|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: porodnišnica Celje
7.10.2010 6:58:54   
rožica2
akrat sem rekla, da mene CE bolnisnica vidi kvecjemu samo se v mrtvasniciuser posted image
aroganca tako zdravnice kot sester, zapiranje v sobo ob 18ih(ma ni variante na luft it), nesramnost, hrano odnese izpod nosu, ce si slucajno prej otroka hranu...
ko sem rekla, da se mi ne zdi normalno, da 1,5 mesecni otrok SPI v postelji z naklonom 45!!!! stopinj, se manj pa se mi zdi normalno, da ga moram na takem naklonu previjat, so mi gospa doktor spisali v izvid, da ne upostevam zdravniskih navodil (partibrejker sem pac)
na pediatricni kliniki, kamor sva sla naslednji dan (HB) je prebrala napisano-in se smejalauser posted image 45 stopinj!? otroc z najhujsim refluksom imajo manjsi naklon... in je omenla neke "manjse bolnice, kjer niso ziher v sebe in radi pretiravajo"

eh, me je ze zaneslo; ampak ko slisim za CE bolnico, dobim izpuscajeuser posted image


se podpišem.groza ,za moje pojme bi to miral bit en najlepših dogodkov ko rodiš,ne pa da se spremeni v nočno moro zarad nesramnosti in naveličanosti sester vsega skup.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: porodnišnica Celje
7.10.2010 8:04:07   
lananai
Kot da bi bile v drugi porodnišnici! Je pa najbrž res, da če je z dojenčkom vse OK in če ne kompliciraš, je vse super. Naša tamala je bila super pridna, nobenih problemov. Vsake toliko časa so prišle sestre pogledat, če kaj rabiva. Vedno nasmejane so goorile: "Z vami pa res nimamo nobenega dela, vedno je vse uredu."

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: porodnišnica Celje
7.10.2010 8:09:35   
zmajaz
Lej pač tako je - če bereš po forumih izkušnje o porodnišnicah, boš za VSE našel približno isto razmerje zadovoljnih in totalno nezadovoljnih, in to tako zelo nasprotujoča mnenja, kot da ženske sploh ne bi rodile v isti porodnišnici - NIKJER niso same zadovoljne porodnice in NIKJER same nezadovoljne. In POVSOD se dogajajo napake. Tako da skoraj je vseeno kam greš - verjetno, da boš zadovoljen ali da ne boš, je približno ista. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: porodnišnica Celje
7.10.2010 13:24:10   
m_o_i
res jeuser posted image
jaz sem tudi en teden pred porodom brala, da se v SG porodnisnici ne da zdrzatuser posted image  ko sem pa tja prisla, pa vse lih kontra, kot sem brala...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: porodnišnica Celje
5.12.2010 10:33:51   
Aninchy
Jst sm bla v celjski bolnici in sem se počutla kot da sm v hotelu!user posted image pedenanje spredi-zadi, prav težit sm jim mogla, da mi ne rabjo skos neki postle postiljat, če itk skos ležimuser posted image
tud med samim porodom je blo vse ful fajn, prej sm že bla dva dni notr, pa je blo tud supr, res jst sm bla tm na počitnicah, s tem da sm se vrnila z dojenčkomuser posted image user posted image osebje zelo prijazno, motilo me je sam to, da je blo tooolk različnih ljudi, da sploh nism vedla kdo je dr., kdo med. sestra, babca itd.user posted image
Se mi je pa zlo lepo zdelo, ker je bil moj mali skos lačen in je enkrat sred noči prišla ena (mnde babcauser posted image user posted image ) in rekla da bi ga zbudila, da ne bo revež lačen, pa sm rekla da rajš ne bi, no pa ga je vseen in je bil zelo hud nanjo... in ga je nosila 15 minut po sobi in hodniku potem, da je nazaj zaspaluser posted image res, to mi je blo pa tak lepouser posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: porodnišnica Celje
7.1.2011 21:43:59   
_sanja_*
Povejte mi...

Od oktobra v LJ velja tole:
"Od 1. oktobra v ljubljanski porodnišnici ne opravljamo več rutinske preiskave UZ kolkov. Strokovno je smiseln pregled kolkov šele v starosti 6- 8 tednov. Že sedaj so pediatri skoraj pri vseh dojenčkih ponavljali UZ pregled kolkov, kar pa ni smiselno. Tudi če so kolki nezreli, t.j. pri izvidu 1b ali 2a ni več indicirano široko povijanje. Tako trdijo ortopedi. Zato tudi ni smiselno kar vsem otrokom delati UZ kolkov. V porodnišnici LJ bodo delali pregled le pri rizičnih otrocih: medenična vstava, klinično viden izpah ali izpahljivi kolki, pozitivna družinska anamneza in po potrebi. Osnova za spremembo je stališče ortopedov do tega problema."

Je tudi v Celju tako? Prvič sem rodila decembra 2008. mali je imel kolke 1a in 2a, pa sva morala strogo široko povijat. Je zdaj kaj sprememb ali lahko pričkujem isto?

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: porodnišnica Celje
29.1.2011 19:50:35   
Tigrica86
Morda malo pozen odgovor, pa morda ti še vseeno pride prav user posted image

Sestra je rodila na začetku oktobra v P CE in mi je potrdila to, kar si napisala zgoraj za P LJ. Tako, da mali niso delali UZ kolkov, ampak je to naredila šele pediatrinja v posvetovalnici (mislim da pri 12 tednih - ne bom pa trdila). Sicer pa se bom glede tega kmalu lahko prepričala na lastno pest user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: porodnišnica Celje
7.4.2011 16:06:47   
pasijonka
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

Povejte mi...

Od oktobra v LJ velja tole:
"Od 1. oktobra v ljubljanski porodnišnici ne opravljamo več rutinske preiskave UZ kolkov. Strokovno je smiseln pregled kolkov šele v starosti 6- 8 tednov. Že sedaj so pediatri skoraj pri vseh dojenčkih ponavljali UZ pregled kolkov, kar pa ni smiselno. Tudi če so kolki nezreli, t.j. pri izvidu 1b ali 2a ni več indicirano široko povijanje. Tako trdijo ortopedi. Zato tudi ni smiselno kar vsem otrokom delati UZ kolkov. V porodnišnici LJ bodo delali pregled le pri rizičnih otrocih: medenična vstava, klinično viden izpah ali izpahljivi kolki, pozitivna družinska anamneza in po potrebi. Osnova za spremembo je stališče ortopedov do tega problema."

Je tudi v Celju tako? Prvič sem rodila decembra 2008. mali je imel kolke 1a in 2a, pa sva morala strogo široko povijat. Je zdaj kaj sprememb ali lahko pričkujem isto?



Ne morem verjet tej nakladanciji!
Iz ust moje G, ki je včasih tudi delala v P v LJ: Aparat za UZ kolkov se je pokvaril in ga enostavno niso dali popravit. That's it, zato jih ne pregledujejo več.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: porodnišnica Celje
7.4.2011 21:04:26   
maa2010

IZVIRNO SPOROČILO: Tigrica86

Morda malo pozen odgovor, pa morda ti še vseeno pride prav user posted image

Sestra je rodila na začetku oktobra v P CE in mi je potrdila to, kar si napisala zgoraj za P LJ. Tako, da mali niso delali UZ kolkov, ampak je to naredila šele pediatrinja v posvetovalnici (mislim da pri 12 tednih - ne bom pa trdila). Sicer pa se bom glede tega kmalu lahko prepričala na lastno pest user posted image


pediatrinja v posvetovalnici ni usposobljena za pregled, kaj sele uz kolkov. To opravljajo ortopedi :)

(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?