|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
2.10.2005 22:08:44   
Lu
Vem da je bila ta tema že neštetokrat odprta, ampak tega pa nisem zasledila. V Baby Centru prodajajo od Maxi Cosija sedež od 9-18kg za 10.000 sit ceneje ( redna cena cca 33.000 )kot npr. v sončku, ki je cena skoraj 40.000. Gre sploh za isti sedež? Kaj pomeni oznaka XP???? Brez zamere, no.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
3.10.2005 9:56:10   
spacey
Hvala Lu, to tudi mene zanima... :)

Čakam na odgovor, ker če bo vse ok, potem grem kar rezervirat tale sedež... :)

Lp


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
3.10.2005 9:59:06   
Lana_s
Pa ne vse pokupit, sem si ga jaz tudi že ogledovalauser posted image

Tak da jaz tudi čakam kak odgovoruser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
3.10.2005 10:03:41   
spacey
Lana, še dobro da nisi z obale, ker bi ostala brez ... hehe user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
3.10.2005 11:55:06   
Lana_s
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
3.10.2005 12:11:59   
Pinja
Hojla,

mi imamo ta sedež in smo ga kupili v akciji, ko je bil iz 49.000,00 znižan na 37.000,00  user posted image  in to aprila letos. Kateri je sps nimam pojma, xp se mi pa zdi da je oznaka za to obliko sedeža (je iz enega kosa in se ga ne da kasneje uporabljat kot jahača). Pa ne me za besedo držat, k nisem zihr user posted image  . Je pa fajn sedež, lahka montaža v avto pa še med boljšimi na kreš testih. Za ta denar se ga splača kupit. Mi smo ga kupili 3 mesece prej, ker so v BC rekli da dolgo ne bo nobene akcije, pa je bil znižan (redna cena) 33.000,00 še predn smo ga začel uporabljat user posted image  .

V glavnem...smo zadovoljni in bi ga kupila tud za drugi avto, sploh zdej ko je tolk, kot če bi hotla rabljenega vzet user posted image  .

Lp user posted image

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
3.10.2005 14:36:19   
Lu
Punce mi smo ga šli kar iskat. So pa imeli v BTC samo 1 sivega. Baje pop. dobijo še enega rdečega, modrega in pisanega. Sem hotela rdečega pa mi je trgovka povedala kakšna kombinacija bo barv pa mi ni všeč. Tako imamo zdaj sivega. Je pa brez oznake XP. Sem govorila še z Mino1 in mi ga je zelo priporočala, sploh pa še zato ker je taka ugodna cena. Gre pa verjetno za prejšnji model. No saj je vseeno. Važno da ga končno imamo. Na crash testih je pa med najboljšimi in prav tako Romer z to razliko da je cena tega 23.000, Romerja pa čez 40.000. Če bi rabila za 2 avta bi kar 2 kupili. Toliko od nas. Prijeten nakup.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Pinja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
3.10.2005 18:47:22   
spacey
No, sem šla firbcat v BC in jih nimajo več .. dobijo pa v sredo še eno pošiljko, tako da grem takrat.

Razlika z modelom XP je pa ta, da se ta SPS težje montira v avto in pasovi so težje nastavljivi, to je pa tut vse. :)

Upam, da bodo dobili modrega na zalogo...

Lp


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
3.10.2005 19:48:58   
Lu
Spacey danes, če je prav, so v Baby Center v LJ-BTC dobili modrega. Ko sem dobila letak gor piše da se lahko tudi telefonsko naroči. Poštnina nad 14.000 je 1% vrednosti artikla.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
3.10.2005 22:40:23   
Mina1
LU, sem vesela, da ste ga dobili. SPS je pač en model pred tem XP. XP je malo bolj izpopolnjen (to je tako nekako, kot pri novih avtih, vsak novejši model je za nianso boljšiuser posted image ), torej ni s temle SPS nič narobe.

Dobra izbira, ni kajuser posted image

SPACEY, upam, da ga tudi vi dobite za piškotka.

Naš piškotek je še vedno v Cabrio lupinici, bomo videli, kako bo naslednji mesec recimo. Torej Priori XP Topline še vedno čaka nanjuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
9.10.2005 19:31:29   
Minkaa
Kakor sem jaz gledala stran od Maxi Cosi ni res da je SPS predhodnik modela XP. Ker sta skupaj v modelnem letu. Razlika med njima pa ni samo v pasovih ampak ima XP veliko več stvari poglejte si na spletni strani. Cena XP v redni prodaji je preko 40.000 SIT SPS-a pa nekaj čez 30.000 SIT. Kar pa se varnosti tiče je višjo oceno dobil XP.  

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
12.10.2005 21:41:44   
Pi-kica 1
To ne bo ravno držalo. Na testih imata enake ocene. REs pa ima XP eno dodatno sponko za zategnit pas in to je vsa razlika. Školjka pa je popolnoma enaka.
Mi smo ga nabavili in sicer takega s kužki. Je zelo luškan in lepo paše v naš avto.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
15.10.2005 20:00:53   
spacey
Mi smo ga pa včeraj kupili in to v kombinaciji sivo-svetlo modre barve. Upam, da nam bo dobro služil...

Lp


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtosedež Maxi Cosi Priori SPS
15.10.2005 22:14:09   
Anonimen
Priori SPS je predhodnik Priorija XP, seveda bistveno slabšiuser posted image , zato tudi primerna cena.user posted image

Precej slabše bočne ojačitve, bistveno slabše pritrjevanje v avto. 

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?