|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 8:34:53   
Anonimen
Čez 14 dni se mi trije odpravljamo za 3 dni v toplice. Ker še nikoli nismo nikjer bili, mi prosim svetujte, katere bi vi izbrali, da bi bilo najbolje za dveletnega otroka. Včeraj je bila z mamo in atom v bohinjskem vodnem parku in menda je ni bilo za snet s toboganov in divje reke ipd. Torej moramo iti nekam, kjer dogaja!

Radi bi pa bili v apartmaju, da bomo imeli svojo kuhinjo in to.

Kam? KAM?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 8:39:02   
puncica
čateške toplice imajo notri ful tako džunglo pa valove pa tobogane, no po moje bi ji bilo tam všeč.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 8:39:13   
tjaga
Če mene prašaš v Moravske. ITAK.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 8:47:50   
Anonimen
Punčica, vem, da imajo v čateških ful, ampak se mi zdijo tko velike pa skomercializirane. Najprej smo mislili v Banovce, ampak tam menda nič nimajo za otroke.

Moravci, tjaga? Kaj pa imajo tam od teh zanimivih stvari?

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 8:51:09   
ZARA
Jst sem tud za Čatež. Zakon so.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 8:52:12   
Anonimen
V Dolenjskih tudi ni kaj prida za otroke, en delfin za jahat, pa ena biba, ki lula, to pa je tudi vse. Tako da to verjetno odpade. Šmarješke niso dosti boljše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 8:54:54   
tjaga
http://www.terme3000.si/mlcore/core/index.cfm?fuseaction=site&siteID=5



_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 9:05:44   
KEKA
Hallo Meta!

Menim, da so za otroke res najprimernejše Čateške toplice, pa še možnost namestitve v luškanih apartmajčkih imate, čeprav ti predlagam, da greste čez teden, ne čez vikend, ker je takrat res prevelika gneča in še do ležalnika težko prideš. Primeren pa je tudi Portorož in sicer Laguna Bernardin, tam se pa tudi lahko namestite v Vilah.

Lepo se imejte, kamorkoli boste že šli!

Keka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 9:06:11   
Anonimen
No ja tjaga, to sem tud že sama videla user posted image  Jaz rabim osebne izkušnje. Sa telih slik nič ne vidim, kaj bi bilo za otroke. Ker bo zima in ne bomo mogli biti zunaj. Iščem torej terme, kjer imajo tudi notri kej za otroke.

V bistvu se res skoz bolj nagibam k Čatežu user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 9:23:59   
rija
Banovci so sicer krasne majhne toplice, ampak za otroke pa res ni nič posebnega. Moravske pa tak, tak. Jaz v moravskih še nisem bivalauser posted image user posted image so pa prijatelji ki imajo tri divjake primerjali čatež in moravske, pa so se definitivno odločili za čatež. Škoda za nas domačine sicer, ampak v treh dneh verjetno hočeš poskrbeti za otroke, da se zabavajo.
Ko boš. če boš, pa imela romantični vikend s tvojimuser posted image  pa ti definitivno priporočam banovske toplice: majhne, intimne, romantične.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 9:48:36   
riatia
Tudi jaz ti priporočam Terme Čatež. user posted image user posted image  Prenočuješ pa lahko tudi izven Čateških toplic, na Čatežu ob Savi (je bistvena razlika v ceni), ki je oddaljen od Term le 1 km.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 9:59:57   
Anonimen
V Šmarjeških ni NIČ.

(odgovor članu riatia)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 10:03:16   
puncica
Ma se spomnem še na ptujske so super za odrasle ker imaš savno finsko in turško kr pri bezeno in ni treba posebej plačevat sam za otroke se mi pa zdi da ni. men se je zdel najbolj primern za otroke čateške, je res kičast in skomercializiran ampak otroc ful uživajo tam. Tako da če gresta zarad Ane pejta v čateške. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu riatia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 10:10:44   
Anonimen
Evo, prav vsaki hvala, zelo ste mi pomagale. Zdaje sem povpraševanje poslala v čatečke in mislim, da bomo res šli tja, čeprav je skoraj enkrat dražje kot drugje user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 11:05:43   
*barbapapa*
Čateške ali pa Moravske toplice,....

Odvisno od kod prihajate.

Sama bi se pa odločila za Moravce - ker je res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Bazeni so super, tudi tobogan, .... Je dosti lepše kot v Čateških.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 11:11:47   
Doroty
Evo moj prvi odgovor na RR.
Mi smo bili v začetku septembra v Moravskih in to v apartmajih. Ti so res super, je eno naselje z hišicami (Prekmurska vas), notranjost je fina. Glede toboganov pa je tako, da imajo dva (enega večjega in enega srednjega), 'vhod' v oba pa sta skozi posebni stolp (v katerem je pozimi malo hladno, sploh za manjše otroke). V notranjosti je en manjši bazenček za otroke z majhno drčo. Glede čistoče pa nam te toplice delujejo tako tako...
Ker imamo že večjo hčero, so nam tudi Moravske kar OK, čeprav je res, da so Čatežke za otroke zakon. Tu pa smo stanovali samo v hotelu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 12:06:33   
Ro-La
Čatežuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 12:12:48   
Maček Muri
Sicer niso toplice, pravijo pa, da je fino v Žusterni. Imajo tudi vodni park, pa še ob morju si.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
3.11.2005 13:04:44   
india
Vsekakor Moravci, ker so tudi za otroke ful pripravni. Pa poleg tega imaš na izbiro hrano, pa še na izlet lahko greš kam.
Banovci pa niso ravno tako "pisani" in pripravljeni na otroke.

kaj pa Atomske?

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
20.11.2005 13:28:59   
corfu
Hotel Žusterna v Kopru je tudi super, zdaj so lastniki Terme Čatež in tudi notranjost je dosti podobna čatežkim, a mnogo manjša. Priporočam, pa še morski zrak!!!user posted image

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
20.11.2005 22:50:03   
KODA
Res je Žusterna je tudi super,samo manjša.
Drugače pa je Čatež zakon.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
20.11.2005 23:03:46   
viv_
Moravci nimajo primernih toboganov za otroke. V Podčetrtku je tudi za otrke bolj tako tako, en otroški bazen in to je to. Čatež je definitivno najboljši, kar se tiče vseh "pripomočkov", pa tudi Žusterna je simpatična.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Toplice - v katere naj gremo?
24.11.2005 10:21:05   
Anonimen
Tako. Bili smo v Čatežu in bilo je enkratno! Vsaj kar se tiče Ane in bazena. To je super, ker imajo kar veliko za otroke, čeprav sem pričakovala še več. Nimajo npr. nobenega tobogančka za čisto male otroke. Pa motila me je gužva (bili smo med vikendom), tako da res ne vem, kako mora to izgledati med počitnicami user posted image
Na jetra so mi šli mulci cca. 10 let, ki so se popolnoma brezobrazno spuščali po večjem toboganu, se vmes ustavljali, skakali na glavo, se zaletavali v nas, no ampak je res, da sem jaz zelo občutljiva na take zadeve in sem pričakovala, da bo kakšen redar res naredil red, ne pa da si je ogledoval glivice na svojih nogah. Skratka, osebje se mi je zdelo naveličano in malodušno.
Kljub vsemu je bilo nadvse lepo, tako da bomo šli zgodaj spomladi še enkrat.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?