|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   leclerc
10.4.2013 20:50:52   
taja kv
Živjo user posted image
Ravno gledam katalog leclerca k imajo otroško opremo...pa me zanimajo vaše izkušnje..tko malo dvomim glede kvalitete k je hipermarket..samo cene so pa fajn user posted image
Vesela bom vsake pomoči..sem bodoča mamica user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: leclerc
11.4.2013 12:40:05   
RozaRoza
Jaz sem že večkrat kupila otroške zadeve v Leclercu... Npr. aventovo varuško, igralno podlogo Playgro, stekleničke Tommee Tippee... Pa saj večinoma prodajajo otroško opremo znanih blagovnih znamk, tako da je kakovost preverjena. Imajo pa nižje cene enakih izdelkov kot specializirane prodajalne otroške opreme...

(odgovor članu taja kv)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: leclerc
12.4.2013 0:21:30   
kajajaka
Živjo bodoča mamica user posted image

Kar veselo po nakupih. user posted image  
Leclercova roba ni nič slabša od vseh ostalih. Cenejša je pač, ker niso specializirana otroška trgovina in ker nabavljajo na veliko. Imajo pa večinoma preverjene znamke. Neka znamka je tudi njihova, ampak tudi če kupuješ le poznane (priznane) si na boljšem kot drugje.
Aventova varuška npr. je pri njih 48€ v BC pa 70€ user posted image . Pa gre za popolnoma enako zadevo istega proizvajalca. Enako velja za koš za plenice, stekleničke, dude, igrače, plenice, avto sedeže... - vse to je ENAKO (ne podobno!) kot v otroških trgovinah in vsaj 30% cenejše.
Jaz imam še tiste njihove jogi rjuhe, pa kahlo, bodije. Z vsem sem zelo zadovoljna. Pamperske so pa itak stalno v akcijah in so celi boxi po 20€ ali manj...

(odgovor članu RozaRoza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: leclerc
12.4.2013 20:50:21   
taja kv
Punce hvala za pomoč!
No sem se le opogumila in šla v nakup v Leclerc user posted image
Res sem čisto pozitivno presenečena, imajo res veliko izbiro, veliko več kot je v katalogu pa res suuuuuper cene..so me dobili na svojo stranuser posted image
Sem pa videla baterijski sterilizator za dudo znamke Nuvita..zanima me če je katera to že uporabila? Ali je to sploh uporabno? Praktično?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: leclerc
13.4.2013 11:34:09   
marelcaspelca
zdravo,

jaz bom rekla, da odvisno od tvojega življenskega stila. Sama sem namreč dolgoletna zasebna varuška, 2 leti tudi au pair, tako da nekaj vem, kdaj v praksi ljudje to uporabljajo. Jaz osebno menim tako, da če imaš veliko kuhinjo in to kam dat, je kull. sej vsaka stvar je, da ti olajša stvari. Ali pa če z družino in majhnim otrokom nameravaš potovati po hotelih, je to tut uporabno. Ampak jaz vidim, da se večina zadovolji z loncem vode, ki ga zavrejo z dudam. Seveda se pa na koncu nekomu neka stvar zdi super uporabna, drugemu pa stoji v kotu. Moje osebno mnenje je, da je čist odvisno od tega, kako družina funkcionira.

(odgovor članu taja kv)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: leclerc
13.4.2013 13:58:42   
astrid1
Meni je super Aventov parni sterilizator za v mikrovalovno pečico. Je dovolj velik, da v njem steriliziram ne samo stekleničke, ampak še žličke in skodelice, sedaj ko uvajamo gosto hrano. Tudi kakšna igračka iz plastike in gume se je že znašla noter. Sem pa dala zanj 10 evrov preko Bolhe. Dudo sem tudi sterilizirala notri, vendar je ne uporabljamo. Naša je kar brez dude...

http://www.philips.si/c/pripomocki-za-hranjenje-avent/scf271_20/prd/

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: leclerc
29.7.2021 21:33:58   
Lelly28 RR
Leclerc ima zakon stvari za dojenčke in majhne otroke, dostopna cena je pa sploh plus.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: leclerc
30.7.2021 6:29:40   
mojcy1


IZVIRNO SPOROČILO: Lelly28 RR

Leclerc ima zakon stvari za dojenčke in majhne otroke, dostopna cena je pa sploh plus.



Sama sem tudi gledala, da bom kar nekaj stvari nabavila tam... Cenovno rea ugodno odstopajo...
Si ze prezkusila kvaliteto - predvsem oblekic? 

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: leclerc
3.8.2021 23:20:49   
Tasykaa RR
Tam pa še nikoli nič kupla 🙈 sploh nisem vedla da imajo cotike za male 🙈 bo treba it pogledat 👍👍 pa če so še kvalitetne tolk boljše ☺ kupujem predvsem lidlove cotike in so nam top top 👍👍👍


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: leclerc
10.8.2021 19:12:43   
Lelly28 RR
Ja imam oblačila iz leclerc in sem zadovoljna, seveda pa tudi tam treba biti pozoren ker imajo oznake v francoskih št (3a =za 3 leta) 


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: leclerc
10.8.2021 22:04:39   
Tasykaa RR
Bo treba it 1x pogledat kaj vse imajo, še vedno nisem šla, očitno imamo še vedno vsega dovolj 🙈🤣 trenutno ima BC akcijo nad 2 kosa oblačil ali obutve je 20%, 3je kosi(30%), 4je kosi(40%), 5 kosov50% popust 👍👍 smo kupili copatke za v vrtec in par stvari in se je res splačalo 🙈 


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: leclerc
13.8.2021 20:48:47   
Lelly28 RR
Sedaj imajo vsi popuste. Najbolj se splača kupit zimske čevlje in bunde, ker je lanska kolekcija - 30 ali še več. 


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: leclerc
13.8.2021 22:31:40   
Tasykaa RR
Jaa to drži da se splača 🙈 ok pri oblačilih upam kupit, čevljev pa ne 🙈 ker mu nogica ful raste in nimam pojma kolk št. mu kupit da bo imel za potem 🙈 


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?