|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NUJNO- vneta ritka
26.2.2009 22:02:49   
Katjusa
ko nam ni pomagal ne bepanten ne ognjič seveda tud ne nobena hladilna kremica sem uporabla stari dobri puder (nivea) za otroške ritke in v eni noči se je popravlo za 50% ostalo pa v 2 dnehuser posted image user posted image user posted image
stara tema pa morda vseeno komu prav prideuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 26.2.2009 22:04:15 >

(odgovor članu deja87)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NUJNO- vneta ritka
26.2.2009 22:06:59   
zmajaz
Canesten je samo za glivice - če niso glivice, pa ne pomaga.

Naša je imela samo 1x do zdaj res zelo vneto ritko z rdečimi pikicami, ki niso in niso izginile (dobila jo je pa po enih Niveinih robčkih), in sem ji potem skoraj en tedn ob vsakem previjanju umivala s hrastovim lubjem, temeljito sušila in potem še namazala s praško pasto - pa ni bilo nič kaj bistveno boljše. Potem sem kupila Bepanthen in se je ritka v hipu pozdravila - Bepanthen plus bi pa verjetno še bolj pomagal. Od takrat naprej uporabljam samo to - če recimo ne opazim takoj, da je pokakana, ima takoj rdečo ritko - v tem primeru namažem z Bepanthenom in običajno je že do naslednjega previjanja bistveno boljše, do naslednjega dne pa ni več ne duha ne sluha o kaki rdeči ritki.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 26.2.2009 22:08:00 >

(odgovor članu deja87)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NUJNO- vneta ritka
26.2.2009 22:07:12   
AnciM
Res je stara tema, ampak stare čistilke otroških ritk poznajo marsikateri recept, ki deluje. user posted image

Tu sem dobilo idejo za fen in res je delovalo. Od takrat nobenih problemov in nobenih posebnih kremic.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NUJNO- vneta ritka
26.2.2009 22:22:22   
benika
Mi pozdravimo vneto ritko le s Praško pasto ali pa Tea tree kremo.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NUJNO- vneta ritka
26.2.2009 22:28:42   
Anonimen
Sicer pri nas ni šlo za ful hudo vneto ritko, ampak tako rahlo rdečino okoli lulike pa je bilo po praški pasti še slabše ... bepanten je tak tak naredil da ni bilo slabše ful boljše pa tudi ne ... danes sem pa kupila od mustele kremo za vneto ritko in upam, da bo bolje ... kanastena in teh maziv pa jaz brez posveta z zdravnikom ne bi mazala ... no saj v torek imamo tako ali tako posvetovalnico, pa bom malo povprašala P glede tega.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NUJNO- vneta ritka
27.2.2009 12:31:39   
ellienovak
nevem moji hčerki ni preveč pomagal ji je samo razdražil ritko tako da je imela še bolj vneto
Alojo dobiš še kar kvalitetno v lekarni ampak je draga jaz osebno jo naročim posebej

(odgovor članu deja87)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NUJNO- vneta ritka
27.2.2009 14:34:56   
aniram
Si morda poskusila z Daktarin kremo ali pa z Lamprehtovo kremo?

(odgovor članu renbos)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NUJNO- vneta ritka
27.2.2009 23:13:11   
mama ti si moja
pri nas je pomagala krema DAKTARIN

(odgovor članu renbos)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NUJNO- vneta ritka
28.2.2009 8:41:57   
Deja
Pri nas doma imamo 6 tednov starega dojenčka in prve 4 tedne je imel čisto vredu ritko. Potem pa sem se pregrešila in pojedla malo bolj začinjeno meso, njegova ritka pa je postala živo rdeča z pravimi razpokicami. Sprobali smo vse možne maže od kamilic, ognjiča, penatena, kreme za ritko od dm-a, lanolin......

Bila sem že čisto obupana, ker že več nisem vedela s čim naj namažem. Potem pa sem v šparu na polici zagledala tole kremo

http://www.nivea.si/products/show/18305 

pritegnila me je že z imenom. In res. mažem ga 3 dni in razpokic več ni, rdeče je za več kot pol manj, pa tudi prizadeta površina je za pol manjša!!!

To kremo toplo priporočam - nam je pomagala in brez nje več ne gre!!!

lep pozdrav


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu mama ti si moja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NUJNO- vneta ritka
28.2.2009 9:13:18   
Soncnica Sandra ***

naša je imela samao ful rdeče in malo pikic,pa ji je pomagal bepanten plud (ki celi in dezinficira), drugače pa v tvojem primeru baje ful pmaga kreme od Mustele, ki se jo dobi v lekarni


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NUJNO- vneta ritka
28.2.2009 9:29:52   
čipka
nam je pa pomagal samo ribodermin

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NUJNO- vneta ritka
1.3.2009 6:13:41   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Moja je imela še bel jezik - potem so to iste glivice. Sem morala k zdravniku - dobile kremo Canasten.

tudi nam je pomagal canesten, s tem, da smo tudi plenice zamenjali. pa je bla ritka OK po 2 dnevih! user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NUJNO- vneta ritka
1.3.2009 6:24:36   
Ploha
pri nas je tudi canesten rešil težave, pa še neko kremo sem dobila, ki jo v lekarni zmešajo, je pa advantan pa neki na b,...belobazel se mi zdi, pa sušenje ritke med previjanjem user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NUJNO- vneta ritka
1.3.2009 19:41:11   
annya
Najboljša je krema Lasepton (oz. vsi izdelki iz te linije). Kupi se pa v vivasani.

(odgovor članu deja87)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NUJNO- vneta ritka
31.3.2009 13:36:42   
kladje
Pri nas pa najbolj pomaga krema SEBAMED (dobi se le v Baby centru) in stane okrog 7 EUR - se pa dobi v škatlici in je v njej le 100 ml. Namažeš zelo na tanko (da koža lahko diha) in učinkuje že po prvi uporabi. To kremo imamo samo za izredne primere, drugače dnevno uporabljamo kremo od iste znamke, le da je večja tuba (ni pakirana v škatlici), stane pa približno enako kot manjša.
Odkar uporabljamo kreme znamke SEBAMED, ne poznamo več rdečih in vnetih ritk.user posted image
Priporočam jo zares vsaki mamici - upam da si jo glede na njeno ceno lahko privoščite.
Pa da bi bilo čimmanj vnetih ritk.user posted image

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NUJNO- vneta ritka
31.3.2009 14:51:44   
botrca
Nam pomaga ko ritko pobrišem, jo posušim s tetra pleničko in namažem z Mustela kremo. V 2-3 dneh izgine user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kladje)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NUJNO- vneta ritka
31.3.2009 15:08:50   
Najaa
Moji pomaga, ko je res že kriza, ribje mazilo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NUJNO- vneta ritka
18.6.2010 21:38:54   
tinkolin
Prejšnje poletje je tudi naša pikica imela vneto ritko. Ker smo bili na Kanarskih otokih, so nam v lekarni dali aloe vera gel; po srfanju na spletu sem ga našla tudi pri nas: aloe-trgovina.com
Huda stvar user posted image , tudi za mozoljčke,... mi ga imamo praktično za vse :)

(odgovor članu renbos)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?