|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Soseda potrebuje pomoč
10.10.2005 14:06:33   
mehurčica
Zadnjič sem bila pri moji sosedi. Je ločena, mož ima skrbništvo nad starejšima dvema otrokoma, ona pa nad 6 in 7,5 letnikoma. Sedaj je spet noseča in še ne ve, če bo zdajšnji partner priznal otroka, ker je namreč želel, da ga ne donosi.user posted image In baje jo tudi vedno manj obiskuje. user posted image

V glavnem, kolikor sem videla stanovanje in razmere v kakšnih živijo, ni glih ne vem kak lepo. Želi si zazidat en prostor, da bo imel otrok, ki pride ta mesec na svet, svojo sobico. Ampak v tem primeru bi morala vzet še en kredit za najmanj pol miljona. Hm...

Ima tudi probleme z depresijo, zato je še toliko huje. Upam, da bo šlo prve tri najhujše mesece po porodu.


In kaj sem vas hotela prosit. Če ima mogoče katera kakšna otroška oblačila(128, 122,115 in kakšna za dojenčka), ki jih je mislila odvreči. Vse jim bo prišlo prav. Pokazala mi je oblačilca, ki čakajo na dojenčka. Verjemite mi, da ni pestra izbira!

Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Soseda potrebuje pomoč
10.10.2005 14:22:21   
soncece24
oblačil sicer nimam, mam pa babyfon (saj ne vem, če ji bo kaj koristil), sem ga enkrat dobila za brezveze (dolga zgodba) in ji ga podarim, če rabi

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Soseda potrebuje pomoč
10.10.2005 16:03:57   
Jančika_
Bom pobrskala in prinesem naslednji teden v Ancoro.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Soseda potrebuje pomoč
10.10.2005 16:07:17   
Spicy Black
Tudi jaz bom pogledala mal po omarah, zihr se bo kaj našlo....na privat mi pošlji naslov oz. da se zmenimo kako lahko dostavimo in kam...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Soseda potrebuje pomoč
10.10.2005 21:06:22   
frutka_
Bom pogledala med oblačila ampak sem večino dala že dalje...

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Soseda potrebuje pomoč
10.10.2005 21:07:16   
mehurčica
Hvala punce! Tudi tistim privat!
Sončece, bom jo vprašala, če potrebuje in ti sporočim.

Lp

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Soseda potrebuje pomoč
11.10.2005 8:46:13   
viv_
Ali obstajajo na zdravstvenih domovih kakšne skupine, kjer bi poučevali o kontracepciji in tem? Ker zdi se mi, da potrebuje predvsem zaščito, za v bodoče!

Ločenka, depresivna, s 4 otroki in nezanesljivim partnerjem, ki se odloči za še enega otroka! To mi je pa tako egoistično in neodgovorno! Nastradajo pa ubogi otroci!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Soseda potrebuje pomoč
11.10.2005 8:49:10   
Anonimen
Bravo, viv user posted image  Ampak zdaj je, kar je, tu je, treba je pomagat, kolikor se da.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Soseda potrebuje pomoč
11.10.2005 9:02:26   
mehurčica
Viv, se strinjam. Pa tudi mi ni jasno, kaj moški razmišljajo, ko grejo do konca, potem se pa čudijo, kaj je nastalo!user posted image

Ampak kaj češ. Zdaj je, kar je. Meni se smili, ker je res boga. Ful ni taka, da bi fehtala. Ji je bilo kar nerodno, ko sem ji rekla, da ji mogoče lahko pomagam. Še dobro, da ima službo, ker drugače itak ne vem, kaj bi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Soseda potrebuje pomoč
11.10.2005 11:15:19   
tasa78
Jaz imam nekaj oblačil, če mi lahko pošlješ njen naslov ji bom z veseljem poslala. Te oblačila so lepa niso strgana ali umazana.Res ji podarim z veseljem!!!!!!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Soseda potrebuje pomoč
11.10.2005 14:42:40   
polona2
Sem istega mnenja kot Viv. Ampak o tem pač ne teče debata.

(odgovor članu tasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Soseda potrebuje pomoč
14.10.2005 20:08:55   
mehurčica
Sončece24! Končno sem uspela dobit gospo in je rekla, da bi ji babyfon prav prišel. Lahko ga daš bratu, pa mi ga on prinese, ko se vidimo. Sej se 2x na teden itak vidimo.user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Soseda potrebuje pomoč
14.10.2005 20:51:32   
Annny
Mehurcica, prosim, preveri svoj mejl, ker ti ne morem poslati sporočila tu na forumu.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Soseda potrebuje pomoč
14.10.2005 21:05:51   
artista7
no, Viv, noben ni prosil za komentarje.. in ločena ženska ni nič kaj slabša oseba od ene ki je poročena ali srečna s partnerjem.. Saj veš da se kljub kontracepciji lahko zgodi.. Pač se ni odločila splaviti.. Res ni bilo to tisto, kar bi rabila mehurčica za odgovor.. Kdo pa si ti, da si upaš soditi in ne poznaš razmer?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Soseda potrebuje pomoč
19.10.2005 22:48:45   
mehurčica
Danes sem bila pri gospe in je bila fuuul vesela prvih prispelih dveh paketov! Hvala Sončece24 in Tasa78! (upam, da nisem kaj zabrkljala)

Sem pa danes prišla do nje in opazila, da nima več trebuščka! V soboto,15.10.2005, je namreč rodila punčko Anastasijo!user posted image Mala je prava lepotička!user posted image Velika je bila 51cm in 3700g. Je rekla, da si je malo bolj želela punčko, ker ima že 4 fante.user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Soseda potrebuje pomoč
19.10.2005 22:54:48   
soncece24
uuuu, čestitke za sosedouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Soseda potrebuje pomoč
23.10.2005 10:57:01   
Blink1
Mehurčica, sem komaj zdajle videla sporočilo....že brskam po omarah!!!!!!

jaz imam en kup pleničk, ki jih nismo uspeli porabit ker jih je Neja prerasla. So sicer številka 3 in 4 če se ne motim, ampak jih bo že porabila. Jih z veseljem enkrat dostavim.

pa bom pogleala kje je še kaj takega, kar se da uporabit. Mislim, da imam še en kup teh samplečkov šamponov, mažic itd...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?