|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifen in hiperstimulacija
16.2.2006 8:20:24   
Ženkica
Pozdravljene.

Imam problem in sicer moja zgodba je taka:

ta cikel me je moja G dala na terapijo s klomifenom in sicer sem ga jemala od 5-9 dne v ciklusu. Danes je že 17 dan ciklusa. Od včeraj popoldne naprej pa mene tako noro zvija po jajčnikih da komaj stojim; včasih tudi to ne morem. Pomaga samo če sedim ali ležim v skrčenem položaju.user posted image

Zanima me ali gre za hiperstimulacijo jajčnikov ali kaj takega? Menite, da bi morala obiskati mojo G?

Če bo konec mesec pozitiven rezultat (+) potem sploh ni problema, če pa so te bolečine in muke ki jih prestajam zaman, potem pa upam, da bodo čim prej ponehale.

Lp

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
16.2.2006 8:22:24   
nanica
Kolikor jaz vem, mora terapijo smklomifenom spremljati UZ. Ravno zaradi hiperstimulacije. Jaz sem bila kar trikrat v enem ciklusu. Ti še nisi bila?
Pokliči G!!!

Veliko sreče!

nanica

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
16.2.2006 10:08:34   
ona78
Tudi jaz sem ta ciklus prvič jemala Klomifen in me je spremljal z UZ. Nisem pa imela nobenih neznosnih bolečin.
Ženkioca ti svetujem da pokličeš G!

pa, pa

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
16.2.2006 10:25:25   
anadejka
A navodil nisi nič brala?To se ni za hecat.Upam da bo vse O.K.
Ne odlašaj takoj pokliči G!!!

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
16.2.2006 10:49:58   
Skorpija
Tudi jaz ti svetujem, da takoj pokličeš svojo G!


_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
16.2.2006 10:52:11   
Ženkica
sem klicala eno drugo G ker moja sedaj ne dela, pa na urgenco, pa so mi povsod rekli, da je to normalno in da če ne bo nič hujše oz. se bo stanje tekom dneva popravilo da je potem vse ok - najbrž je samo ovulacija.

Če bo slabše, se moram zglasit na urgenci.

sem pa pojedla Lekadol in je res malo boljše, tko da, bomo vidli. Hvala vam punce.

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
16.2.2006 10:56:33   
Skorpija
O mater! Tole je pa hudo... Zdrži, pa upam, da ni zamanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
16.2.2006 13:06:05   
*Karmen*
Ženkica, tudi jaz mislim, da lahko tudi pri Klomifenu pride do hiperstimulacije. Ampak, če imaš bolečine, je to šele tista prva faza, ki ni tako redka. Problemi nastanejo, če pričneš bljuvati ali imaš velike težave z dihanjem. Ti se kar potolaži. Zdravniki že vedo, kaj delajo. Lekadol si pojedla, sledilo je malce olajšanja, zdaj pa počivaj in se pusti razvajati user posted image . Vse držimo pesti, da bolečine ne bodo zaman. Če ti bo pa hudo, pa kar napiši kaj "manj lepega" pa se boš takoj bolje počutila.

LP in veliko sreče user posted image !!!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
17.2.2006 6:51:27   
danaja1
Zdravo!

Jaz sem imela iste probleme kot ti in sem imela hiperstimulacijo. Moja ginekologinja mi je dala lepo samo tri škatlice kao naj jih popijem potem pa pridem k njej. V tem sem zamenjala ginekologa i ko me je pregledal sem imela jajšnike za trikrat že povečane in to samo po eni škatlici. Potem sem ležala v bolnici da se je umirilo, kajti če bi pila to še naprej bi lahko lepo ostala brez jajčnikov ker bi ti počili.
Predlagam ti da greš obvezno na pregled!
Srečno!

_____________________________

20.11. se nam je rodil dolgolasec in lepotec OMAR
http://omar2006.moj-album.com
________________________________________________

Večina ljudi bi uspela v majhnih stvareh, če jih ne bi ovirale velike ambicije.


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
17.2.2006 10:46:46   
Ženkica
Punce moram rečt da je kr hudo user posted image ; boli me kot user posted image , pa napihnjena sem kot da bi bla najmanj v petem mesecu. Ravno danes sem sama v službi, tako ne morem vse kar pustit in letet, bom šla pa med malico na urgenco se pokazat, za vsak slučaj, da ne bo kakšne panike.

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
17.2.2006 17:21:07   
*Karmen*
Ženkica, nisem si mislila, da je s teboj tako hudo. Si šla na urgenco? Napiši nam čimprej kaj, da nas ne bo skrbelo zate.

LP in en velik user posted image  o vseh nas!!!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
17.2.2006 19:28:03   
Ženkica
Oooo, Zigar hvala za tvojo skrb user posted image .

Ja, kar hudo je z mano "bilo". sedaj je malce bolje; že pečem palačinke za mojega user posted image .

Sem bila pa na urgenci, kjer mi je zelo prijazna sestra rekla, da so vse te bolečine normalne in vsi spremljajoči znaki; da naj pa čim več oz. vsak drug dan user posted image  ona pa bo držala pesti da uspe. user posted image

No, to je to.

Pa lep večer.

Ženkica

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Klomifen in hiperstimulacija
17.2.2006 19:49:13   
*Karmen*
Super, ženkica! Samo, da je vse v mejah normale. Vsi se veselimo s teboj user posted image  user posted image   user posted image !!! Zdaj pa hitro pojest palačinke pa hitro user posted image  delat. LP in srečno user posted image !!!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?