|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
6.2.2006 9:54:16   
HuAnita
Aja, drugače sem pa tudi jaz najprej mislila, da imaš ti silno željo po 'everybody-spredi-zadi', ko sem videla ta naslov. Sem si mislila, tole Zaro pa razganja horny-hormon!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
20.2.2006 20:42:15   
ZARA




Morm vam povedat, da Zaronja že kak teden OBVEZNO sama je pri zajtrku in kosilu in ji gre super !! Sem full vesela, da jo vsaj 2x na dan ni treba futrat ...


To tamala mojaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image  iz Jovanke se je prelevila v pravo malo damo user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
20.2.2006 20:47:19   
Anonimen
O, super, bravo, Zara!
In kaj je zaleglo? Samo čas, a ne?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
20.2.2006 21:06:02   
ZARA



Ja, Spliš...zgleda, da res čas vse prinese...ne bom se preveč hvalila, da ne bom jutr že zjutri vsa besna...upam, da bo šlo samo na gor user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
23.2.2006 21:47:24   
Pupica
juho je od 1 leta sama.Tut rekla je sama, sama, in se borila za žlico.
Vse ostalo, pa je bilo tako, da sem jo vprašala a boš sama jedla , odgovor je bil NE!In mami, oči futrajta!
Danes poje juho sama že kar nekaj cajta, in tut ni ne vem kaj polita, mogoče za dve mali žlički juhice na slinčku. Vse ostalo je pa čist odvisno od hrane.
Solato lepo je z vilico ali žlico(odvisno od konsistence)
Ampak juho in olato ima fullll rada. Ko rečem kdo bo jedel juhico, jo kr odnese v kuhinjo, in že pleza na stolček.

vse ostalo, pa ponavad z vilico prebrska, mal v usta, al pa zlo počas v usta, tako da z najino pomočjo jemo kosilo 1 uro, in na koncu ko že v ta peto vzamem iz mikrovalovke pogreto hrano, ponavadi jaz dokončam.
Zajtr je sama...večerjo se pusti isto pedenat kot za kosilo.Če je kaj dobrega(jajček, hrenovka, je sama), če so kosmiči, puding,čokolino morava mi2 futrat.

Edino sadje...to pa vzame v roko čist vse kar ji dava in jeuser posted image Vedno!


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
23.2.2006 21:54:31   
ZARA



Ej, ti pa viv nehejta z vajinimi pridnimi otroci, ker mi zbijata moralo! user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
24.2.2006 13:29:57   
Pupica
a dej no Zara, pa nauš zdej rekla da Zara pa ni pridna. Kr poglej kuk t je spala!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
24.2.2006 14:33:39   
bini
ej Zara... naša je velik slabš kot vaša user posted image ... pa zaenkrat ji nič ne fali,...
edino kar sama poskuša jest so stvari, ki se jih da na vilco nabost, pa še to moram jest nabadat, da ona v usta nosi... da bi juho jedla sama, haha si sploh ne predstavljam kako bi to šlo .. user posted image  - madonca pupica, ampak tale tvoja je pa carica, da tole že od 1 leta obvlada... svaka čast!!
jest pravim vsak ob svojem času... naša in motorika sta že od nekdaj mal skregane (sej se je tud kotalit šele pri 9m naučila) , ampak počasi bo tud naša prišla v formo... user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Vsaj za dan žena bi mi lahko kupil š...
Vse to, po čemer ženske tako zelo hlepimo od svojih moških, si lahko in moramo dati tudi same. Tudi in še posebej na dan...
Kaj v praksi pomenijo spremembe za osnovno...
Jeseni začnejo veljati nekatere spremembe v osnovnih šolah. Na 144 se vpeljuje prenovljen koncept razširjenega programa,...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?