|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bohinj
19.12.2005 21:27:01   
viv_
Ali kdo ve za kakšne luštne in cenovno ugodne apartmaje v Bohinju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bohinj
20.12.2005 11:22:23   
fricka
Hotel Zlatorog ima občasno cenovno ugodne pakete. Hrana je fantastična.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bohinj
20.12.2005 13:07:25   
viv_
Hočemo apartma, zato da zvečer lahko zapremo vrata spalnice user posted image  

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bohinj
21.12.2005 15:16:48   
Dadi
Hehe viv zakuga pa v Bohinj rinete?user posted image   Mi mamo celo bajto frej...samo eno pomanjkljivost ima ta bajta...da nima ne oken in vrat...pol jih ne boste mogli zapirat.user posted image  Mamo samo gole stene in streho. Tle v ta stari bajti pa ni placa, k se nam je en del bajte zrušu pa še nimamo čisto vštimano. Žal.
Je pa zelo lepo zdej....polno snega(samo ceste so kopne) pa sonček tako da sem s tamalima vsak dan vsaj po eno uro zunaj.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bohinj
21.12.2005 20:40:33   
Primoza
Mi hodimo k košarkarju Zdovcu. So prijazni, v kleti je igralnica, možnost naročenega zajtrka in lakacija je mirna, stran od ceste.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bohinj
22.12.2005 9:16:17   
viv_
primoza - a ves da sem pri njih rezervirala user posted image  super! Pa že z več koncev sem slišala pohvale...

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bohinj
22.12.2005 12:31:10   
viv_
Dadi - ma da gremo mal na sneg, za kopat je blizu (pa ne mislim jezera, hehe), za smučat je blizu, za sankat je blizu... pa da mal zamenjamo okolje!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bohinj
22.12.2005 14:47:47   
Dadi
Ja sej vem ja kako je to. ...Ok pol gremo pa mi v vaš kraj...da mal zamenjamo okolje, pa da se mal snega odvadimo pa tko.user posted image  Spremembe pa morajo bit. Pol pa uživajte viv.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bohinj
2.2.2006 11:17:04   
Anonimen
Kje pa ima ta Zdovc apartmaje, viv, primoza??
Mi gremo marca v Bohinj, 2 družini, pa bi radi kakšne fine, lepe, moderne in dobro opremljene apartmaje (imamo majhne otroke).

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bohinj
2.2.2006 11:31:44   
viv_
http://www.bohinj.si/zdovc/

Evo stara... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bohinj
2.2.2006 11:35:05   
Anonimen
O viv hvala! user posted image  tega pa nisem najdla na netu.
A ste že bli potem tam? In kako je bilo? Mal napiši no, da se bomo vedeli odločit.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bohinj
2.2.2006 11:39:02   
viv_
Nismo še bili, gremo zdej, od 7.2. do 12.2. - sam 2 dni dopusta, pa si 5 dni frej... fensi...

Ben bo pomoje vleku še smučke sabo, midve s tamalo pa sam kopalno opremo in sanke. Jaz nisem tak ski fanatik, tako da tista varjanta o izmeničnem smučanju odpade, Ben se bo pa pomoje šel eno dopoldne mal zjagat na Vogu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bohinj
2.2.2006 11:45:37   
Anonimen
No fajn, potem pa že nestrpno pričakujem tvoje poročilo o Zdovcu in Vodnem parku. Mr Traktores pa seveda Benovo poročilo o divjanju na Voglu, ker po mojem bo tud še marca tam sneg.
Po netu zgleda vse zelo v redu, ti boš pa povedala, kakšni so kaj apartmaji.

Fajn se imejte, pa lep kulturni praznik želim v Bohinju user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bohinj
2.2.2006 19:11:23   
Primoza
Mi smo bili pri Zdovcu dvakrat, prijazen štejerc je oskrbnik, fitnes je bolj v razsutem stanju, imajo pa zelo lepo igralnico, pa možnost zajtrka itd.

Letos gremo spet.
V vodnem parku sem si zlomil nos na toboganuuser posted image , kjer se kaki ljudje zataknejo in obtičijo na mestu. Se pravi malo previdnosti ni oveč, posebno v gneči, ki nastane čez vikend.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bohinj
2.2.2006 19:19:11   
MarijaPo
ja, kaj si pa tok norel po toboganu user posted image

no, sej, jaz sem si pa enkrat strgala kopalke na toboganu

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bohinj
2.2.2006 19:46:59   
Primoza
Nisem norel, peljal sem tamalo, ki ji ni bilo nič, zahvaljajoč mojemu nosu, ki je prevzel udarec...

Seveda je bilo krivo žensko bitje, ki ni znalo šofirati, pa še otroka je imela s seboj.

< Sporočilo je popravil primoza -- 2.2.2006 19:48:01 >

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bohinj
2.2.2006 19:53:47   
MarijaPo
vedela sem, da bom sprozila plaz user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bohinj
3.2.2006 9:37:05   
Anonimen
Ženske so itak sam za k šporgetu, ne pa za po toboganu se drajsat, ane primoza user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bohinj
3.2.2006 21:55:11   
Primoza
Saj sem vam položil v usta. V glavnem res je treba paziti na tistih toboganih. K šporgetu pa ne pustim nobene ženske, si ne mislim uničit še želodca, če sem si že nos.

< Sporočilo je popravil primoza -- 3.2.2006 21:56:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bohinj
13.2.2006 11:54:52   
viv_
Meta.,

no, mi smo se vrnili! Vglavnem, apartmaji so prijetno opremljeni, v hiši je tudi savna. Mi smo imeli apartma v pritličju, tako da sva zvečer šla lahko v savno, ker je baby phone vlekel brez težav. Tamala je imela zastonj, tako da smo plačali nekaj čez 8.000 Sit na dan za najem apartmaja. Od apartmajev do jezera je 5 minut peš.

LP, viv


(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bohinj
14.2.2006 12:36:05   
Anonimen
Hvala, viv. Mi smo tačas že rezervirali apartmaje preko nekega podjetja, tako da gremo pravzaprav na Koblo in bomo plačali 4 jurje na dan user posted image
Bo pa Jure ostal v rezervi user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?