|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zamašen nos - prosim pomoč
14.4.2011 17:46:27   
BelaStena
v Lekarni nočejo dati Operila, ker je stara 6 tednov

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zamašen nos - prosim pomoč
14.4.2011 18:35:39   
Precious
zdravilo ni na recept in ti ga morajo dati. kar lepo pojdi in zahtevaj.pa povej jim,da jih boš prijavila.

(odgovor članu BelaStena)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zamašen nos - prosim pomoč
14.4.2011 19:33:45   
maychi
Jaz operila 6 tedenskemu dojenčku ne bi dajala.
Naj bi bil od 2 let dalje ...

Drugače pa ogromne količine fiziološke, čiščenje, ali pa v kopalnici spustiš vročo vodo, in sta potem nekaj časa notri, pod posteljo vrela voda z zelišči.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zamašen nos - prosim pomoč
14.4.2011 19:35:57   
Precious
pa veš zakaj naj bi bil od 2 let naprej??ker se starši ne znajo navodil držat. In kapljice za nos ne škodijo,kvečjemu nasprotno. če bi bile kapljice tako škodljive jih potem tudi novorojenčkom v P ne bi dajali zaradi nahoda

http://med.over.net/forum5/read.php?46,4409440

Kopiram od Tanč: Glavni razlog za premaknitev starostne meje za Operil je neupoštevanje navodil, saj so otroke z Oeprilom dobesedno nalivali, dajali prevečkrat dnevno in predolgo, ne pa neka posebna škodljivost otrokom pod 2. letom starosti.


< Sporočilo je popravil Precious -- 14.4.2011 19:41:12 >

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zamašen nos - prosim pomoč
14.4.2011 19:40:57   
lananai
Kaj pa UZ inhalator? Nam ful pomaga. Sicer je tamala stara že 2 leti, ampak ko zaspi, ji nad (ob) posteljo damo inhalator s par kapljicami evkaliptusovega olja + vodo, da vdihuje paro. En večer je to dihala, drug dan ni nič več kašljala pa tudi nosek je bil boljši. 

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zamašen nos - prosim pomoč
15.4.2011 18:12:05   
BelaStena
Drugač so meni v odpustnici v porodnišnici napisali, da bi morala Miji dajat na 12 ur Operil zarad nosnega strdorja..no in gre moj fant v Lekarno mu niso hotli dat Operila, pol sem pa jaz čist znorela in je še enkrat mogu it nazaj pa je pokazal kaj piše na odpustnici, no in so mu končno dali.. Je pa še en problem, da je meni moja zdravnica rekla, da mi ne priporoča da ji dajem Operil zarad sluznice..
Kaj zdaj..dajati ali ne?

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zamašen nos - prosim pomoč
15.4.2011 19:13:59   
Precious
Tvoja P naklada brezveze. ja,seveda daj otroku operil

(odgovor članu BelaStena)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zamašen nos - prosim pomoč
16.4.2011 23:14:02   
morje2011
Pri nas tudi zelo pomaga moje mleko ,ki si ga iztisnem in po kapljicah v nos dajem.+Stara je enajst mesecev.Meni je P odsvetovala operil zaenkrat,morala je pa dati tudi bris nosa in sedaj čakamo na izvide ,kaj bo.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?