|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SAMOSTOJEN FORUM ZA...*
20.10.2005 7:40:23   
lucios
Se vam ne zdi, sa bi lahko imele samostojen forum: DVOJČKI, TROJČKI, ČETVERČKI*?! Komaj da sem sploh najdla to temo med nosečnicami. Zgleda tako, kot da smo mamice z dvojčki, trojčki... še kar nosečniceuser posted image user posted image , kljub temu, da so naši sončki že zdavnaj prišli na svet!!

_____________________________

LEPO JE LJUBITI, LEPO JE DAJATI - A NAJLEPŠE JE BITI MATI.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SAMOSTOJEN FORUM ZA...*
20.10.2005 10:06:43   
mujcek
Za tiste, ki imate že svoje sončke je morda to mesto res neprimerno, za nas, ki pa smo še user posted image  pa je toliko boljše, saj lahko hitro pokukamo na ta forum in preberemo kaj nas čaka in vprašamo za različne nasvete, ker z dvema ali tremi je le drugače kot z enim otročkom...user posted image

(odgovor članu lucios)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SAMOSTOJEN FORUM ZA...*
20.10.2005 11:47:05   
natalina
lucius se pridružujem tvoji ideji...nam mamicam bo hitreje in lažje pa še vse bomo ne kupu, ko nam bo seveda čas dopouščal.

mujcek, kakpo pa se kaj počutiš, v teh tednih ko si ti sem jaz že rodila moji princeski..kar ne morem verjet, da smo jo tako dobro odnesle..

(odgovor članu lucios)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SAMOSTOJEN FORUM ZA...*
20.10.2005 18:32:23   
mujcek
čez dan se počutim odlično, skoraj bi lahko rekla, da vsak dan boljše; noči so pa vedno hujše (wc 100x na noč, zgaga peče, krči v nogah,...)!

Znakov, ki bi nakazovali na konec pa ni opaziti, sicer pa bom drugi teden izvedela kako naprej...

Vsem, ki ste že srečne mamice pa želim čim manj dela in javite se kaj user posted image

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SAMOSTOJEN FORUM ZA...*
20.10.2005 20:51:23   
mirka
Čim manj dela- odviso kakšna osebi si. Jaz recimo si velikokrat sama naredim tako, da imam vedno kaj za počet in pol ko mi že fejst zmankuje energije pol si rečem ah saj ni pomembno ali je vse čisto in pomito in speglano in,...ampak take ženske pač smo.user posted image
Moje punce na srečo res niso zahtevne(vsaj zdaj še neuser posted image ), tako, manj del akot imam zdaj z njimi že ne morem imeti.

Saj boš kamlu videla kako fletno je to, samo ne obremenjuj se z nepotrebnimi rečmi, naj tudi kdaj pa kdaj pojokata- nič hudega, in ne kompliciraj,...

pa srečnouser posted image

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SAMOSTOJEN FORUM ZA...*
21.10.2005 8:25:25   
lucios
Tudi jaz sem imela podobne probleme kot ti mujcek. Lulanje, zatekanje, zgaga, otrdevanje trebuha, brcanje tamalih kot da sta na nogometni tekmi, pa tud bruhanje, če me je kater dovolj brcnil v želodec...user posted image in še bi lahko naštevala. Pa sem vse preživelauser posted image , redkokdaj da se še sploh spomnem kako je bilo med nosečnostjo, ker me tamale polno zaposlijo.

Res pa je, da imaš dela z njimi kolikor si ga narediš. Lahko totalno zakompliciraš al pa vse skupaj prav fletno izpelješ tako, da imaš še celo čas zase.user posted image user posted image user posted image

Jaz sem rodila 16dni prej, po naravni poti, brez šivanja v 4 urah. Bolečine pa tako hitro pozabis, kot da jih sploh ni bilo. Za sebe moram rečit, da nisem glih mehkužna glede bolečin. Vse skupaj me je dokaj bolelo le 45 min. Prej me je pa le strašno zvijalo, kot da bi morala pod nujno na WC.user posted image

Lepo nosečnost ti želim!!user posted image user posted image

_____________________________

LEPO JE LJUBITI, LEPO JE DAJATI - A NAJLEPŠE JE BITI MATI.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SAMOSTOJEN FORUM ZA...*
21.10.2005 10:24:03   
mujcek
hvala vsem za nasvete user posted image

moram se pohvaliti, da imam zaenkrat lepo nosečnost in da tudi te nosečniške težave niso tako hude; najhujša je nestrpnost, saj vsi že komaj čakamo naša dva junačka user posted image  Potem pa mi bo verjetno najbolj žal, ker ne bom čutila več brcik, saj mi je to najlepši občutek kar sem jih doživela user posted image

(odgovor članu lucios)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SAMOSTOJEN FORUM ZA...*
21.10.2005 19:04:59   
mujcek
Spet jaz!
Zanima me ali se vam je trebuh spustil pred porodom, kot se pri enoplodni nosečnosti? Me je strah, da sploh hodit ne bom mogla, če se mi spusti, saj ga imam sedaj v sedečem položaju že na nogah-bušija mislimuser posted image
Kdaj ste začutile, da se tam spodaj nekaj pripravlja na porod oz. kaj ste občutile??

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SAMOSTOJEN FORUM ZA...*
27.10.2005 20:53:09   
triglavčica
pozdravljene!

delim vaše mnenje, da bi bilo bolje ločiti forume, saj jih je toliko, da se res že komaj znajdeš!

Sicer pa tudi sama pričakujem enojajčne dvojčke (17tnoseča). danes sem si nabavila knjigo"Mothering twins". Ali jo je katera od vas prebrala?

Sicer kakšnih večjih težav nimam, razen glavobolov zadnji mesec. Zdaj se mi tud trebušček že fajn pozna in sem prav ponosna nanj! Zdej pa komej čakam da ju začutim!

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?