|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čistilo za kad
21.1.2007 18:05:40   
alenkica
Včeraj sem e tako matrala s pranjem kadi.

Uporabljam Cilit bang,vijola.

Pa sem tako gulila, pa ni šlo čisto vse dol, še vedno se vidi umazanija. Problem je,ker nam gre voda iz pralnega in pomivalnega stroja v kad, ki se ful umaže. Seveda nimam časa, da bi to pucala vsak teden. Pozna kdo kakšno res vredu čistilo. (varikina ni v redu, pa še preveč smrdi).

Hvala, pa l.p.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čistilo za kad
21.1.2007 19:47:53   
Anonimen
Nam gre tudi voda iz pralnega stroja v banjo, pa še psa vsak dan kopamo v njej oziroma mu splakujemo tace. Pa gre vse proč s katerimkoli čistilom. Trenutno imam rumeni Meglio, če ti to kaj pomaga.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čistilo za kad
21.1.2007 20:31:57   
tajtaja
Jaz pa uporabljam samo orginal čistilo od Kolpe, ga pa kupujem pri mojem možu v trgovini. Ga malo našpricaš, pustiš in splakneš, tu in tam kaj malo obrišeš, drgnit itak ni treba nič. Potem se pa naredi en tak film in se niti umazanija tako ne prijema, tako da kakega roba po kopanju več ne poznamo!!!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čistilo za kad
21.1.2007 20:37:47   
mala
Jest uporabljam Arf-do zdej mi je bil še najboljši.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čistilo za kad
22.1.2007 9:10:54   
srki
Mi uporabljamo Arf ali Cif.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čistilo za kad
22.1.2007 20:07:12   
Minerva
Jaz uporabljam za čiščenje navaden Cilit za odstranjevanje vodnega kamna (polovica je modre barve, polovica prozoren in ga nato premešaš), nato pa Domestos, razredčen in sem ful zadovoljna, ker odstrani vse madeže, res pa je, da kad in umivalniki, niso pretirano umazani, ker vse čistim redno in nimam psa ali podobno, kar bi ekstremno umazalo zadeve.

Poznam pa sistem, ki učinkovito preprečuje vodni kamen. Pipe in ploščice sproti brišem. To pomeni, da vsakič, ko uporabim umivalnik, ko si umijem roke ali karkoli, za seboj pobrišem do suhega pipo, rob umivalnika in ploščice, če se kar zmočijo. Za to imava s možem posebno brisačo, ki se uporablja samo za brisanje in v vsakem trenutku umivalnik zgleda kot, da je bil očiščen pred pol ure. Isto velja za tuš kabino, po vsaki uporabi se obriše pipa in ploščice.

To je seveda izvedljivo, ker še nimava otrok. Pri otrocih ne vem kako bi to funkcioniralo.

Mogoče se komu zdi to pretirano, tudi meni se je zdelo, ko sva na začetku nekaj časa živela pri tašči in sem se prvič srečala s to navado. Vendar sem se na to navadila in se mi zdi čisto samoumevno. In predvsem zgleda bolj čisto!

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čistilo za kad
22.1.2007 20:15:58   
nejcko
Navaden Vim oz. tekoči Arf ali pa Cif in je kad super spucana, čeprav imamo cev od pralnega stroja v njo speljano, pa prej smo tudi psa notri umivali in kopali.

(odgovor članu Minerva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čistilo za kad
23.1.2007 12:32:19   
alenkica
Oh, hvala, sem šladanes zjutraj kupit Cif, upam da bo v redu čistilo.

Slišim pa veliko pohval za čistilo Meglio  -  kje pa se ga da kupiti?

Hvala in l.p.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čistilo za kad
23.1.2007 21:37:33   
Lejči
spar, mercator.... 

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čistilo za kad
2.2.2007 19:26:16   
Nisaa
Jst mam Domestos res da ma bolj močen vonj samo spuca pa v nulo samo namažeš pustiš par minut in samo splakneš ,pa še okno odpri da se lufta alpa ventilator!

_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čistilo za kad
4.2.2007 14:43:53   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Seveda nimam časa, da bi to pucala vsak teden.



Vsak tedenuser posted image user posted image user posted image  A se nena kad in WC čistita vsak dan???
Nam nič ne teče v kad, pa jo umijem vsak dan, tudi WC, bide in umivalnik-to ti vzame dnevno 10 minut dela in se ne rabiš NIČ mantrat, pa še vsako čistilo je dobro. Priporočam redno čiščenjeuser posted image  Trenutno pa imam Smac. 

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čistilo za kad
4.2.2007 14:55:30   
Anonimen
No jaz bane ne umivam vsak danuser posted image
Jo pa nujno enkrat tedensko. V bistvu vsak dan obrišem samo lijak. Kopalnico(celo) pa spucam vsak teden.

K mi je pa mal ironičnu da bi se kopala in umivala v svinarijiuser posted image

Uporabljam pa cilit un modro prozorn in super umije. Med tednom lijak pa sam obrišem z domestos vlažnimi robčki za čiščenje.

Moja mami ma pa staro banjo in jo občasno zdrgne z pralnim praškom. In je kot nova. Sam to je res za starejše banje ker novejše so čist iz druzga materjala in bi jo zdrglna verjetno.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čistilo za kad
10.2.2007 21:09:28   
saraja
Mi uporabljamo čistilo Kolpa San in še nikoli res nikoli nas ni razočaralo, pusti zelo lep sijaj! Pošpricaš, malo pustiš in pobrišeš oziroma splakneš in je kot novo! Kupim ga pa v Merkurju.



_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
10.2.2007 22:08:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čistilo za kad
25.10.2020 21:57:53   
TaraMravla
Midva sva očistila tuš kabino in steklo z enim čistilom iz EUROSPINA :) In nato zaščitla z nano premazom za tuš kabine in ploščice z Nasiol HomeShine, sedaj bo eno leto in vodni kamen spucam na tri mesece z lahkoto o plesni ni ne duha ne sluha :))

Aja povezava do izdelka:

www.nasiol.si/products/za-dom/

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čistilo za kad
14.12.2022 10:27:53   
CvetNaCvet
Ali misliš tale [url=Ali misliš tale zaščitni premaz za tuš in keramiko, ki je na njihovi strani za 40 EUR? https://www.nasiol.si/product/nasiol-homeshine/

(odgovor članu TaraMravla)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čistilo za kad
12.3.2024 14:52:33   
MarijaI
Zdravo!
Kako lahko očistim plesen na fugah ploščic v kopalnici? Poskusil sem veliko zdravil, vendar ne pomagajo veliko

(odgovor članu CvetNaCvet)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?