|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema za suha lička in roke?
28.1.2013 11:48:00   
marinka7
Imam triletno hčerko, ki ima vsako zimo (poleti je vredu) zelo suha lička in rokice. Poizkusila sem že vse mogoče kreme (bepanthen, mustela, weleda,avene ...), zares pomagala ji je edino na recept predpisana krema iz lekarne. Ta sicer pomaga, sem pa do nje skeptična zaradi sintetičnih snovi, ki so v njej.
Ima kdo kakšno idejo za bolj naravno kremo, ki bi pomagala pri problemu suhe kože?
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema za suha lička in roke?
28.1.2013 12:09:11   
Najaa
Mogoče od Justa Tea tree? Jaz imam pozimi zelo suhe roke, tako da se mi do krvi oluščijo. In mi ta krema prav blagodejno vpliva, res je fajna.

(odgovor članu marinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema za suha lička in roke?
28.1.2013 12:55:40   
Penny
Kaj pa kar olje? Recimo jojoba (je najbližje sestavi koži lastne maščobe) ali pa celo olivno (je še bolj mastno od jojoba olja). Ali pa še kakšno tretje (mandljevo, itd.).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema za suha lička in roke?
28.1.2013 13:14:45   
Luni
Linollafett v lekarni?

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema za suha lička in roke?
28.1.2013 13:41:20   
roberta
Pri mojih treh mi pomaga tale krema (iz kozjega mleka): http://priusovih.weebly.com/naravna-vla382ilna-krema-iz-kozjega-mleka.html
Je sicer kar mastna in rabi nekaj časa, da se vpije (jih namažem zvečer pred spanjem), ampak je pa suha koža po njej izrazito boljša - manj suha, manj razpokana, bolj mehka, tako, da sem sama zadovoljna. Kaj vem, sem mazala tudi že samo z olji (karitejevim, madljevim itd.), ampak ni bilo takega učinka.  

(odgovor članu marinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema za suha lička in roke?
17.2.2013 11:05:48   
lotty4
jaz si to naredim sama, v dva deci olivnega olja namočim kamilice, po enem mesecu jih odcedim in to je to. Nanašamo ga na mokre roke in namažemo lahko po celem telesu. Primerno je tudi za razpokano kožo.

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema za suha lička in roke?
29.11.2021 21:33:00   
Lelly28 RR
ste probali morda z ribjim mazilom ali pa s kakšno kremo za dermatitis?

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dodatek za veliko družino 2024: izplačilo ...
Danes, v petek, 12. aprila 2024 lahko družine s tremi otroki in več pričakujete izplačilo dodatka za velike družine. Pre...
Starši, ta dva dokumenta je priporočljivo ...
S sestavo oporoke in dokumenta, ki izraža voljo staršev glede skrbništva za otroke v primeru njihove smrti, lahko skrajš...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?