|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sleep&play
3.11.2005 11:03:57   
janjja
Zanima me če jih katera že uporablja in kakšne se vam zdijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sleep&play
3.11.2005 11:13:01   
CUKRČEK
Jaz sem samo enkrat kupila omenjene plenice in mi je bilo prekleto žal. Tako slabih plenic pa še ne. 2x se polila in že ima hlače mokre. Podn od podna.
Pri nas se še vedno najbolj obnesejo Lumpi plenice. Pampers so na sploh en šit.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sleep&play
3.11.2005 11:15:34   
CUKRČEK
2x se polila = 2x se polulauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sleep&play
3.11.2005 11:27:03   
puncica
Tudi jaz pravim te pampers plenice so pa podn od podna, res da so tanke ampak totalno ne funkcionralne, vse premoči, tako da raje dam nekaj več pa kupim navadne zelene pamperske.

Smo pa probal vse mogoče plenice in še vedno smo pri pampers:
- fixis - super ampak imajo jih le v baby centru kar je predaleč za nas
- lumpi - imel smo eno, pa se je ravno takrat tamala pokakala do vratu in od takrat nismo več probal
- huggies - premočijo in smo bili ful nezadovoljni z njimi
- babylove - so vredu čeprav jih ne bi ravno za ponoč gor dajala pa DM predaleč za nas
- babydream - so mi všeč a spet problem razdalja Muller je predaleč

Drugih pa ne poznam, Skratka še vedno smo pri pamperskah ker jih dobim v prvem merkatorju in glede na lumpi in huggies se mi zdijo pampers še najbolj primerne za našo rito čeprav še zdaleč niso idealne.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sleep&play
3.11.2005 15:19:16   
Twetty
Sm verjetn edina,ki nimam tak slabih izkušenj.Lin bo stara 10 mes.,tak da kr fejst lula,pa jo pač previjem.Pampers mi še nikol niso premočile,pa tud razen ponoč nima Lin več kot dve uri isto pleničko.Močile so mi pa hugis-ove.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sleep&play
3.11.2005 16:53:34   
*goldfish*
meni so pa za čez dan fanj! samo za ponoči jih pa ne uporabljamo, ker je mali vedno potem premočenuser posted image

(odgovor članu Twetty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sleep&play
3.11.2005 17:48:41   
b.nika
Jaz sem uporabljala Pampers active baby in sem bila full zadovoljna z njimi.Sedaj sem pa za probo kupila Pampers sleep&play, so bolj tanke, ampak so super.Mi še niso premočile, pa jih ima gor čez celo noč.Nama se obnesejo.user posted image

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sleep&play
3.11.2005 19:04:44   
janjja
No danes smo jih tudi mi sprobali pa nimam kaj rečti. zaenkrat so se obnesle. tudi čez noč ni prišlo nič čez. Nekaj časa sem bila zadovoljna z lumpijevimi, pol pa je po hrbtu kjer ga prekriva plenica dobila izpuščaje in jih je pediater odsvetoval, ker menda ne dihajo tako dobro kot druge plenice in iz tega stališča niso ok.

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sleep&play
4.11.2005 10:31:43   
alja2004
tut ni uporabljamo plenice sleep&play pa smo full zadovoljni ker pri drugih je imela takoj vneto ritko, pri pampers pa nikoli

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sleep&play
4.11.2005 18:16:31   
Tia27



Sleep&play je en drek, vse pride prek, najboljše so Fixis, vsaj nam, drgač pa od pampersk active baby.



(odgovor članu alja2004)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sleep&play
4.11.2005 18:34:37   
čaki
mi uporabljamo lumpi-user posted image user posted image user posted image  tamala je stara 1 leto in ponoč jo ima okol 13-14 ur na riti pa do zdaj nismo mel nobenga sranja da bi šlo čez.user posted image user posted image user posted image   pa mislim da so še najcenejše... kar je pa tud važno..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?