|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj na smuči
10.11.2005 9:22:16   
76suza
Februarja se odpravljamo na smučanje v Kranjsko goro in me zanima če je pri 26 mesecih še prehitro za smučke. Kolko se spomnim se na smučiščih dosti sreča majhne otroke, ki jih je sama čelada in se veselo spuščajo v dolino.
Saj bi ga opremli z vso zaščitno opremo, pa še kakšnega učitelja bi najeli.

Moram pa dodat, da je precej atriven otrok.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj na smuči
10.11.2005 12:46:48   
miša1




Ja, zakaj pa ne, če imate možnosti. 
Poznam otroke, ki so komaj shodili, pa so že bili na smučeh.

Kmalu je treba začetiuser posted image


lp



(odgovor članu 76suza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj na smuči
10.11.2005 12:58:45   
Anonimen
Brez veze tole z učiteljem. Plastične smučke mu kupite, tiste, ki ne drsijo in se pripnejo na čevlje, pa naj hodi malo po Kranjski Gori z mamico in očkom. Res je najbolje tako, razen če ni otrok kak športni genij. Moj ni in sem po izkušnjah ugotovila, da bi pri tej starosti, ki jo omenjaš, morala narediti to.

(odgovor članu miša1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj na smuči
10.11.2005 14:12:00   
SaaS
Pri dveh letih učitelj verjetno res še ne pride v poštev. Ampak na smučke ga pa sigurno lahko postaviš. Jaz imam slike iz Kranjske, ko me pri 20m, oči vleče na smučkah, brat pa pri 15m.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj na smuči
10.11.2005 14:28:24   
kofetek2010
naš je začel smučat pri 23 mesecih, s čisto pravimi smučmi, pancarji in obvezno čelado - jasno, da se ni smučal tako kot se sedaj, a je bil ful navdušen, da se je premikal po položnem delu (na baby smučišču) user posted image
v smučarsko šolo smo ga dali pri 5 letih, imel je privat učiteljico s katero sta se smučala na MB Pohorju po snežnem stadionu user posted image
sedaj pa itak že obvlada, a ga vseeno damo za 1 teden v smučarsko šolo, da obnovi svoje znanje in da se lahko midva vsaj tiste 4 ure nasmučava, ker ko se gremo vsi trije smučat to ni to user posted image  

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj na smuči
10.11.2005 14:35:36   
Seven*
Moje otroke bo pa Mehurcica instruirala, ko je itak carica!! user posted image user posted image user posted image Hihi!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj na smuči
11.11.2005 20:56:22   
Anonimen
Punce,naj se vam nikamor ne mudi.Otroške nogice,predvsem pa gležnji še niso dovolj razviti za take podvige.Pride hitro do kakih poškodb.Počakajte tam do enega 3.leta s tapravimi smučami.Isto velja za rolarje.
Moja je pri 3. šla na smuči in od takrat je vsako zimo vsako soboto na snegu.Tudi rolat je začela približno takrat.
Tako so mi tudi svetovali v šoli in na tečaju.
Pa uživajte na snegu!Mi tudi komaj čakamo na zimo.Moj user posted image  inuser posted image gresta jutri na ledenik preverit,če še obvladata. Midve z user posted image  bova pa doma...

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj na smuči
12.11.2005 20:20:47   
KODA
Naš petletnik je šele letos prvič pokazal zanimanje za smučarijo.Prej pa sploh ni pokazal zanimanja in ga nismo silili.To sezono ga bomo prvič postavili na smučke.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj na smuči
21.11.2005 10:49:58   
gogi27
Naš Luka prvič na smučah pri 3 letih pol . Smučala sva na klančku za hišo.
Peljal se je naravnost brez zavijanja ( ni imel dovolj moči v nogah) Imel je prave smuči dolžine cca 60 cm in prave pancarje. Peljal se je tudi z pomočjo vajeti (bil je zelo navdušen ). Pri 4 letih in pol pa je že "lepo" smučal (Vpisal sem ga v klub, kjer imajo čez celo leto telovadbo, pozimi pa smučajo)

LP
Gorazd  
PS!
Smučat so ga učili pri http://users.volja.net/medvodest/

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj na smuči
21.11.2005 13:24:47   
HuAnita
Moj uči malčke, ampak striktno ne mlajše od 3 let, ne vem pa, kako imajo druge alpske šole to urejeno...

(odgovor članu 76suza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj na smuči
4.12.2005 21:38:40   
Lianna
Mislim da ni prekmalu. Lani sem bila na smučanju, kjer je še ne 2 letna deklicala "smučala" na plastičnih smučkah in uživala. Res pa da je bilo to na njeno željo. Ko je hotela so se starši z njo dol spustili.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj na smuči
7.12.2005 10:43:52   
Lenny
Poskusite, če bo pokazala veselje, zakaj ne! Vprašanje je samo, če boste našli vaditelja za tako majhnega. Sicer pa bosta v tej starosti popolnoma dovolj mamica in očka, pa mini hribček za prve korake oz. spuste. Meni so prave smučarske čevlje pred 3. letom odsvetovali (pediater), nekateri pa jih veselo uporabljajo.
Pa veselo smučarijo!

(odgovor članu 76suza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
13.12.2005 22:05:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj na smuči
13.12.2005 22:22:36   
Anonimen
A veš kaj, Deni? Jaz sem lansko leto gledala Tiborja, ki je imel prave smuči in pancarje, in enega enako starega malčka s plastičnimi smučmi. Tibor je pizdil 100 na uro, ker mu je drselo in nog ni obvladal. Vse je takoj zmetal dol in ni bilo šans, da bi dal nazaj gor. Tisti otrok pa se je lepo sprehajal na tistih smučkah gor in dol, s palicami v rokah in lepo jih je postavljal, tako kot je treba, pa ves srečen je bil, da smuča. Mamica pa tudi, ko ga je gledala. No, kaj je boljše?
Pa letos mo na smučišču srečali enega Gorazdovega kolega, učitelja smučanja, z njegovo familijo. Ta mala punčka je bila stara dobri dve leti. Jo je imel v pancerjih, da se jih navadi, pa na smučeh brez robnikov se je malo peljala po ravnem.
Torej ne more biti kriza s temi plastičnimi smučmi. Meni je žal, da jih nismo lansko leto nabavili. Zdaj je že brez veze. Čeprav res nisem prepričana, da ne bi tudi tistih Tibor z ihto zmetal dol, ko mu kaj ne bi šlo 100-odstotno po načrtih ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
13.12.2005 22:26:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj na smuči
13.12.2005 22:30:49   
Anonimen
Ja, saj res.user posted image  Saj vi tudi na Poljuko hodite, a ne? Mi bomo tisti teden pred novim letom gotovo tam, če bo le vreme spodobno. Smo pa tam pri Jelki, če veš, kje je to. Ful lepo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj na smuči
13.12.2005 22:36:09   
Anonimen




Mene pa zanima koliko je najmanjša številka pancerjev?
Lp



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj na smuči
13.12.2005 22:41:22   
Anonimen
Po moje 26, ampak nisem prepričana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
13.12.2005 22:42:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj na smuči
13.12.2005 22:45:39   
Anonimen
Neža ima tudi plastične smučkeuser posted image Pa tudi ni preveč navdušenauser posted image







(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj na smuči
13.12.2005 22:49:57   
Anonimen
Vprašanje, če bo s tapravimi kaj bolj. Po moje so še premajhni. Se jih pa ne sme silit, drugače še tisto malo volje izgubijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj na smuči
13.12.2005 22:52:40   
Anonimen



Se popolnoma strinjam,da se jih ne sme siliti



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
13.12.2005 23:03:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj na smuči
13.12.2005 23:08:19   
Anonimen




Deni hvala, pa poglej našo smučarko
(sem jo dala v album)
Lpuser posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?