|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jagode na balkonu
24.4.2010 13:12:58   
vaney
Posadila sem plezalne jagode v lonec na balkonu (kjer je ogromno sonca). Pod vrhnjo plast zemlje sem dala gnojilo po navodilih. Kako pa je z zalivanjem? Je potrebno vsak dan? Koliko? Po kolikšnem času naj bi obrodile? Ali preživijo zimo? Kako jih zaščitit pred mrazom oz. kam jih spravit...Hvala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jagode na balkonu
24.4.2010 21:18:15   
Gina
KO sem jih jaz imela na oknu z veliko sonca, so bile čisto boge. PO moje zato, ker sem jih premalo zalivala, pa najbrž tudi sorta ni bila preveč kvalitetna. MOrda je bila kriva zemlja, ker so bile res v kupljeni (standardno bolj šotni) zemlji, ki se hitro izsuši. POsledično so bili plodovi izsušeni in ne tako zelo okusni kot tisti iz vrta. Če bi jih še kdaj sadila na balkon, bi pazila, da so v bolj "črni" zemlji, pa več bi jih zalivala... Kar se tiče prezimitve, pa se mi zdi, da načeloma normalno prezimijo pa da drugo leto celo obilneje rodijo kot prvo leto - tako sem nekje prebrala. Tudi moje jagode so zimo v loncu preživele, le da sem nad njimi obupala in jih spomladi tisto leto vrgla proč. Želim ti več sreče z izbiro sorte jagod, kot sem jo imela jaz.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jagode na balkonu
24.4.2010 21:22:18   
bumerang
Menda ima Volga cel nasad. Bo treba njo vprašat. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jagode na balkonu
4.5.2010 14:09:44   
Ribi Bibi
Jaz sem jih dobila, posadila kar v navadno prst za balkonske rastline in so mi krasno delale 3 leta. Prezimile so mi kar zunaj, zalivala sem jih po potrebi (takrat, ko so imele suho zemljo) in so ble prav okusne. Ko zdaj razmišljam imam mal pomislekov, če je ta zemlja ok za rastline, ki jih ješ (ker majo pomojem neka gnojila že notri?), ampak takrat itak še ni blo otrok, naju pa ni tolk škoda user posted image . Aja, zalivala sem jih pa občasno tudi pozimi, pa dala sem jih čisto k steni, da so bile malo zavarovane pred najhujšim mrazom.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jagode na balkonu
4.2.2016 13:35:04   
vbrasa
Letos bom imal piramido za jagode na balkonu.user posted image
http://www.urejanjedomainvrta.eu/vrtne-grede.html

vlado

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jagode na balkonu
30.4.2022 21:56:13   
Lelly28 RR
Mi smo tudi zalivali po potrebi,je pa res da smo imeli na južnem balkonu kjer je sonce vsak dan zelo močno in so potrebovale zelo zelo veliko vode

(odgovor članu vbrasa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




VZGOJITELJICE/UČITELJICE
nataly33

Ali ste zadovoljni z otrokovo vzgojiteljico ali učiteljico?

DA (83%)

NE (17%)


Število vseh glasov: 127

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!