|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tae bo
23.1.2006 20:42:49   
kepa*
Pred leti je bila to zelo popularna vadba, sama sem si presnela videokasete s to vadbo. Koliko sem vadila, je seveda druga pesem.user posted image

Zdaj pa se nič več ne sliši o taebo-ju. Se še kje izvaja? In zakaj je tako hitro poniknil, prej pa tak boom?
Vam je ta vadba všeč? Da rezultate?



_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tae bo
23.1.2006 21:02:22   
vesna fž
jst glih juter začnem hodit.Sem pa že pred 3 leti hodila dober mesec ker več pol zarad službe ni znesl in morm reč da se je poznala sicer kg niso šli dol se mi ja malo telo oblikovalo če bi nadaljevala bi bla pomoje pravauser posted image user posted image .Mal heca ampak res je super stvar-recimo aerobika je zame predolgočasna in nezanimiva.

lp vesna


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tae bo
24.1.2006 1:34:05   
Joe
Kaj bo?!?

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tae bo
24.1.2006 8:09:37   
dory
Jst sem hodila na tae bo pred stirimi leti, ko sem se dejansko spravla migat...ta vadba me je cist fascinirala...in ko sem zacela sem tok notr padla, da sem v treh mescih shujsala 12kg...pa se nisem kej prevec manj basala, saj je hrana moja sibka tocka...od takrat hodim na aerobiko..zal se je po tem letu zanimanje za tae bo zmanjsalo in smo presaltal na step, saj imamo v nasem kraju eno hudo dobro vaditeljico stepa...pa sem jih sprobala kar precej, a ona se obnese najbolj...in zej ze tri leta stepam :)

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tae bo
31.1.2006 17:34:53   
BaniT
Meni je fajn stvar, ampak mora biti družba prava. Jaz sem nehala hodit, ker so moje kolegice obupale, pa nisem več hotla hodit!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?