|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.6.2021 13:59:59   
JackieO
Rosemarie, drzi kar je napisala maca. Partner dobi napotnico od svoje zdravnice za spermiogram oz. neplodnostno, ker se najprej njega izloci, potem se pa zacne "raziskovat", ce so tezave pri zenski. Tudi midva sva v Dravljah pri dr. Lomsek, moj bo sel zdej ze tretjic, pa lahko gre se vedno na napotnico. 


Maca, upam da imas to indikatorje N, sporoci kaksna bo situacija. Drzim pesti za vaju. 🐞

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.6.2021 17:24:02   
rosemarie
Hej,

jaz sem zaenkrat brez M 😊 upam, da se dogaja kaj dobrega, če ne drugega da vsaj toliko zamudi, da užijem teh par dni na morju. Znakov, da prihaja ni ... še vedno imam samo nek belkast, sluzast izcedek. Bomo videli. 😊
Lepe pozdravčke iz morja! 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.6.2021 18:13:21   
senorita
Žal mi je za vse vaše slabe novice, si sploh ne morem predstavljat kaj preživljate 😥 držim pesti, da se vam čimprej nasmehne sreča 🍀Rosemarie upam, da se M sploh me pojavi in boš imela še toliko lepši dopust 🥰Jackie en plus je vsaj to, da imaš tako zelo redne M. Boš lahko že takoj vedela, ko ti enkrat zamudi 😊 sem prepričana, da bo dopust pomagal 🙂Moja M pa se lahko vsak čas pojavi. Je pa sicer že zdaj precej pozna, ampak glede na to kako zmešane cikle imam zadnje čase, testa ne bom delala še en teden. Raje počakam, kot da sem spet razočarana.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.6.2021 10:12:45   
JackieO
Rosemarie upam da M ni prisla! 


No js sm bila v cetrtek na testiranju hormonov in je vse ok, tako da pocasi bom res izcrpala vse vire zakaj nama ne rata. Upanje sicer ostaja ampak je vedno manjse. Bomo videli. Drzim pesti z vsemi vami, da ste bile ta mesec uspesne! 💪

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.6.2021 11:01:11   
senorita
Jackie super novica, jaz mislim da bo morski zrak pomagal 😉Rosemarie kakšna novica? 🙂Jaz sem vedno bolj nestrpna. Res upam da se M tokrat ne pojavi. Zaenkrat nimam nobenih znakov (vsaj ne da bi vedela), ne za M ne za nosečnost

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.6.2021 12:39:29   
rosemarie
Tudi nama ocitno ni usojeno. 😢 M je prišla včeraj. 🙄


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.6.2021 18:22:21   
JackieO
Rosemarie, zal mi je za M, res sm drzala pesti zate, da se je kaj prijelo. 😞 Ocitno nam tale mesec ni naklonjen, oz. senorita upam da bo pri tebi kej vec srece. Sej nevem, ce se mi se sploh placa pisat ampak naslednja M (ne) pride 18. 7. Malo sem ze obupala nad tem, sploh me pa jezi, ker zgleda da je z obema vse ok, pa kar nic ni. In ce v letu in pol nic ni blo, skoraj dvomim da bo ratalo. 🙄 Ahh, bo ze. 😤


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.6.2021 15:53:32   
senorita
Rosemarie tudi meni je žal, da se ni posrečilo. Probaj zdaj malo odmislit in čimbolj uživaj na dopustu 🤗

Jackie hvala. Tole čakanje je grozno. Upam da se je kaj prijelo, bom kmalu videla. Bom pa zelo razočarana, če spet ne bo nič, ker je spet en dolg cikel..

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.6.2021 8:20:21   
maca51
Rosemarie žal mi je, da je prišla tvoja M. 🙁


Senorita držim pesti, da ne ne bo. 🐞😊


Moja M pa naj bi prišla jutri oz. v sredo. Zaenkrat še nič ne kaže, da bi prišla (nimam še nič rjavega izcedka), je pa res da sem danes 28. dan cikla kar je zelo hitro zame, ampak glede na plodno sluz upam, da so moja opažanja pravilna. Moje počutje je ok, glede na to poletno vreme (malo me muči utrujenost, ampak to predpisujem vročini). Malo me špika v prsih, dobila sem že nekaj mozoljev (kar se pri meni pojavi šele po M 🥴). Nič špikanja v jajčnikih oz. maternici. 😅Glede rjavih izcedkov pred M mogoče pomaga to, da jemljem Femifert 🤷🏼‍♀️No dosti o meni. Kako ste ostale? 😊

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.6.2021 9:04:51   
senorita
No ker sem bila neučakana, sem danes naredila test in je bil negativen, tako da spet ne bo nič. Je že 43. dan, tako da bi sigurno moral biti pozitiven če bi kaj bilo. Ah ja, čakam da se pojavi M in potem v nov krog 🥺


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.6.2021 12:06:26   
mala_miška
Se pridružujem klubu rdečk 😈 Tudi moja je danes prišla 😪

Spet me malo muči, ker je okoli mene kar nekaj nosečk in kr vsem nekako uspe. Sem kar malo otožna danes. Počasi bom začela verjeti, da mi res ni več namenjeno 😔

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.6.2021 15:45:13   
senorita
17.6. sem opazila prozoren izcedek, ampak se mi je takrat zdelo nemogoče, da bi bila O tako pozna. A mislite, da obstaja možnost, da je to vseeno bila O? Čeprav bi mi še vseeno test zdaj verjetno že moral pokazat plus, če bi kaj bilo..


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.6.2021 17:32:22   
rozakamela
Hej punce. Tudi jaz sem vas zadnje čase bolj spremljala preko branja. Žal mi je za vse Mje in neuspehe 😣 in upam da bo poletje namenjeno čisto vsaki!Midva sva ta mesec začela ponovno delati po SS. Ravno na dan O sva imela tudi slab dan in nisva bila pridna… sva pa poizkušala par dni prej. Če se je kaj obdržalo od tega, bi se moglo pokazati jutri (glede na moj koledarček bo jutri M). Sem imela pa po O kar dober teden krče, ki so še vedno prisotni oz. vedno manj. Danes me že spet nekaj špika. Ne vem kaj naj si mislim. Ne želim si delati prevelikega upanja… 


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.6.2021 17:34:17   
rozakamela
Senorita, morda pa je bila tisto res O. 🤔 Se mi zdi da ne smemo jemati vsega tako kot je v teoriji zapisano…

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.6.2021 18:01:42   
maca51
Prehitro sem se veselila. Moj rjavi izcedek je tu. 😭 Jutri se bo vlilo. Sem kar 100%. Ah ja. 😕


Moje je bil danes na spermiogramu. In je vse tako, kot mora biti. Tako, da pri njemu ni nobenega problema kar se tiče zanositve. 

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.6.2021 18:32:41   
rosemarie
Jaz sem se zdaj malo pobrala, dva dni sem bila res kar žalostna. Morala sem dat ven vse, tako da sem se malo kujala, malo jokala. Pač je to zdaj že standard, ko pride M. 🙄😬


Midva sva se zdaj odločila, da gre on na spermiogram, če bo končno dosegel, da mu da osebni zdravnik napotnico, čeprav je nazadnje vztrajal, da mora tudi mene moja G napotiti na neplodnostno. No, moja G je rekla, da za to zaenkrat ni potrebe. Da naj ji napišem za termin, ko bo moj imel izvide spermiograma in naj jih prinesem na pregled. Tako da sva to tudi napisala moževemu osebnemu zdravniku in bomo videli. Če ne dobi napotnice, bo pač moral iti samoplačniško. 🙄
Zmenila sva se, da počakava še kak mesec, dva, potem pa bova že res rabila pomoč ... v kakršnikoli obliki že. Po eni strani me je strah, da bi ugotovila, da sploh ne bova mogla imeti otrok. :( Po drugi strani pa itak mislim, da delam totalno preveliko paniko. 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.6.2021 22:08:01   
JackieO
Senorita, ce imas neredne cikle je cisto mozno, da je bila O tako pozno. In ce je bila takrat, potem tudi test ne bi pokazal pomoje, je se prehitro. Tako da upanje ostaja. 🐞


Maca a sta ze takoj dobila izvide? Midva sva jih ponavadi potem po posti s celotno analizo. 
Rosemarie kar vztrajaj glede napotnice, zanimivo da osebni zdravnik ne ve takih stvari. Vem da moj je takrat samo poklical, ni niti nic sprasevala, amoak samo izdala. Sem pa js takrat po dobre pol leta zacela raziskovat, ker sem vedela, da vse precej dolgo traja. In sedaj je ze skoraj leto in pol pa se vedno ne veva pri cem sva. Oz. veva da ni tezav pri meni, kar se pa tice mojega bomo pa videli v katero smer se nagiba 3. spermiogram, ki ga ima cez dobre 3 tedne, kar se mi zdi relativno hitro. Si sploh nocem predstavljat kako dolgo bo trajalo, ce greva v postopek OBMP. 😟 tako da vcasih je treba bit tecen, itak se gre za nas in nase zdravje, placujemo 1001 zavarovanje, na koncu gremo pa raje samoplacnisko, ker so vrste predolge. 😤
Mala miska, rozakamela srecno tudi vama, optimisticno naprej. 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.6.2021 9:33:59   
senorita
No če je bila res tako pozno, potem upam da se je res kaj prijelo. Ker vsak mesec toliko časa čakat je grozno ☹️ pa še teste potem delam vsak mesec. Mi je pa res čudno, da še kar nimam nobenih znakov.


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.6.2021 11:02:26   
rozakamela
Tudi meni se zadnje čase meseci noro vlečejo. In tudi sprašujem se, a so simptomi ki jih čutim namišljeni, a imam res krče, ali kaj je to… glede na to da (ne) čakam M, me je rahlo groza iti na wc, da ja ne bom zagledala krvi. Obenem pa si poskušam dopovedovati, da ne smem preveč pričakovati… 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.6.2021 19:30:40   
senorita
Punce mene pa zanima, koliko se v tem času pazite, ko poskušate zanosit. Še posebej me zanima po O. V mislih imam alkohol in podobno. Ker zdaj poleti, še posebej na dopustu, paše kakšen koktejl, ampak imam kar slabo vest in sploh ne upam nič spit.


(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.6.2021 9:23:55   
JackieO
Js nic ne pazim. Sicer zdej lih ne popivam in se prekomerno nalivam, ampak ce je kaksna prilika pa tud kej spijem. Drugace bi lahko ze eno leto pa pol zivela v cisti abstinenci, ker bi rada zanosila, ampak rata pa itak ne. Ce nama je namenjeno, bo ratalo in bo uspesno kljub kakemu spitemu koktejlu ali pivu. 😎 Verjetno manj se obremenjujes boljse je.

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.6.2021 17:42:07   
rosemarie
Jaz spijem kak radler, alkohol mi sicer itak ne paše prav zelo ... na morju pa kak gin, hugota, to je pa to. Preveč tudi ne pazim. Včasih pomislim na to, da bi mogoče morala, ampak se opomnim, da imajo otroke tudi verižni kadilci, alkoholiki in odvisniki od drog. Ne pravim, da je ok, niti ne spodbujam ... ampak ena pijačka ne more škodit. 😏 Upam, no. 😬


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.7.2021 8:52:48   
mala_miška
Tudi jaz mislim, da ni neke panike, če popijemo kakšno alkoholno pijačo. Ena sigurno ne more škodit. Se strinjam z rosemarie, da imajo otroke tudi verižni kadilci, alkoholiki in narkomani, ki pa sigurno ne varčujejo z opojnimi substancami. Jaz tudi popijem kak kozarec vina ali pa kak gin tonik in mislim, da to ne more škodit. Če ne si itak lahko skoz napsihiran in kar naprej tuhtaš, a se je kaj prijelo, ali ne, v katerem delu cikla si in si nenehno pod stresom. To sem bila jaz lani, pa se itak ni nič prijelo, letos sem se odločila, da bom bolj v izi - itak nimam vpliva na to.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.7.2021 12:02:28   
rozakamela
Tudi jaz sem se večino časa zelooo pazila. Ampak mislim, da se ne bi rabila. Toliko malo kot bi spila, se ne bi poznalo… samo bolj sproščena bi bila. Meni pa zdaj M zamuja že 2 dni 🤔 počakam še do vikenda in potem vidim kako in kaj 😊

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.7.2021 12:12:31   
senorita
Ja se strinjam z vami. Rozakamela držim pesti, da se je kaj skuhalo 🍀 pri meni še vedno ni nič novega, tako da bom tudi počakala najmanj do nedelje pa bom potem ponovila test, če se prej seveda ne pojavi M.


(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

da (16%)

(84%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!