|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa rabijo.....
6.12.2005 9:59:34   
Bejba
....da resnično shodijo? Naš sonček je namreč svoje prve korake naredil že 19.11., potem pa smo fasali hude norice (bili smo celo v bolnici) in, ker ni imel nobene moči (tudi apetita nobenega), tudi ni hodil. Tako smo bili potem spet na začetku. Ampak še sedaj, naredi samo par korakov, sploh mu ne zalaufa da bi kar hodil. Sem preveč neučakana?

LP, Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa rabijo.....
6.12.2005 10:12:19   
Sibil_
Eh ja, nisi edina.user posted image
Moj Patrik (ki je par dni razlike s tvojim če se ne motim), se je že spuščal na začetku oktobra in delal po nekaj korakov.Potem je pa šel v vrtec in je bil mesec in pol non-stop bolan, pa 3x antibiotik, itd. in je čisto padel ven.user posted image
Sedaj že sicer gre tudi po 10-15 korakov, samo ni to še prava hoja-no vsaj po moje ne.Mah, bo že.
Jaz se ne sekiram preveč, ker potem bo treba pa za njim letat....user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa rabijo.....
6.12.2005 12:20:46   
ma-ja
Moja dva sta oba shodila po 16. mesecu. Pa nista bila nič bolna ali kaj takega. Pač, to je ena stvar, ki jo mora sam otrok narediti. Ko se bo odločil, bo hodil. Mislim, da se ne da kaj prav veliko vplivati na to.
Sicer pa bo v življenju še veliko prehodil, to kratko obdobje ima pa tebe, da ga okoli prenašaš user posted image !!

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa rabijo.....
6.12.2005 12:48:00   
dory
No pr nasem se vcasih iz trme se kaj izcimi...pri 11m je zacel delat kak samostojen korak..padu na glavo, se fejst obuskal in takoj nazaj na noge...konec 12m je ze sel od enega do drugega sam...ko je upihnil prvo svecko je ze sibal po bajti :)

(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa rabijo.....
6.12.2005 13:21:14   
Baby
Oj!
Tud moja deklica je že kar lepo koracala. Potem sva bili bolni, 5 dni v bolnici.
To jo je vrglo nazaj za dva ali celo tri tedne. Potem se je pa kar odprlo (stara ja eno leto in pol).
Kar daj mu čas pa te bo nekega dne presenetil.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa rabijo.....
8.12.2005 9:03:35   
janjja
Dajta času čas. Saj bo.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa rabijo.....
8.12.2005 20:55:52   
frutka_
Glede na to, da sta bila zaradi noric celo v bolnišnici mu je morda bolezen pobrala veliko moči. Morda potrebuje več časa in energije da se postavi na nogice. Naš je shodil pri 1letu in 1tednu! Saj bo...ampak potem bo šele norišnica, ko boš letala za njim in ga lovila!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?