|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBER 2022
4.4.2022 8:54:21   
Seša
Maska1982 super si to rešila s sladkorno. Jaz sumim, da je pri meni bil kriv topel sendviči, ki sem ga pojedla 10 do 10 zveč, potem ko mi je bilo rečeno, da od 10 naprej ne smem nič jest 🙈 ampak me ni hotla še enkrat testirat. V prejšnji nosečnosti nikoli nisem imela povišanega sladkorja, zato mi je to malo čudno. Ampak ok, danes imam pregled in dobim črpalko, potem bom pa malo spremljala stanje 🤷 Nejka tudi mene občasno špika, ampak zmeraj manj. Za prebavo pa redno pijem magnezij, drugače ne gre, se mi čisto ustavi 🤦

(odgovor članu NejaD)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OKTOBER 2022
4.4.2022 8:55:39   
Seša
NejaD oprosti, sem te preimenovala v Nejko 🙈

(odgovor članu Seša)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OKTOBER 2022
9.4.2022 9:55:40   
Nikyca
Evo se ena ,ki ima pdp v oktobru 24.10, prva nosecnost.

(odgovor članu Seša)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: OKTOBER 2022
26.4.2022 9:58:00   
Anonimen
Kje ste vse? Nekam pretiho je tu, že cel mesec :(

(odgovor članu Nikyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: OKTOBER 2022
27.4.2022 13:30:35   
Anonimen
Še vedno tišina :(

Punce jaz še vedno iščem AngelSound napravo. Ali je katera kje opazila kakšen oglas? A jo ve že imate in uporabljate?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: OKTOBER 2022
1.5.2022 15:07:02   
Anonimen
Zdaj me je pa že strah. En mesec bo naokoli in nikjer nobene. Vse ok? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: OKTOBER 2022
2.5.2022 6:47:10   
NejaD
Hej, tu smo še :)
Kako je stanje pri vas?
Prihajam v tem tednu v 16. teden. Za mano so prvi pregledi, nuhalna svetlina in tudi že Nipty test. Zaenkrat kaže vse v normalo, kar sem vesela.
Trebušček se malo že pozna. Zaenkrat vedo samo moji domači in moj šef. Pred ostalimi še malo skrivam :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: OKTOBER 2022
4.5.2022 13:34:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: NejaD


Zaenkrat vedo samo moji domači in moj šef. Pred ostalimi še malo skrivam :)



Kako si povedala domačim? Kaj posebnega pripravila? Jaz nevem a naj kr materinsko dam na mizo ob naslednji kavi. Ali slikce ali mogoče prinesem tablico in filmčk zavrtim ali se oprijeto oblečem in čakam (ampak se mi nič kaj preveč še ne vidi, tko da to bi trajaaaal preden bi doma pogruntal. Al bi kaksno posebno salcko ali vazo z rozo in kaksen napis gor na vazi, razmisljam naglas.

(odgovor članu NejaD)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: OKTOBER 2022
4.5.2022 13:51:06   
NejaD
Povedala? Čisto normalno - povedala, da verjetno res prihaja dojenček. Sem v začetku 16. tedna in ve res malo ljudi. Moja domača družina in od partnerji starši. V službi pa šef. To je povsem dovolj.
Mogoče že kaj ugibajo zaradi trebuščka. Zaenkrat pa ni še nič. Ker ravno oprijeto ne nosim in trebušček še vedno bolj ali manj stiskam not :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: OKTOBER 2022
10.5.2022 14:31:23   
Anonimen
Hej,

še ena tukaj, prva nosečnost, pdp 9.10. pričakujemo punčko.
Zaenkrat vse bp, polna energije, slabosti ni bilo, konec maja me čaka morfologija. Nosečnost zaenkrat še uspešno skrivam (povedala sva le staršem in sestram/bratom no pa šefu ker so bile ravno neke organizacijske spremembe na vidikuuser posted image )

(odgovor članu NejaD)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: OKTOBER 2022
21.3.2024 9:54:47   
stopprovince
Pozdravljeni! Nuchala zame, da se lahko na kratko prijavim. Tudi načela so zdrava. Ne bom se lotil dodatnih testiranj, razen če bom popolnoma prepričan, da je mladenič zdrav. Toda potem, ko je pokazala na dva fanta, se je zdaj zdelo, da kaže na dekle. Kdo lahko reče, kaj prinaša prihodnost? Prezgodaj je reči. Pogled na majhnega otroka, ki maha in se zaveda, da je že majhen človek, je lep. Z moje strani je tudi občutek nepomemben. Vse najboljše vsem. Pozdravljeni.


< Sporočilo je popravil stopprovince -- 21.3.2024 9:56:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?