|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2. menstruacija po ss
6.9.2021 14:33:32   
Anja195
Zdravo. Zanima me kdaj ste dobile 2. menstruacijo po spontanem splavu brez čiščenja?. Prvo sem dobila 37. dan po splavu, zdaj pa je od te že 42 dni pa je še vedno nimam. Se je tudi vam po splavu cikel tako porušil? Noseč nisem, sem naredila test user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2. menstruacija po ss
6.9.2021 16:46:59   
Zarjica1
Hej! Jaz sem jo 1.dobila 36.dan potem 2. pa je bila že normalno na 32 dni,kot jo imam ponavadi. Mogoče še malo počakaj,telo rabi čas da spet pride vse na svoje. Drugače pa pokliči ginekologa in ti bo svetoval.


Žal mi je,da si šla čez to. Drži se♥️

(odgovor članu Anja195)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2. menstruacija po ss
20.9.2021 22:30:43   
Tasykaa RR
Anja195 če te skrbi kar pokliči gin...drugače pa lahko traja da se cikel uredi 😔 jaz sem prvič po splavu rabla mislim da ene 4 cikle da sem potem imela spet redno na nekje 30dni.  Drugič potem pa 2 cikla in se mi je uredilo. Žal mi je, da si mogla čez to 😔 vse dobro naprej 🤗



(odgovor članu Anja195)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?