|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Queeny otroški voziček
1.11.2005 9:31:25   
tita2006
Zanimajo me izkušnje z uporabo Queeny otroškega  vozička s 3 kolesi (okretnost, snemanje sedala...)!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Queeny otroški voziček
1.11.2005 9:49:47   
StBarbara
Samo pohvalim ga lahko user posted image _mi smo ful zadovoljni.
Imamo pa speedy sx.


(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Queeny otroški voziček
1.11.2005 13:40:42   
jagoda
Adam ima Freestyle model Quinnija in smo zadovoljni. moti me edino to, da se ne da dela za nogice dvignit v vodoravni položaj, ko zaspi.user posted image

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Queeny otroški voziček
1.11.2005 14:01:08   
Micimici
tudi mi smo z njim izredno zadovoljni user posted image !  Imamo pa speedy sx. Okretnost super, super!! Z njim pridem povsod. Me je pa par mesecev nazaj pri njem rahlo motilo,  da sedeža ne moreš dvigniti čisto pokonci in da nima prečke, da se otrok lahko drži, ko sedi. Ampak mislim, da so to malenkosti. Vsega pač ne moreš imeti. Priporočam. user posted image  

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Queeny otroški voziček
1.11.2005 15:39:31   
frutka_
Imamo Quinny Zapp, najlažja marela na svetu, primeren za večjega otroka, lahko pa se nanj namontira jajčka.

(odgovor članu Micimici)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Queeny otroški voziček
2.11.2005 23:18:18   
Anonimen
Tudi mi imamo Q 3XL comforta.Ful uporaben,mobilen,okreten,zakon!user posted image
Mi je bil všeč,ker je imel vse,kar sem od vozička pričakovala:
velika kolesa za po terenu...,bremza,naslon se spusti čisto v vodoravni položaj,ki je primeren tudi za novorojenčka (nismo kupovali jajčka ali košare),sedež lahko obrneš k sebi,ves se sleče,da ga opereš,...
Če imaš mali avto,je problem za ga spravit v prtljažnik,pa tudi to se da z malo potrpljenja,pač vsakokrat snameš kolesa...In še kar težek je za ga dvignit.
Drugače pa ZAKON!user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Queeny otroški voziček
8.11.2005 21:24:09   
ana1
Mi imamo quinny Freestayle in smo zelo zadovoljni. Na začetku smo imeli košaro v kateri je detece preživelo 6-7 mesecev, potem pa športni del. Za trgovine imamo pa Zappa in je super, ker je majhen, okreten, edino ne da se poležat, pa naše deklice to nič ne moti. Toplo priporočam.
 
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Queeny otroški voziček
15.11.2005 22:02:48   
spacey
Mi bi pa imeli Zapp-a še rajši pa Buzz-a .. so tako fajn, da si ga res lahko samo želiš. So pa cene astronomske .. no vsaj zame.

A ve kdo kje so Queeny-ji najcenejši - Avstrija, Italija, Slo, Hrvaška ???


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu ana1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Queeny otroški voziček
15.11.2005 22:57:22   
pravljica
spacey - tolaži se s tem, da kjerkoli ga boš nabavila, bo čez kak mesec drugje ceneje user posted image
ma ne, sam na kakšne akcije počakaj...men osebno se zdi najbolje v zagreb po njega (saj sem tudi šla)...se je poznalo, ker so imeli takrat še popust v turbolimaču, pa davek dobiš nazaj - tega dobiš že zdaj, v turbolimaču imajo pa uvedene točke (jih koristiš, ko prideš drugič tja)...schmid se mi zdi dragi, italije pa ne poznam

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Queeny otroški voziček
27.11.2005 0:56:33   
moon
Imava Q Freestyle XL Comfort, kupljen v Turbo limać - ZG, ko so še imeli 15% popust za člane. Če si odštel še davek, si ga skupaj s maxi cosi- high line lupinco dobil za slabih 100 tisočakov.
Vredno vsakega tolarja. Za nas, ki smo bolj ko ne nomadi se odlično obnese tudi na terenih izven ceste. Uporaben, ker ne potrebuješ košare, saj se čisto poleže. Kompatibilen z enim varnejšim avtosedežem Maxi cosi. Oboje uporabljamo 5 mesecev, pa je še kot novo. Za boljšo okretnost po trgovinah ga uporabljamo z lupinco. Se mi pa zdi pri nakupu pomembeno kakšen avto boš imela. Res je, da se snamejo kolesa. Ampak vsak dan večkrat na dan? Midva imava enoprostorca in karavana pa je super. Za v clio npr. pa je že potrebno sneti vsaj dva kolesa. Toliko v premislek. Drugače pa brez pripomb.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Queeny otroški voziček
28.11.2005 18:53:40   
mojcaden
a mi lahko poveš kje je turbolimač v zagrebu, tudi sama bi šla malo pogledati, oz. a maš kakšno int. stran od njih, kjer se da pogledat njihovo ponudbo




hvala živjo

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Queeny otroški voziček
28.11.2005 21:51:30   
pravljica
hmm, upam, da bom znala...no pa saj ni težko najt - iz MB, čez ptuj na mejni prehod (ne vem, od kod si)...pred prvo cestninsko postajo greš z avtoceste --> od tu se že vidi center na levi...KING CROSS center

Na ovim lokacijama nalaze se trgovine:
ZAGREB:
KING CROSS shopping centar, tel.:01/3498 397 pon 14-21; uto-sub 9-21; ned 10-19 sati
Gajeva 9a, tel.:01/4810 247 (samo igračke) pon-pet 9-20.30; sub 9-15.30 sati
Gajeva 27, (odjeća) pon-pet 9-20.30; sub 9-15.30 sati

Mama i beba, Hebrangova 22, tel.:01/4552 172 (oprema i odjeća za bebe) pon-pet 9-20.30; sub 9-15.30 sati
--> (mi smo poiskali to hebrangovo ulico, ker je bila tam še samo 1 barva - to je pa v centru mesta)

http://www.turbolimac.com/ShopCode/AdvancedSearch.asp 

no, zraven turbo limača v king crossu je še ena velika otroška trgovina, kjer imajo tudi veliko izbiro vse opreme (takrat sem tam prvič videla mutsyja v živo, ampak ker niso imeli popusta, sem vzela quinnyja v turbolimaču)

poglej si na strani, kako je zdaj namesto popusta (dobiš točke, ki jih koristiš ob naslednjem nakupu - ti vse piše, za kaj in koliko)




_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu mojcaden)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Queeny otroški voziček
28.11.2005 21:54:06   
pravljica
aja, daj prej pokliči tja in ti bodo točno povedali, kaj in koliko imajo, po kakšni ceni, če nimajo pa naročiš, da ne hodiš brezveze tja (jaz sem se prej vse zmenila, da sem bla 100% za vse te popuste in davek...so mi vse lepo razložile)...lahko tudi po mailu probaš, ampak traja da odgovorijo, potem se pa zavleče, če je treba večkrat pisat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Queeny otroški voziček
11.1.2016 11:18:15   
Saša105

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaden

a mi lahko poveš kje je turbolimač v zagrebu, tudi sama bi šla malo pogledati, oz. a maš kakšno int. stran od njih, kjer se da pogledat njihovo ponudbo




hvala živjo

_______________
Oprema i odeća

(odgovor članu mojcaden)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?