|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.6.2021 9:05:31   
Nizile
Hvala punci. Ja, res je treba vse poskusit Pri enih deluje to, pri drugih drugo. Ampak sama sem ful navdušena nad to kombinacija, ker so izcedki res prav izginili. Sem pa tudi jaz ta mesec 100% računala na to, da nič ne bo in si nabavila še ene prehranske dodatke. Myo -insitol, ki poveča kvaliteto jajčec. Očitno tega zdaj ne bom potrebovala. Upam samo, da bo vse ok. Bom poročala. Močno držim pesti za vse vas in verjamem, da vam bo slej ko prej uspelo!

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.6.2021 9:24:03   
rosemarie
Kje pa si nabavila dodatke? Na holistic? Jaz imam sicer doma eno progessence eterično olje, ki ga nisem dosledno uporabljala 😬 tak da o nekih vplivih ne morem govorit. 🤭

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.6.2021 9:31:02   
Sneezka
Moja M je tudi prišla danes. Vsaj točna je. Gremo v novi krog😑


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.6.2021 10:09:11   
Nizile
Ja Rosemarie, na Holistic sem vse skupaj nabavila. Sicer pa kapsule konopljike in Napro kremo lahko kupiš tudi v Sanolaborju. Sem pa res dosledno uporabljala 2 meseca (vsak dan)

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.6.2021 12:46:32   
fracek
@Nizile, iskrene cestitke. Zelim ti lepo nosecnost 🥰


Pozdravcek vsem tudi od mene. Na kratko, z mojim sva v 3. postopku IVF in upava, da bo le-ta zadnji. Z injekcijami pricela 3 dni nazaj, je pa se dolga do predvidene punkcije (cca. 3 tedne). Uzivam pa trenutno folno, q10, C vitamin, omega 3 in svetlinovo olje (kapsule). 
Srecno vsem 💪💪

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.6.2021 15:57:32   
Zarjica1
Kako lepo Nizile, čestitam!! Želim ti lepo nosečnost 🥰. Jaz imam se nekaj dni do ovulacije. Ta mesec uporabljam tiste clearblue,ki naj bi pokazale tako high fertility kot tudi peak fertility. Danes mi je pokazalo high tako da počasi bo pravi čas napočil. Upam da bova uspela najti čas za akcijo 😊😊


Še vedno me grabi strah in panika, poleg vsega veselja,da lahko spet probava. Na youtube sem si našla neke afirmacije,meditacije in se s pomočjo teh umirim ko je kriza. 
Srečno punce,da se še katera pridruži Nizile 😀💪

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: || pricakujemo v letu 2021
16.6.2021 10:19:36   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: Zarjica1

Kako lepo Nizile, čestitam!! Želim ti lepo nosečnost 🥰. Jaz imam se nekaj dni do ovulacije. Ta mesec uporabljam tiste clearblue,ki naj bi pokazale tako high fertility kot tudi peak fertility. Danes mi je pokazalo high tako da počasi bo pravi čas napočil. Upam da bova uspela najti čas za akcijo 😊😊


Še vedno me grabi strah in panika, poleg vsega veselja,da lahko spet probava. Na youtube sem si našla neke afirmacije,meditacije in se s pomočjo teh umirim ko je kriza. 
Srečno punce,da se še katera pridruži Nizile 😀💪



En plus pa je tudi, da veš, da lahko zanosiš! In gotovo vama bo hitro uspelo. 🥰
Mene tole čakanje ubija ... po drugi strani pa sva ta mesec imela manj SO kot prejšnje mesece, tako da upanja prakticno ni. Cakam na M, da greva v nov ciklus. 🙄

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: || pricakujemo v letu 2021
16.6.2021 10:37:28   
JackieO
Zarjica kar pogumno naprej! 


Rosemarie se ti pridruzujem, tudi midva nisva bila "pridna", je bil moj na operaciji pa ni slo kaj dosti. Tako da lahko kar skupaj odstevava do 22. 😉 Bom pa imela naslednjo O na dopustu pa racunam na to, da bo morska klima pomagala. 😂

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: || pricakujemo v letu 2021
16.6.2021 11:03:52   
rosemarie
Jaz pa bom očitno imela ravno na morju M, tako da zgleda mi dobre stvari niso namenjene. 🤣🤣🥲😬



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: || pricakujemo v letu 2021
16.6.2021 12:11:34   
maca51
Nizile čestitke 😊 želim ti mirno in zdravo nosečnost. 🥰

Fracek in Zarjica držim pesti, da se vama nasmehne sreča. 🐞

Moja O je bila včeraj, tako da pričakujem M 29.6.. Napisala sem, da jo pričakujem, ker nisva bila nič kaj pridna. Kar na jok mi gre. Še takrat, ko ga prosim naj bo doma mora nujno iti kolegu pomagati, potem pa spije par 🍺, pride pozno in ni nič od njega. 😭😡 Nazadnje sva sicer v nedeljo, pred tem pa na dva dni. Upanja res nimam dosti. 😭

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: || pricakujemo v letu 2021
16.6.2021 12:55:45   
JackieO
Ocitno je ta junij bolj "mesec suse", tako da racunam na to, da nam bosta vrocina in poletje bolj naklonjena! 😏


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.6.2021 16:19:03   
senorita
Punce ne obupat, dokler se ne ulije obstaja upanje 😉 jaz se ta mesec res trudim čim manj razmišljat o tem, čeprav bolj kot se bliža čas za M težje je. Ampak sem se odločila, da tokrat do 1. julija testa ne delam, ker če mi bo M do takrat zamujala bo že precej sumljivo 😊

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.6.2021 12:27:56   
Ladybug00
Punce, prihajam iz Januarčkov2022, trenutno ravno v postopku prekinitve nosečnosti s tabletkami, ker je plodku prenehal biti srček.user posted image user posted image Sem danes 10t5d.
V nedeljo imam sprejem v UKC LJ. O tem kako bo potekalo bom pisala v drugem forumu, upam, pa da bo tisto temo odprlo čim manj punc in čim manj doživljalo to kar zdaj doživljam jaz.
Uradno se vam bom pridružila avgusta, ko bova šla v nov boj. Imam samo še 1 jajcevod, zaradi zunajmaternične nosečnosti (pred tole), zato ne vemo, kdaj bova ciljala v prazno in kdaj dejansko bo pravi jajčnik sprostil jajčece. A se to sploh da s kakšnimi testi ugotovit? Test za ovulacijo pač zazna ovulacijo, tudi če je iz jajčnika, k nima jajcevoda a ne?? Al kako to deluje? user posted image

Ali lahko katera napiše seznam vitaminov, dodatkov, tablet, čajev ali kremic, ki jih uporabljate? Prosim.

Sem ravno pojedla 1 škatlo Novalac prenatalne kapsule. Ali so OK in si kupim še eno ali presedljam na kaj drugega? Oz kaj vse jemljete?
Rada bi bila pripravljena, sploh železo moram dvignit, saj bom ta vikend izgubila veliko krvi.

Vsak nasvet bo dobrodošel in vsaka povezava do nakupa kakšni "Fertility" preverjenih tabletk bom vesela.
Hvala za sprejem v skupino in upajmo, da nam še letos uspe zanositi. Nama je uspelo po 1 letu, bilo neuspešno in spet po 1 letu in spet neuspešno. Torej že od leta 2019 dva neuspeha. user posted image user posted image

_____________________________

*~~*

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.6.2021 21:07:42   
JackieO
Ladybug zelo mi je zal za to kar se je zgodilo. Tega zenske res ne bi smele dozivljati. 😞 Iskreno ti zelim, da bo vse skupaj zate cim manj bolece in stresno, ceprav vem da je nemogoce. Nevem kaj ti se naj drugega recem kot da ostani mocna. Teh zgodb je res cisto prevec. 
Drugace pa midva jemljeva Fertilup 2 meseca, trenutno se brez uspeha, jemala sva ze tudi Fertility+, tudi zelezo, pa pila caj krvomocnice. Od kolegice sem dobila se iz Bosne nek caj za uravnavanje hormonov, tako da bom se tisto spila potem pa verjetno zakljucim z vsem.  Mogoce pa midva nisva tista srecneza, ki bi jima to pomagalo. Vso sreco ti zelim v prihodnosti in upam da vaju kmalu preseneti nov +. 🐞


(odgovor članu Ladybug00)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.6.2021 16:21:45   
rosemarie
Žal mi je, ladybug. Ne vem kaj preživljaš, ne morem si niti predstavljati. :( 

Drugače pa sem slišala pohvale o tistem napitku za železo od Dr. Gorkič. Jaz sem bila leta slabokrvna in mi niso pomagali razni sirupi (Legofer) in te fore. Je pa dobro, da železo jemlješ v kombinaciji z vitaminom C.
Jaz sem zdaj stestirala Femibion 1 (mu odgovarja), pri ginekoginji pa sem dobila tudi Elenatal in Novalac. Vse to mi je bilo ok, ne občutim nobene razlike. Je pa res, da vmes delam pavze, ker se po pol leta še ni nič prijelo, se mi zdi malo brezveze toliko zapravit. 

(odgovor članu Ladybug00)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.6.2021 19:22:39   
Zarjica1
Ladybug zelo mi je žal,da se je to zgodilo. Vzemi si čas za žalovanje. Vem kako ti je,tudi sama sem šla čez to spomladi,sicer ne s tabletkami, je šlo samo. Grozno je,čez noč so ti odvzete sanje in veselje pričakovanja. Drži se in pusti čustvom svojo pot ♥️ 


Ženske smo res močna bitja ♥️

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.6.2021 19:27:32   
Zarjica1
Jaz sem danes kar žalostna. Komaj sem čakala ta vikend,ko je O,da bova poskusila,zdaj pa sva se skregala in ne bo nič 😔 pa tako sem se veselila.. ah ja.. 


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.6.2021 16:04:25   
mala_miška
Se malo javljam. končno je topleje, samo nismo se še navadili na vročino in so popoldnevi bolj kot ne v senci :)

ladybug zelo mi je žal za to, kar se ti je zgodilo. Bodi močna user posted image

Kar se tiče prehranskih dopolnil, težko rečem - lani sva jedla fertilup, pa ni bilo kaj bolje (seveda je možno, da je bila za to kriva endometrioza). Jemljem pa sicer že leto in pol kapljice konopljika in maco (če ne drugega, so prenehale hude menstrualne bolečine).

Ta mesec sem čist na off. Po eni strani mi je smešno, po drugi pa... saj ne vem... Lani sem pisala eni vedeževalki, če bom še kdaj zanosila in kdaj bo to. Mi je napisala, da bo to do mojega 39. rojstnega dne enkrat in da bo vse ok. Ironija, da imam rojstni dan že v sredo, tako da to pot očitno ni zadela user posted image saj sem sama kriva, kaj pa sprašujem take reči. Samo sem bila lani res depresivna in mi je bilo fajn to slišat, letos pa ne več, ker se izmika user posted image Pa še moj je začel neki dvomit, da čez nekaj let gresta starejša dva študirat in kako si bomo lahko privoščili še enega. Pa kalkuliral koliko bo treba vsakemu dat na teden denarja s sabo (so meli moški pred tem debato, da valjda za bon in kako pivo že more bit). Uf, me je kr pogrelo. Upam, da je bilo to samo hipno in da bo še vztrajal nekaj časa z mano.

Lepo nedeljo in držim pestke za pluske user posted image

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.6.2021 20:09:35   
JackieO
Zarjica, upam da sta zgladila "spor" v postelji. 😏 


Drugace imam pa js se 2 dni do M, vsake toliko cutim krce, tako da ocitno se ze nekaj dogaja in bo kot pricakovano prisla. Potem pa ze spet "veselo" v nevem koliksni krog. Sem ze razmisljala, da ne bi vec cakala do septembra in bi rekla ginekologu, da mi ze kar izda napotnico za neplodnostno, ampak itak nima smisla zdej cez poletje, na vrsto bova pa itak verjetno prisla bogve kdaj. 2 meseca gor ali dol. Ohja, saj bo. Upam da se kateri ta mesec nasmehne sreca. ❤

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.6.2021 21:22:28   
rosemarie
Jaz pričakujem M med 23. in 26. junijem ... v vsakem primeru bo na morju 😬 tak da še tega je treba, ja. Razen če se nama slučajno nasmehne sreča in bo plusek. Krčev še nimam nič, tudi me nič kaj je špika. Razen izcedek imam malo drugačen kot ponavadi (vlečljiv in sticky bel) ... bi skoraj lahko zamenjala za ovulacijo, če ne bi tokrat delala testkov, ki so pokazali ovulacijo okoli 10. junija.


Mož je že malo nestrpen, si res ful želi dojenčka, kar mi je kjut ... upam samo, da nama uspe. Res me kar malo panika zagrabi, ko pomislim, da bi morala it na umetno. 😬


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.6.2021 18:00:55   
JackieO
Rosemarie ne razmisljaj o tem da bi morala na umetno, js vrjamem da vama bo uspelo, bos videla. Bo pa potem se toliko vecje veselje pri vseh nas, ki se moramo malo bolj potruditi. 😉  Ta mesec sem kar nekako zelo optimisticna, pa ne da M ne bi prisla, jutri bo itak prisla tocna kot ura, ampak se veselim ker greva pol z mojim kmalu na dopust in se bova lahko malo sprostila od vsega tega. Tako da nam zelim ploden mesec. 😇😁


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.6.2021 5:08:58   
rosemarie
Evo, danes je moj dan. 🤣 O M ne duha, ne sluha zaenkrat. Sem 13. dan po ovulaciji, tako da bi skoraj morala biti zdaj enkrat. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.6.2021 8:09:35   
JackieO
Rosemarie drzim pesti, da ne pride seveda! Moja je vceraj prisla tocna kot ura, lahko bi jo imela namesto koledarja. 😁 Sem se pa potem vceraj kar narocila na testiranje hormonov, ki mora biti opravljeno med M, tako da imam jutri odvzem krvi, pa da vidim, ce se je kej zaloge ali nic. 😀 Pa tudi mojega sem se narocila na 3. spermiogram, glede na to, da sta bila 2 izvida tako razlicna, pa da vidimo v katero smer gre. No, to je pa potem to, sem izcrpala vse vire. Lahko pa spet samo se cicam in cakam. 🤨 


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.6.2021 8:13:46   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Rosemarie drzim pesti, da ne pride seveda! Moja je vceraj prisla tocna kot ura, lahko bi jo imela namesto koledarja. 😁 Sem se pa potem vceraj kar narocila na testiranje hormonov, ki mora biti opravljeno med M, tako da imam jutri odvzem krvi, pa da vidim, ce se je kej zaloge ali nic. 😀 Pa tudi mojega sem se narocila na 3. spermiogram, glede na to, da sta bila 2 izvida tako razlicna, pa da vidimo v katero smer gre. No, to je pa potem to, sem izcrpala vse vire. Lahko pa spet samo se cicam in cakam. 🤨 





Kje si ga pa narocila na spermiogram oz. kako to poteka? Moj mož je želel it informativno, je vprašal osebnega zdravnika in mu je MS odgovorila, da se moram jaz prvo prijavit na neplodnostno? Je to tak postopek ali kaj? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.6.2021 12:38:36   
maca51
Zdravo punce, spet jaz po dolgem času.user posted image . Redno vas berem, a ne utegnem nič napisati.


Torej jaz imama še nekje en teden do M. Držim pesti, da je tokrat ne bo, čeprav nimam prevelikega upanja.user posted image .


Moj ima v ponedeljek spermiogram pri dr. Rešu v ZC Dravlje. Je pa tako, da mora on poklicati svojo osebno zdravnico in potem on izda napotnico zanj. Meni je moja G rekla, da naj najprej on opravi preiskave, da me ne bodo slučajno filali s hormoni po nepotrebnem v primeru, da je ˝krivec˝ on. Rosemarie, naj reče, da imata taka navodila od G. Drugače je še vedno opcija samoplačniško (mislim, da stane nekje 70€).
Poročam v ponedeljek, kako je bilo. user posted image


Moje počutje pa je ta mesec precej drugačno. Bradavice imam bolj občutljivejše od ovulacije naprej (po navadi jih nimam), tu pa tam me sicer kaj špikne v jajčnikih (nič kaj pretirano) in zelooo mi paše sladko. Saj mi tudi po navadi v drugem delu cikla paše sladko, ampak tokrat se mi zdi, da mi še bolj. To mi vliva nekaj dodatnega upanja, vendar testa zagotovo ne bom delala pred 30.6. (nazadnje sem test delala januarja in me že zelo mika, da bi spet naredila kakšnegauser posted image ).


Ladybug00 žal mi je za tvojo izgubo, bodi močna. Glede prehranskih dodatkov pa sama trenutno jemljem Femifert (priporočilo G). Všeč mi je, ker ima poleg vseh sestavim za izboljšanje plodnosti v sebi tudi folno kislino. Pred tem sem jemala Novolac prenatalne kapsule in FertilUp (3 mesece jemanja, uredil se mi je cikel, zanosila pa na žalost nisem).

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?