|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
19.1.2006 21:58:20   
SPORTINA
SPET VPRAŠANJE, " KAM NA MORJE, Z MAJHNIMI OTROCI "?

Vem, da sta bili pred kratkim že dve podobni temi, a jaz bi vas prosila še za bolj konkretne predloge, nasvete ideje....Ne samo kraj...
Radi bi kaj novega, a vseeno preizkušenega.
Niti ni problem izbrati kraj, a zanima me, če ima katera res kakšen dober preizkušen predlog. Mogoče celo link ali kakšno slikico!
NAŠE ŽELJE....
HRVAŠKO MORJE (OTOK ali SREDNJA DALMACIJA)
APARTMA V BLIŽINE PLAŽE 
PLAŽA MIVKA ALI PROD (ZA 5 IN 1 LETNEGA OTROKA)
BLIŽNA MESTA ZA VEČERNI SPREHOD

Imate izkušnje z Staro Novaljo/Pag in Lopari/Lošinj?
RES, RES BOM HVALEŽNA........user posted image user posted image user posted image
Gotovo zanima še koga...

HVALA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
19.1.2006 23:33:02   
tina100
hay sportina,mi smo bili lani na pagu-gajac in je bilo super mir fajn naj ,naj plaza zrce nebo ti zal,sicer sem bila preko kolegov v privat apartmaju pa tudi cene v drugih apartmajih niso drage.pol zvecer pa na cago v novaljo nimas bolsega verjemi.

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
19.1.2006 23:42:58   
lelaval
Mi hodimo v kamp - imamo svojo prikolico. Je malo naprej od Opatije. Plaža ni čisto blizu prikolice, tako, da sem brez skrbi, ko se starejša dva igrata sama z otroci. Je pa bilo lani B.P. z najmanjšo, ki je bila 1,5 meseca stara.

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
20.1.2006 7:38:32   
klavdijas
Mi gremo letos na celino, dolgo časa smo hodili na Hvar v Milno, letos je pa čas da gremo drugam:

http://www.infoadriatic.com/hrvatska/primosten/primosten_10.shtml

Na internetu najdeš vse živo. Še nekaj predlogov:

http://www.adrialin.com/si/hrva-ka-dalmacija-apartmaji_7120.html.simple=1&regionID=3&dateFrom=24.6.2006&dateTo=2.7.2006&adultNo=2&kidNo=2&alterKind1=11&alterKind2=4&roomNo=2&person=4

http://www.adrialin.com/si/dalmacija-apartmaji-hrva-ka_5566.html.simple=1&regionID=3&dateFrom=24.6.2006&dateTo=2.7.2006&adultNo=2&kidNo=2&alterKind1=11&alterKind2=4&roomNo=2&person=4

Lep pozdrav,

                      Klavdija

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
20.1.2006 7:41:25   
hanita
Mi imamo vikend na Pagu, meni je sicer lepo tam, ampak za majhne otroke, hm, ne bi ti ravno priporočala. Razen v kampu Straško ni sence skoraj nikjer. V Stari Novalji je sicer lepa plaža , a sence prav malo, moraš biti res prva, da jo najdeš. V Gajacu, pa sploh, sam beton in sence nič, razen,če so kaj na novo posadili.

Sicer jih je dosti prišlo k nam na morje tudi z majhnimi otrocmi,so pač imeli dežnike in hodili večkrat na dan v apartma,ker je pač zelo blizu morja, a meni, če ne bi bila tako navajena na Pag, ne bi bilo ravno lepo.

Nekaj so ene govorile tu o Rabu in nekih super plažah za otroke. Ena moja kolegica je bila lani na Murterju in je bila zelo zelo zadovoljna. Apartma so imeli skoraj na plaži, plaža pa je  idealna za otroke , saj je plitva voda več kot 100 m (mivka) in še senca je.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
20.1.2006 8:17:05   
Anonimen



Mali lošinj- naselje Čikat.Sanjsko! Lahko si na mivki ali na kamenčkih. Imaš možnost za dolge sprehode, igrala, blizu je center do katerega je urejena peš pot, senca.....



(odgovor članu SPORTINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
20.1.2006 10:01:29   
cicido
Mi imamo prikolico na Pagu, kamp Strasko. Smo blizu morja, WC-ja in trgovine, tko da je zelo lepo, sploh za otroke. Zvecer pa se pes odpravimo v Novaljo. Je kakih 20 min. hoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
22.1.2006 14:31:16   
bombonček
Mi vsako leto letujemo v Zadru kopamo pa se v Zatonu kjer imajo plažo urejeno prav za družine vendar ja nekaj malega za plačati vendaj je vredno dati nekaj kun,ker lahko otroci res uživajo.Je pa deset minut vožnje od Zadra.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
22.1.2006 14:51:56   
Primoza
Mi 4 smo se letos odločili za 14 dni v Tučepih v novem klimatiziranem apartmaju z dobrimi 50 kv. m površine in koriščenjem polpenziona, da mi ne bo treba kuhati. Varianta sem mi zdi cenovno zelo ugodna, če primerjam ponudbe na www.adriatica.net.




< Sporočilo je popravil primoza -- 7.3.2007 18:15:23 >

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
24.1.2006 8:56:56   
Anonimen
Primoza, kje pa so ti Tučepi? Slikica plaže izgleda kar zanimiva. Ampak se mi zdi, da je hiša kar visoko v hrib. Ampak vi ste itak hribolazci. user posted image
Pa cena tudi (sem gledala sicer za studio). Je to res cena za celoten studio za vse osebe na teden? Skoraj ne morem verjet.


(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
24.1.2006 19:54:52   
Primoza
Makarska riviera.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
26.1.2006 12:28:32   
Mateja-15
Mi smo bli lani na Pagu v Stari Novalji pa ni najbolj primerna za majhne otroke. So mi pa predlagali Rab in Makarsko.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "KAM NA MORJE", PONOVNO, PROSIM...
28.1.2006 8:31:13   
ankaa
IZVIRNO SPOROČILO: Selena

Ampak se mi zdi, da je hiša kar visoko v hrib.


Ni v hribu, ampak so hribi (masiv Biokovo) čisto blizu morja.
Seveda je to eden izmed plusov za nas, da ne gremo v kako nižino in postanemo depresivni.

Tukaj je nekoliko več informacij:

http://www.apartmani-saric.com/gdje_smo.htm 

To je seveda napisal primoza.

< Sporočilo je popravil primoza -- 28.1.2006 8:35:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?