo?

(odgovor članu Žanka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 16:56:36   
lillchy123
Žanka, srcek se je videl na UZ? Jaz sem v prejsnji N krvavela, kot da bi nekdo pipo odprl. So razmisljali, da sem zgubila prevec krvi, ampak se je potem ustavilo. Noseca sem bla z dvojcki. En plodek je odmrl, drugi je lepo prezivel. Sem imela pa ful velik hematom, ki je pozneje zginil.



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 17:07:47   
lillchy123


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Ooo super da je s fizolckom vse ok 😊😊 nuhalno pa imas en dan za mano 🙂.Drzim pesti da bo tudi s tabo vse ok. Kaksne more pa imas? Jaz sem do zdaj ze dvakrat sanjala da sem zacela krvavet in se je potem vse skupaj koncalo.. ampak se probam prepricat da to ni mogoce in ne more bit res, da bo tokrat vse ok. Bi mogoce mogla temu vec pozornosti posvecat?


Ko spis, se tvoja zavest izklopi in deluje podzavest.Strah te je, ker imas slabo izkusnjo in to je cisto normalno. V velikih primerih strah izgine, ko nosecnost preseze prejsnjo. Ce pa se ti zacne dozdevati, da imas tezave tudi drugace, pa je seveda prav, da poisces pomoc. Pri meni zavest zaenkrat se uspesno premaguje podzavest. Ampak se zavedam, da je vsekakor stresno in vem, da najbolj stresni tedni se prihajajo. In ker imam poleg nocnih mor se druge tezave, bom sla ze prej na hipnozo. V bistvu s hipnozo poskusimo vcepiti mir v podzavest. Meni je res pomagala. Ampak preden se spet sesujem, ker potem je enostavno pretezko. Ne samo zame ampak za vse nas.
Sva pa povedala danes tudi otrokoma. In hja. Pricakovano sta oba vesela in prestrasena. Tako da smo imeli in solze in smeh. 

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 17:31:25   
Žanka
G mi v bolnici ni reko nič, kaj dosti ali je plod živ ali ne.Zaj mam več krvavitve ,ko včeraj.Se pa zelo čudno počutim,neki strah mam ,da nebi splavila.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 17:32:48   
Lizika90
Nekje sem zasledila, da v zgodnji nosečnosti ženske zelo pogosto sanjajo.
Meni se je zadnjič sanjalo, da sem bila v družbi nekaj prijateljic katere so vse imele lepe trebuščke, jaz pa brez.
A je to res plod vseh strahov v naši podzavesti. Sicer večkrat sanjam kaj nepovezanega, ali pa se ne spomnim, ko se zbudim.

Saj se vedno skušam prepričevat, da bo vse uredu in tako kot mora biti, ko me popade kakšna slaba misel.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 17:37:42   
Lizika90
Žanka ob taki situaciji je normalno, da imaš strah v sebi. Ampak poskusi se pomiriti in upati na najboljše!
Ker ti slabe misli lahko samo bolj škodujejo.

Je pa zelo grdo od ginekologa, da te niso nič pomirili. Saj bi ti ja morali povedati ali je plod živ.

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 17:54:01   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Ooo super da je s fizolckom vse ok 😊😊 nuhalno pa imas en dan za mano 🙂.Drzim pesti da bo tudi s tabo vse ok. Kaksne more pa imas? Jaz sem do zdaj ze dvakrat sanjala da sem zacela krvavet in se je potem vse skupaj koncalo.. ampak se probam prepricat da to ni mogoce in ne more bit res, da bo tokrat vse ok. Bi mogoce mogla temu vec pozornosti posvecat?


Ko spis, se tvoja zavest izklopi in deluje podzavest.Strah te je, ker imas slabo izkusnjo in to je cisto normalno. V velikih primerih strah izgine, ko nosecnost preseze prejsnjo. Ce pa se ti zacne dozdevati, da imas tezave tudi drugace, pa je seveda prav, da poisces pomoc. Pri meni zavest zaenkrat se uspesno premaguje podzavest. Ampak se zavedam, da je vsekakor stresno in vem, da najbolj stresni tedni se prihajajo. In ker imam poleg nocnih mor se druge tezave, bom sla ze prej na hipnozo. V bistvu s hipnozo poskusimo vcepiti mir v podzavest. Meni je res pomagala. Ampak preden se spet sesujem, ker potem je enostavno pretezko. Ne samo zame ampak za vse nas.
Sva pa povedala danes tudi otrokoma. In hja. Pricakovano sta oba vesela in prestrasena. Tako da smo imeli in solze in smeh. 


Hvala za odgovor, drzim pa pesti da bo pri tebi vse ok do konca ❤

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: MARČEVKE 2021
3.8.2020 17:56:29   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Žanka

G mi v bolnici ni reko nič, kaj dosti ali je plod živ ali ne.Zaj mam več krvavitve ,ko včeraj.Se pa zelo čudno počutim,neki strah mam ,da nebi splavila.


Plod vrjetno je ziv, drugace bi ze zagnali paniko. Drugega kot pocivanje ti ne preostane, nic dvigovanja otrok, nic naprezanja, iz postelje vstajaj bocno, da ne obremenjujes misic medenicnega dna.

(odgovor članu Žanka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: MARČEVKE 2021
4.8.2020 23:09:32   
Srečka138
Danes je bil nek cuden in grozen dan, z mojim sva sla na pijaco in sem narocila ledeno kavo, kjer sem dobila skisano smetano povrhu ledene kave, pridem domov in 5 minut v eno bruham, vrjetno zaradi te skisane smetane, ki sem jo pojedla eno zlicko preden sem ugotovila da je skisana, in zdaj ze priblizno 4 ure krvavim...mocnoooo mocnoo upam da mi je pocila zilica in da ni nic hujsega, krcev pa zaenkrat se nimam nic. Do jutri pocakam ce se krvavitev ustavi, ce ne letim na urgenco pogledat kaj se dogaja. Res si nisem mislila da bom tudi v tej nosecnosti dozivela krvavitve. Ocitno se nekaj casa ne bom mirno zivela.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: MARČEVKE 2021
5.8.2020 6:28:37   
lillchy123


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Danes je bil nek cuden in grozen dan, z mojim sva sla na pijaco in sem narocila ledeno kavo, kjer sem dobila skisano smetano povrhu ledene kave, pridem domov in 5 minut v eno bruham, vrjetno zaradi te skisane smetane, ki sem jo pojedla eno zlicko preden sem ugotovila da je skisana, in zdaj ze priblizno 4 ure krvavim...mocnoooo mocnoo upam da mi je pocila zilica in da ni nic hujsega, krcev pa zaenkrat se nimam nic. Do jutri pocakam ce se krvavitev ustavi, ce ne letim na urgenco pogledat kaj se dogaja. Res si nisem mislila da bom tudi v tej nosecnosti dozivela krvavitve. Ocitno se nekaj casa ne bom mirno zivela.



Upam, da se je umirilo in posiljam pikepoke 🐞🐞🐞🐞

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: MARČEVKE 2021
5.8.2020 14:42:21   
Lizika90
Srečka joj kako grozno! user posted image
Upam da se je vse umirilo. Držim pesti in ti pošiljam velik objem! user posted image user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 9:52:29   
Srečka138
Ojla. Ja izcedka ni vec, tisti vecer sem si dobro sprala noznico in do zjutraj je bilo samo malo rjavo krvavega izcedka, potem popoldne se nekaj temnorjavega, do danes pa nisem imela se nobenega izcedka. Tako da upam da je to to. Ce se pa se enkrat pojavi pa grem na pregled na urgenco.

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 9:52:47   
Srečka138
Hvala vam za lepe misli ❤

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 13:33:26   
Žanka
Pozdravljene.Včeraj sem bila na pregledu pri svojem G,vendar mi ni kaj lepega povedal.Reko mi je ,da lahko pride do splava ali pa z zarodkom ni kaj vredi.Plod je veliki 8 mm,slika ni bila takšna ,ko bi on htel,zato me zaenkrat ni poslal na urgenco,ker hoče videti ,kaj se bo pokazalo čez en tedn,ko imam spet kontrolo.Dal mi je za vsak slučaj napotnico,če bi mela hude krče ali bolečine,te morem takoj not,glede krvavitev ko jih imam pa spet ne,te nerabim na urgenco.Oglavnem ,če slika ne pokaže vredi me bo napotil not.Reko tudi ,da narava naredi svoje.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 14:11:07   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Žanka

Pozdravljene.Včeraj sem bila na pregledu pri svojem G,vendar mi ni kaj lepega povedal.Reko mi je ,da lahko pride do splava ali pa z zarodkom ni kaj vredi.Plod je veliki 8 mm,slika ni bila takšna ,ko bi on htel,zato me zaenkrat ni poslal na urgenco,ker hoče videti ,kaj se bo pokazalo čez en tedn,ko imam spet kontrolo.Dal mi je za vsak slučaj napotnico,če bi mela hude krče ali bolečine,te morem takoj not,glede krvavitev ko jih imam pa spet ne,te nerabim na urgenco.Oglavnem ,če slika ne pokaže vredi me bo napotil not.Reko tudi ,da narava naredi svoje.


Res drzim pesti da bo vse ok! In da bo naslednji teden lepsa novicka. ❤Imam pa eno vprasanje. Ti je povedal koliko si noseca? Ker se mi zdi da plodek malo zaostaja v rasti. Kolikor sem brala za nazaj si prejsni teden napisala da si noseca 8 tednov, 8mm pa je velikost ploda v 5-6 tednu. Si prepricana da si prav napisala velikost?

(odgovor članu Žanka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 14:14:02   
Žanka
Včeraj mi je zračunal G ,da sem 7 tednov-5 dni,zgleda ,da vsak drugače računa.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 14:15:15   
Žanka
V ponedeljek mi je na urgenci napisal plod 8 mm,tak da res nevem,kero je prav.

(odgovor članu Žanka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 14:19:07   
Srečka138
Mocno upam da se tole pri tebi dobro konca 🤞🐞

(odgovor članu Žanka)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 14:25:01   
N****
Žanka držim pesti da bo vse ok ❤❤❤ narava res naredi svoje, ampak upajmo da se pri tebi vse pozitivno izzide 🤞🤞 poskušaj čim bolj pozitivno gledati, kar je sedej težko pa sproščena bit... živčki ne bodo nič pomagali... sej bo, verjamem ❤


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 14:38:27   
Žanka
Hvala vsem za lepe besede in podporo

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 18:59:22   
Lizika90

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Ojla. Ja izcedka ni vec, tisti vecer sem si dobro sprala noznico in do zjutraj je bilo samo malo rjavo krvavega izcedka, potem popoldne se nekaj temnorjavega, do danes pa nisem imela se nobenega izcedka. Tako da upam da je to to. Ce se pa se enkrat pojavi pa grem na pregled na urgenco.


Super da izcedka ni več. Držim pesti da ti da se ti kaj takega ne pojavi več

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 19:02:37   
Lizika90

IZVIRNO SPOROČILO: Žanka

Pozdravljene.Včeraj sem bila na pregledu pri svojem G,vendar mi ni kaj lepega povedal.Reko mi je ,da lahko pride do splava ali pa z zarodkom ni kaj vredi.Plod je veliki 8 mm,slika ni bila takšna ,ko bi on htel,zato me zaenkrat ni poslal na urgenco,ker hoče videti ,kaj se bo pokazalo čez en tedn,ko imam spet kontrolo.Dal mi je za vsak slučaj napotnico,če bi mela hude krče ali bolečine,te morem takoj not,glede krvavitev ko jih imam pa spet ne,te nerabim na urgenco.Oglavnem ,če slika ne pokaže vredi me bo napotil not.Reko tudi ,da narava naredi svoje.


Poskušaj ostati pozitivna. Meni je G v Ljubljani rekla da se lahko zarodki v velikosti malo razlikujejo. Saj smo ljudje tudi različnih velikosti.
Držim pesti, da se vse dobro izteče in da naslednji teden dobiš lepe novičke!

(odgovor članu Žanka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: MARČEVKE 2021
6.8.2020 19:06:36   
Lizika90
Mene pa malo dajejo živčki. Jutri se grem malo pokazat, imam pregled. Tako da jutri javim kaj bojo pogruntali. user posted image user posted image
Imam pa kar čuden občutek, ker moje ginekologinje ni...in se spet prepuščat neznanim rokam.

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?