|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi poljub
6.2.2006 14:16:04   
Anonimen
Moj pravi pravi poljub je bil pri ene 15ih in je bil čudovit. Bil pa je z mojim sedanjim fantom. user posted image  Sicer potem vmes nisva bila nekaj let skupaj, ampak poljub mi je pa ostal v ful lepem spominu. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prvi poljub
6.2.2006 14:27:23   
tanikaa
Pri 14-letih s fantom, ki mi je bil všeč. Ja, bilo pa je čist ok. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prvi poljub
6.2.2006 15:13:43   
Gina
Matr ste ble zgodnje! user posted image user posted image  Jaz sem bila stara 16 in bilo je na tromostovjuuser posted image user posted image z mojim prvim fantom, ko sva pol ure bulila v ljubljanico najprej, potem pa en v drugega še pol ure....,  pa sva potem še 3 leta hodila.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prvi poljub
6.2.2006 15:29:40   
Skorpija
Pri šestnajstih letih z enim dvajsetletnikom. Ga nimam v preveč dobrem spominu, liznu me je kar tako iznenada za enim smetnjakom na Streliški, ko smo se vračali iz enega gostovanja. Bilo je zelo mehansko in slinasto.... Kasneje sem izvedela, da je gey... Sem mu pa pustila, ker so vse moje prijateljice že obvladale, jaz sem bila pa še čisti amater. user posted image

No, potem so šli ti frenčiji na bolje, v srednji šoli sem kar pridno trenirala...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prvi poljub
6.2.2006 17:06:12   
Tiki
Če se prav spomnim 14 let. Blio je v taborniškem šotoru, pa zabljubljemna sem bila do onemoglosti. user posted image

O, viv, če je bil iz Tržiča, ga pa sigurno poznam. user posted image

Salun je meni ful všeč, čeprav je precej kičast. Važno je udobje, pa "atmosfera".

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prvi poljub
6.2.2006 18:10:52   
Anonimen
16,5. Fuuuull, fuuuull lepo user posted image  

(odgovor članu Tiki)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prvi poljub
6.2.2006 18:25:10   
Maxica
Hm, jaz sem bila stara enih 15, morda tudi že 16 let. Zgodilo se je v enem discu, z enim tipom iz našega kraja, ki mi sploh ni bil ne vem kako všeč, očitno sem mu pa jaz bila. Bilo mi je pa "ups, kva pa je to zdej neki trdga v mojih ustih, bljak." user posted image user posted image  No, pol, ko smo pa to mal sprakticiral, mi je bilo pa (in mi je še) vse bolj všeč.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: prvi poljub
6.2.2006 18:49:35   
Udb
O šit, sem najpoznejša!!!!! Pri 18. Jaz sem bila ful zaljubljena vanjga, on se je pa sm zabaval z mano - je mel drugo punco!!!Grrr.user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prvi poljub
6.2.2006 23:30:35   
sana_lena
Joj, kako se vse točno spomnite mesta, kje se je zgodilo. Meni se je to zgodilo z mojim prvim fantom, v mojem prvem letniku srednje šole, očitno sem bila v sedmih nebesih, ker ne vem povedati, če sva se poljubila že na prvem zmenku ali pozneje, mi je bilo nekaj mesecev z njim tako lepo, da sploh nisem vedela za svet okrog sebeuser posted image .

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: prvi poljub
6.2.2006 23:53:47   
*missy*
Jaz sem ga dobila pri 14. letih (o hudo, prej sm pa misnla, kok sm pozn začela user posted image  ) - bilo je na plesnem tekmovanju  - in bil mi je toook ušeč!!!

Moram pa reči da je fant znal - naslonil me je na podboj enih vrat, se fajn stisnu k meni, me lepo prijel in me nežno pogledu potem pa ... ojoj zdaj mi še po 8 letih gredo kocine pokonc user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   - bravo moj prvi!!!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: prvi poljub
7.2.2006 6:29:42   
KIRA
hehe, na usta??? v 1. razredu OŠ, ali pa še prej. kaj pa vem.

pravi french kiss pa pri 22.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: prvi poljub
7.2.2006 8:13:39   
viv_
Tiki - un je bil iz Križ user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: prvi poljub
7.2.2006 9:01:43   
Tiki
Potem pa še toliko bolj. Babja vas (po domače) je namreč takoj zraven Križev.user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: prvi poljub
7.2.2006 9:05:35   
viv_
Tiki, maš na privat... če lih njegova žena tole bere, da nau kakšen halo user posted image

(odgovor članu Tiki)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: prvi poljub
7.2.2006 9:15:36   
CUKRČEK
Pri 16-ih s sošolcem. No ja, ni bilo ravno najboljše....bil je sicer bolj izkušen in zahteven od mene.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: prvi poljub
7.2.2006 9:33:59   
Anonimen
v 8. razredu osnovne šole..se prav pr 14. :) ni blo glih sanjsko zdel se mi je pa wow :) je blo pa na konc že mal tečno k bi me tip skor že posilu pol na konc user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: prvi poljub
7.2.2006 11:12:38   
bini
pri 15ih na morju je en tip nekej poskušal, ampak se mu nisem pustila user posted image
č
isto ta pravi prvi poljub pa je bil z mojim možekom pri 18h, na enem doooolgem sprehodu, na enem križišču, ki ga ni več, ker so zdej čist ceste spremenil .... bilo je pa vauuuuu - me je črvičilo po trebuhu še dolge tedne, seveda potem ne več od prvega ampak od sledečih poljubov user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?